Skocz do zawartości

Jazz "The Comeback Kings" !!!


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

- Jazz mieli niesamowita skuteczność, która nie trafia się każdej nocy - w dodatku w 1 i 2 kwarcie wpadały im jumperki właściwie z łapą na mordzie

Tylko pamiętaj że mówisz to o ekipie która rok rocznie jest top w lidze jeśli chodzi o %

No. :D

I to jeszcze oglądali powtórkę.

Ogólnie była taka sytuacja że Westbrook się wpierdolił na Jeffersona w pozycji obronnej. Tyle, że już piętę miał na restricted area więc spokojnie mogli dać 2+1. Ale nie. Drugi się uparł, że był charge i skończyło sie na jump ball z połowy.

No tak ale ten co wyznaczył ofens, miał lepszy widok tamten czarny sędzia o ile pamiętam był trochę zasłonięty, ale dobra zostawmy to była jeszcze jedna sytuacja, Al stoi ręce manie na bokach ale tak połozone trochę jak fuzbaliści przed wolnym, no i stoi niebyt przygotowany do obrony i wpada na niego Durant, i za to dostaje wolne :roll: To śedziowanie jest jak dla mnie na razie mega tragiczne, osmiesza tą ligę, i żeby nie było nie mówie że tylko przeciwko Jazz, technik dla Melosa w pierwszym meczu, w tym samym dla Willa no istna komedia, tylko ze niestety z gorzkim śmiechem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks tez podpisali Horforda - 60 baniek i pojawia się problem z kasą.

Na wylocie ma być... J-smoove. Niech go spylą to wtedy JJ pokaże w 100% ile jest wart, hihi. :)

Jeśli to zrobią naprawdę to ja już odpinam wrotki. Może i Smith jest c***owy w ataku ale to on jest difference makerem po naszej stronie parkietu. Zamiast wyjebać Marvina i jego ponad siedem baniek za sezon to oni będą Smitha oddawać... Jak Smith wyleci w tym sezonie z Atl to nie wejdziemy do PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdecydowanie na tak jesli chodzi o wyjebanie smitha , dla mnie jest to jeden z bardziej overrated grajkow teraz, przyzwoity obronca, sredni zbierajacy i non factor w hco , nadaje sie do latania w transition, ma spora wartosc rynkowa i ktos na pewno by go lyknal, oczywiscie przez pozbycie smitha rozumiem nabycie true c , imo horford jest zdecydownie lepszym pf niz smith, obrona bardzo przyzwoita , postup i jumper bez porownania lepsze niz smith,

horford pf + true c i atlanta zaczyna sie liczyc w walce o cos wiecej niz 2nd round

 

przepraszam drogich dżezmenow za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iw idzisz elwariato -wiara w Sapa się opłaciła. Dziś chłopak posprzatał wszystko i w natłoku gwiazd na parkeicie to on okazał się gwiazdą nr jeden. Po prostu genialny występ gówniarza. Widać, że ma serducho do gry.Jazz będą mieć z niego wiele pożytku :)

 

Trochę mimo wszystko nienajlepiej wygląda dla mnie Jefferson, ale ma jeszcze czas na poprawę.

 

A Jazz widać złapali dobry kierunek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba większość fanów Jazz wierzyła w niego. odejście Boozera już wychodzi mu na dobre. Jefferson będzie tu jednak drugoplanowym graczem. to Millsap jest nr 1 pod koszem. znów dobry mecz AK.

chyba większość fanów Jazz wierzyła w niego. odejście Boozera już wychodzi mu na dobre. Jefferson będzie tu jednak drugoplanowym graczem. to Millsap jest nr 1 pod koszem. znów dobry mecz AK.

 

No niektórzy wierzyli tylko że będzie dobrym rolsem :wink: Śmieszne sa teraz gadki na forach Jazzowych gdzie dalej niektórzy gadają że Sap po powrocie Memo powinien wchodzić z ławki, bo brakuje energizera w roli zmiennika :lol: Jak patrzeć teraz na Jazz to Sap nie powinien w ogóle siadać na ławce tylko 48 min na parkiecie kosić :)

-wiara w Sapa się opłaciła. Dziś chłopak posprzatał wszystko i w natłoku gwiazd na parkeicie to on okazał się gwiazdą nr jeden. Po prostu genialny występ gówniarza. Widać, że ma serducho do gry.Jazz będą mieć z niego wiele pożytku :)

 

Trochę mimo wszystko nienajlepiej wygląda dla mnie Jefferson, ale ma jeszcze czas na poprawę.

 

A Jazz widać złapali dobry kierunek:)

Tak człowiek jako Fan żyje dla takich dni, bo ja od początku Sapa kariery w NBA gadałem o nim ze będzie rewelka, przez co nieraz po głowie dostawałem :)

 

Tak jak @paul zwróciłeś uwagę super występ również AK w końcu zajął się praktycznie wszystkim, Al kiepski mecz, no ale może nie chciał robić Sapowi konkurencji :wink:

 

Dalej masa problemów w Jazzowej ekipie, ale SAPOMINATOR je wszystkie dziś przyćmił, najbardziej mnie bawi tylko fakt że kiedy mowa o Heat to spoko muszą się dograć itd. ( co zresztą słusznie jest, poniekąd, prawione) tylko do naszego Jazzowego wątku musiała się przypałętać ferajna ... , nie będę ich nazywać bo mnie jeszcze mody zbanują, w każdym razie grono kolesi którzy postanowili się chyba ku naszej uciesze ośmieszyć prawiąc swoje brednie i oceniając ekipę z Utah po 1, 2 spotkaniach, a przecież w stosunku do Jazz ludzie powinni być jeszcze bardziej wyrozumiali na starcie rozgrywek, przynajmniej imo.

 

Jak tak patrze jak teraz gramy to nie dokońca wiem czy powinniśmy się cieszyć że kolejnego przedłużenia kontraktu Sloana :) Sap, Will i AK zdecydowanie na +, RonieP,Elson i Fess też bez zastrzeżeń, ale średnio coś ta głębia składu wygląda, tym bardziej dziwi że chociaż Jeffersa nie podpisali, jak Cj nie siedzi to widać że niema komu ptk zdobywać z ławy. W sumie to się nawet zastanawiałem czy nie dobre było by ustawienie z Heyem w 5 i AK na ławce, pierwszy mógłby na luzie początki meczów zaliczyć, a drugi by mógł wchodzić za niego i za Sapa/Ala, trochę wtedy może by to lepiej wyglądało. No i Raja kolejny nie najlepszy występ, jak tak patrze na niego to widac ze rzutowo trochę powinien z Hornym poćwiczyć, ale też fakt że nie najlepiej go uruchamiają, albo to on ma problemy zeby się w skład wkręcić, jedno z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie Panowie... i tak dalej... Ja tylko jedno od siebie:

 

Ktoś tu ostatnio pisał, że nie ma co się brać za ocenianie i krytykowanie po 2 meczach RS. Dziś natomiast obserwuję spektakularny, powszechny orgazm po meczu z Heat.

To sympatyczne, a wręcz doniosłe, że stosujecie obiektywne kryteria nie tylko wobec innych użytkowników forum, ale także wobec siebie... i wcale nie czuć tu lekkiego smrodu hipokryzji.

 

Ja poczekam spokojnie do końca RS i PO. Wówczas zrobię sobie trochę wolnego i przytoczę prorocze myśli sympatycznego kolegi elwariato. Ostrzegam, że będę bezlitosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie Panowie... i tak dalej... Ja tylko jedno od siebie:

 

Ktoś tu ostatnio pisał, że nie ma co się brać za ocenianie i krytykowanie po 2 meczach RS. Dziś natomiast obserwuję spektakularny, powszechny orgazm po meczu z Heat.

To sympatyczne, a wręcz doniosłe, że stosujecie obiektywne kryteria nie tylko wobec innych użytkowników forum, ale także wobec siebie... i wcale nie czuć tu lekkiego smrodu hipokryzji.

 

Ja poczekam spokojnie do końca RS i PO. Wówczas zrobię sobie trochę wolnego i przytoczę prorocze myśli sympatycznego kolegi elwariato. Ostrzegam, że będę bezlitosny :)

A ty do końca postu doczytać nie potrafisz, to przeciez napisałem że Sap przykrył wszystkie braki i że jest ich całkiem sporo, ale miło mi że nauczyłem cię czegoś i że postanowiłeś się wstrzymać z jakimiś kategorycznymi osadami przez jakiś czas.

pozdro i fajny av nawiasem mówiąc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej optuje za jakimś chłopockiem na 2-kę. ostatnio Delfino w Buks wymiata, ale u nas Carlosy się nie sprawdzają ;-) wróci Okur to ta ławka powinna z czasem lepiej wyglądać, ale jest potrzebny jeden dobry grajek jeszcze. szkoda że teraz nie mamy Matthewsa jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po I kwarcie sobie pomyslalem, ze takiej nudy to ja nie bede ogladal, druga obejrzalem jednym okiem uczac sie w miedzyc czasie. Ale od III kwarty ksiazki poszly pod stol i nie moglem oderwac oczu od tv :) Millsap demolka totalna.

ps-juz chcialem "zwyzywac" Sloana ze nie kazal faulowac w koncowce dogrywki, po co im pozwolil w ogole odpalic ta trojke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.