Skocz do zawartości

Offseason Suns


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

^ jeszcze Frye

 

W każdym razie za duzo SFów, za mało ludzi pod kosz.

 

Poza tym nie wiadomo co z Chandlerem, na hoopshype piszą, że trafia do Raptors, na realgm ktoś pisał, ze Chandler gdzieś potwierdził, że idzie do Suns. Podobno Raptors oddają (gdzieś) jeszcze jakiegoś tajemniczego zawodnika, zapewne Reggiego Evansa. Ogólnie burdel w rosterze i burdel w informacjach.

 

Edit: po sprawie http://twitter.com/SpearsNBAYahoo/status/18370326754

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiany jeszcze nie potwierdzone chyba, prócz Childressa.

Niepokojące to co piszą na ZPP:

Suns będą mieć czterech dobrych niskich skrzydłowych (Turkoglu, Childress, Grant Hill, Jared Dudley) plus Hakima Warricka, którego ciężko naprawdę nazwać "Silnym skrzydłowym", gdyby nie chodziło o pozycję na której gra. Można podejrzewać, że Suns pozbędą się albo Hilla, albo (raczej) Dudley'a

pozbywać się Dudley'a? z jego 2mln gażą? Największa głupota, jaką mógłby zrobić menagement Suns.

Oni chyba bardziej niż pozyskać Hedo, chcą się pozbyć kontraktu Barbosy, ale zyskuje przecież jeszcze wyższy, dłuższy, bardziej uciążliwy.. W sc liczyłby się ten bonus, który ma otrzymać Turek za zmianę klubu?

 

Zostawić Leo na rok, może nie skorzysta z po, zlatuje kontrakt JRicha, zostaje Nash, Dudley, Warrick, Lopez, Childress, Frye, Dragic i dużo kasy do szaleństw na rynku FA, dodać prawdziwego allstara do Steve'a, bardzo dobrzy, zbilansowani rolsi i ekipa do detronizacji Lakers :wink:

 

 

e: Chandler w Mavs, więc cały trójstronny trade w sumie może być odwołany, bo sam Barbie za Hedo nie przejdzie ze względu na różnicę w zarobkach? (4 mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mnie sie zmiany w Suns podobaja-nawet jesli czekalem na Lee lub Jeffersona

wbrew pozorom zmiany moga wyjsc zespolowi na dobre, a na pewno oczyscily szatnie...

Nash, Dragic

JRich, Hill

Dudley, Chilldres

Hedo, Hakeem

Lopez, Frye

 

do tego mlodziez

 

nie po to narzekalem na Amaree, aby teraz plakac po nim strasznie

wszystko w rekach Alvina

mysle, ze czas na zmiane proporcji minut na parkiecie, ze wskazaniem na zwiekszenie minut u Dragica, Dudleya czy Lopeza

nowi niech tylko graja na swoim normalnym poziomie, a bedzie dobrze

a najbardziej licze na to, ze miniony PO zrobi nam lidera z JRicha, ktory w o wiele wiekszym zakresie wezmie na siebie odpowiedzialnosc za wyniki zespolu, odciazajac Nasha

 

ps.szlak trafil polskie znaki, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyściły szatnie? Rozumiem, że Amare jest cieciem, ale Suns mieli chyba najlepszą chemię wśród wszystkich zespołów.

chemia najlepsza, to fakt, ale odeszly jedyne dwie niezadowolone osoby w druzynie

 

ale ok, moze stwierdzenia "oczyszczenie szatni" uzylem na wyrost

 

tak się wszyscy zachwycali Suns w PO, wychwalali Dudleya, Dragica, JR itd, a jechali po Amaree, a teraz nagle pan głab odszedł i PHX niby się nie liczą

 

po pierwsze liczą się dla tego, że maja w końcu świetnego trenera, co w kontekście gry w NBA ma niebagatelne znaczenie - myślę, że w niemal każdym sporcie, a już na pewno zespołowym

 

po drugie - oryginalnie, ok - są jeszcze bardziej niedoceniani, a to doskonałe miejsce i sposobność do pokazania wszystkim, jak bardzo się mylą...

 

a teraz personalia

spadło nam dwóch,no trzech graczy - niby-gwiazda, niby lider w osobie AS, co broni tyle co nic, mózgu w mózgu mało, a i atmosfery w szatni raczej nie buduje

do tego ostatnio głównie kontuzjowany i narzekający na swoją pozycje w zespole Leandro

szkoda Amundsena, ale jak ktoś kiedyś na forum zauważył, nie jest to gracz niezbędny i można go spokojnie zastąpić

co zyskaliśmy?

zacznę od wzmocnień z...PO

Nash, ok, ma 36 lat, ale jak ktos mi powie, że nie widzi jak obok niego rozwija się Dragic, a co za tym idzie da mu spory oddech w RS, ogrywając się przy tym bardzo, to zapraszam do okulisty...

Hill? dla mnie od lat zawodnik nr dwa w moim rankingu sympatii, ale przecież PO pokazało, że może mieć w teamie świetna role do wypełnienia, a do tego wyrósł mu godny - w swojej skali - następca w osobie Dudleya

może nie miał okazji pokazać się wybitnie w PO, ale któż nie zauważył postępu Lopeza w ostatnim sezonie?to będzie naprawdę bardzo dobry center - oczywiście jeśli tylko będą omijać go kontuzje

wiem, że znowu pojawi się masa malkontentów, gdy wspomnę o Frye, ok puki co nie zasługuje nawet dla mnie na swoja kasę, ale trudno nie zauważyć jego gry i roli w zespole, a liczę, że postęp pod okiem Alvina - obrona, deska - jednak nastąpi

no i mój faworyt-JRich. zadawałem z dwa,trzy razy pytanie podczas PO, czy to, jak gra w tej fazie rozgrywek sprawi, że wykreuje się jako lider w nadchodzącym sezonie.ja twierdzę, że tak, i uda mu się też zdjąć część odpowiedzialności za zespół - na boisku, mniej zapewne poza nim - z barków Nasha

teraz transfery

to fakt, że HW jest w stanie "godnie" zastąpić Amaree w szatnie na poziomie intelektualnym, niemniej wydaje mi się, że daje solidność na swojej pozycji, a odejście AS i tak wymusza przesunięcie akcentów w grze zespołu na inne pozycje, zatem oczekuję od niego, by robił po prostu swoje na normalnym poziomie i będzie ok

imo Hedo też tu pasuje - może nie specjalnie, ale też nie na siłę - bo ma cechę, która przydaję się w koszykówce, a szczególnie :wink: w Suns - myśli

sam jestem ciekaw jak się odnajdzie na PF - bo pewnie tam będzie grał w PHX - ale myślę, że decyzje na personalne ma jednak wpływ Alvin, a on już rozpisze role dla turka

Chilldres w połączeniu z Dudleyem powinni się uzupełniać i urozmaicać grę, bo maja różne charakterystyki - choć JD robi wszystko, by być energizerem, obrońcą i strzelcem w jednym :D

a że tylu SF?

przy odrobinie dobrej woli :wink: i uwzględnieniu dużej wszechstronności graczy Suns, podział obowiązków będzie pewnie wyglądał tak:

Nash, Dragic-przy czym sadzę, że w RS podział czasu na parkiecie będzie równy

JRich, Hill-ze szczególna rolą Granta jako stopera i obrońcy, a w obwodzie zawsze może zagrać tu Dudley

Dudley, Chilldres- z opcją Hilla czy Hedo zależną od potrzeb

Hedo, Haakem, Clark-a jak trzeba rozciągnąc to jest Frye

Lopez, Frye

nie wygląda to źle moim zdaniem

 

zapomnialem o mlodych zawodnikach

wystarczy by choc jeden z nich, czy to, Clark, Lawal, Griffin czy tez Collins ( choc ten toma przekichane historycznie z tym swoim nazwiskiem ) dali troche wiecej niz po nich mozna oczekiwac, a bedzie dobrze

no i za rok jest szansa na przebudowe, moze trade Nasha szukajacego misia itd, opcji wbrew pozorom bedzie sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns teraz powinni być zdecydowanie najbardziej drużynowo grającą drużyną w lidze.

Pod koszem może brakować owszem centymetrów czy kilogramów, ale jeśli chodzi o Hedo to jestem raczej dosyć optymistycznie nastawiony. Czytając wypowiedzi Gentry'ego można wyczuć, że chyba sam optował za tym tradem, więc zaufajmy mu. Ja też to czynię. I bezsensownym jest mówienie, że gdy Suns mają w końcu trenera z prawdziwego zdarzenia, to obciążają się na lata beznadziejnym kontraktem Turka, jeśli chce go właśnie ten trener z prawdziwego zdarzenia. A wszystko wskazuje na to, że tak właśnie było. Chyba, że Sarver robi ruchy transferowe za jego plecami, a ten robi dobrą minę tylko, ale to bardzo wątpliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.