Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

przeciętne, koszykarskie IQ.

Wiesz sadze że wręcz przeciwnie, też kiedyś myślaęłm że to proste murzyniatko z południa, ale on ma chyba całkiem porządnie pomarszczony ten mózg, to widac jakie zagrania wybiera i np. jak podaje, dlamnie to zawsze był jakis wyznacznik inteligencji jak się potrafi wyszukać partnera, a w tym meczu z PTB Al miał kilka serio fajnych asyst.

 

A co do gry to @Max, my gramy bardzo dobrze weź zobacz na obronę, która teraz naprawde poszła w góre, tylko te zbiórki nam niweczą sporo trudu, przez te ponowienia na kontakcie sa z nami ekipy które rzucaja z niewiele ponad 40%, to jest w sumie jedyny powazny problem, no to plus jak Sloan wróci znowu pewnie rotacja w składzie będzie dupna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezpośrednim pojedynku Nash pokonał Willa, więc pytanie czy w takim razie Steve jest wciąż lepszym rozgrywają od 8 Jazz?

Wiesz co jesli jesteś na tyle niemądry zeby ustawiać tę sytuację w ten sposób to już twoja sprawa, każdy wie że pierwsze mecze Jazz wyszły tragicznie, jesli dlaciebie wypadkowa gry Willa z tych spotkań jest miarodajna, to tylko potwierdza jak beznadziejny jest twój tok myślenia. Prawda jest taka że Will poraz kolejny zniszczył Paula i że jest bezapelacyjnie nr1 pg w lidze a jego rywalem dzisiejszej nocy nawet nei był nr 2 na tej pozycji, bo Rondo też niszczy Paula, szkoda że tylko marni fanboye tego zauważyć nie chcą. Rzygać się chce od czytania takich pierdół jakie niestety wychodzą na światło dzienne dzięki tobie i osobą podobnym do ciebie, niestety wiem że nawet jesli na koniec sezonu okaże się być absolutnie prawdziwą tezą że Deron po raz kolejny miał lepszy rok, to i tak nic się nie zmieni, ty się przymkniesz na jakiś czas ale z nowym rokiem znowu wyjedziesz ze swoimi bzdetami :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jesli jesteś na tyle niemądry zeby ustawiać tę sytuację w ten sposób to już twoja sprawa, każdy wie że pierwsze mecze Jazz wyszły tragicznie, jesli dlaciebie wypadkowa gry Willa z tych spotkań jest miarodajna, to tylko potwierdza jak beznadziejny jest twój tok myślenia.

Rozumiem, że jako miarodajne mamy liczyć spotkania, w których D-Will zagrał co najmniej dobrze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jako miarodajne mamy liczyć spotkania, w których D-Will zagrał co najmniej dobrze? :wink:

rozumiem że trochę ironi w tym było, ale wyjasnie bo już widze inne teksty, np. ostatni mecz z Kings Will zawalił i ja wcale nie wyjmuje tego z oceny, chodzi mi tylko że pierwsze dwa spotkania wyraźnie mu i całej drużynie nie wyszły, dlatego branie ich jako wypadkową oceny przyjmuje jako błąd. co do rywalizacji kto jest top pg, tez oczywiście można podchodzić do poszczególnych meczów, ale fajnie to z ogólnym obrazem również porównać. Jakt dla mnie top 5:

 

1Deron

2Rose

3Rondo

4Paul

5Westbrook edit Nasha pg OKC wygryzł, dla Batalionów i jemu podobnych, chodzi o ogół posawy zawodnika, nie tylko o rozegranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakt dla mnie top 5:

 

1Deron

2Rose

3Rondo

4Paul

5Westbrook edit Nasha pg OKC wygryzł, dla Batalionów i jemu podobnych, chodzi o ogół posawy zawodnika, nie tylko o rozegranie

Rose to jest lepszy od Paula chyba tylko w robieniu highlightsów...a Rondo w niczym, więc niewiem jakie przyjąłeś tutaj kryteria...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to jest lepszy od Paula chyba tylko w robieniu highlightsów...a Rondo w niczym, więc niewiem jakie przyjąłeś tutaj kryteria...

Znaczy żeby nie było, w highL jest również lepszy. Ja nie mówię o poszczególnych atrybutach danego ziomka, ale to jaki impact ogółem ma, chociaż to moze być dosyć subiektywna sprawa, przynajmniej jeśli by porównywać Rondo i CP3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to jest lepszy od Paula chyba tylko w robieniu highlightsów...a Rondo w niczym, więc niewiem jakie przyjąłeś tutaj kryteria...

Znaczy żeby nie było, w highL jest również lepszy. Ja nie mówię o poszczególnych atrybutach danego ziomka, ale to jaki impact ogółem ma, chociaż to moze być dosyć subiektywna sprawa, przynajmniej jeśli by porównywać Rondo i CP3
Jeśli chodzi o impact to Paul tymbardziej powinien być przed nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impact Paula - +11,1

Impact Williamsa - +7,7

 

PER Paula - 27,7

PER Williamsa - 21

 

Bilans NOH - 11-3

Bilans UTA - 11-5

 

Co do tego, że mamy wyłączyć dwa pierwsze mecze Jazz, to czemu nie także 2 ostatnie mecze Hornets, kiedy gra im nie szła i przegrali 2 razy z rzędu?

 

Rozumiem, że dla Ciebie bezpośredni mecz to jedyny wyznacznik o ile wychodzi na plus dla twojego zawodnika? Fanboye, tiaaa. Ty jesteś gaylover k****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Rappar, Lu- i reszta - rozumiem, że nie przemawiają do was bezpośrednie pojedynki. OK, tak można założyć, tyle tylko, że analiza spotkań Nash vs Deron czy Rajon vs Deron czy Kidd vs Deron ma się nijak, do ostatecznego, realnego wyniku rywalizacji CP3 z Deronem. Tu jest miazga, bo to bodajże 12-3 dla D-Willa:!: Nie jakieś 9-6 czy 8-7 gdzie faktycznie można by było dyskutować, tylko 12-3. RÓŻNICA KLAS.

 

Skoro zatem głosicie wszem i wobec, że CP3 to najlepszy PG Ligi, to musicie przyznać, że jest ktoś kto leje go jak w kaczą dupę i to direct a nie na odległość :roll: A skoro, zgodnie z Waszą logiką, Deron nie jest lepszy od Paula, bo przegrywa z Nashem to ergo Paul jest gorszy od Nasha. A więc NIE JEST NAJLEPSZYM PG Ligi. Jest jednym z kilku czołowych, bo mniej więcej wszyscy: Kidd, Nash, Deron, Paul, Rondo, Derrick reprezentują podobny poziom.

 

Dobrze rozumuję, czy czegoś nie chwytam :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie przemawiają do mnie bezpośrednie pojedynki, bo np za zp1:

ps. Darko Milicic w meczach przeciwko Lakers i Spurs ma średnio 22.5 punktów, 12 zbiórek, 4.5 asyst, 5.5 bloku, 1 przechwytu. Lepszy niż Pau Gasol, lepszy niż Tim Duncan. Nie wiem jeszcze jak będę z tym żył do następnego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Rappar, Lu- i reszta - rozumiem, że nie przemawiają do was bezpośrednie pojedynki.

Ja tylko spytałem, czy oceniając całokształt, pod uwagę należy brać tylko dobre mecze Derona? Nie wiem gdzie wyczytałeś, że nie przemawiają do mnie bezpośrednie pojedynki. Nie wiem gdzie wyczytałeś moje gloryfikowanie CP3 jako najlepszego PG ligi? Byłbym wdzięczny za cytat, link, cokolwiek...

 

Bądź jednak konsekwentny Maxec. Niecały miesiąc temu było za wcześnie na wyciąganie wniosków, a teraz po niezłej serii Jazz, obwieszczasz mesjanizm Derona Williamsa. Poczekajmy do końca RS, ewentualnie do maja. Matchup w PO pomiędzy Hornets a Jazz wiele by nam powiedział (aczkolwiek należy mieć na uwadze też okoliczność, że support Derona jest nieco lepszy niż Paula; nieznacznie, ale zawsze...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dla Ciebie bezpośredni mecz to jedyny wyznacznik o ile wychodzi na plus dla twojego zawodnika? Fanboye, tiaaa. Ty jesteś gaylover k****.

Ja jestem gaylover, ziomek przecież to ty wielbisz gościa którego Deron "rucha" raz za razem i robi z niego swoją "dziwkę", jak dla mnie musisz lubić taki styl bycia :twisted:

 

ps. co Do suportu to jest też super, zależnie od tego co któremu się podoba, dla jednego Will, jest gorszy sporo to suport Jazz jest wyjebisty w stosunku do tego NOH ( nie zaraz to ja tak mówiłem @RappaR w sumie nie wie na co się zdecydować :evil: ) albo suport mamy ździebko lepszy, co też jest na minus Willa, prawda jest taka że i suport jest lepszy i sam grajek lepiej grać potrafi, i dlatego Jazz będą wyżej w rs niż NOH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.