Skocz do zawartości

[2014-2015] Regular Season - Komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej oczekiwałem po moich rakietach, a jak na razie każdy rzuca na słabej skuteczności :/

Nie łudzę się że powalcze o misia w tym roku, ale do play off miło było by awansować i coś namieszać. A za rok jak dojdzie jakiś fajny grajek na poziomie all star to może coś zaskoczy...

Piotrek masz w nastepnym roku 50 baniek w kontraktach ,wiec nie łudz sie ze podpiszesz tych wszystkich 4 graczy, bo już będziesz musiał być poniżej luxury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 21 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Nuggets 111 - Kings 94

play-by-play

 

Spurs 107 - Pistons 122

play-by-play

 

Celtics 123 - Bulls 103

play-by-play

 

Hornets 122 - Nets 115

play-by-play

 

Raptors 98 - Hawks 96

play-by-play

 

Jazz 110 - Bucks 103

play-by-play

 

76ers 81 - Cavaliers 93

play-by-play

 

Pacers 138 - Rockets 103

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek masz w nastepnym roku 50 baniek w kontraktach ,wiec nie łudz sie ze podpiszesz tych wszystkich 4 graczy, bo już będziesz musiał być poniżej luxury.

Spokojnie;),mam jeszcze czas zrobić sobie miejsce w finansach.Marion prędzej czy później będzie opchnięty do drużyny która powalczy o misia(dlatego nie spieszy mi się z jego oddaniem,czekam na najlepszą ofertę) i licze że uda się pozyskać spadające kontrakty i picki.Na okafora też znajdą się chętni.Poza tym nie sądze żeby ktoś tak bardzo przepłacał Kirilenke i Pietrusa żebym nie mógł ich zatrzymać.Derona i Griffina zatrzymam,a reszte zobaczymy:)

 

Źle popatrzyłem-mecz z Bulls jutro :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie było tak łatwo z Hawks jak myślałem, że będzie.

Bynum w nowej roli się sprawdził tak jak oczekiwałem.

Bosh kontynuuje streak fouled outów lol.

Westbrook flirtował sobie z TD 22/9/9 i do tego 5 stealów.

Barbosa tym razem skupił się na obronie - 8 stelaów.

Nieźle, nieźle to wszystko zaczyna wyglądać.

 

Teraz 5 dni przerwy, a potem w końcu mocniejszy test. Grizz u siebie i road trip w postaci 7 meczów w tym z Suns, Lakers, Kings, Warriors. Sama śmietanka Pacificu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 22 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Jazz 109 - Kings 106

play-by-play

 

Bulls 105 - Magic 129

play-by-play

 

Nets 115 - 76ers 114

play-by-play

 

Warriors 89 - Grizzlies 97

play-by-play

 

Pistons 102 - Hawks 105

play-by-play

 

Spurs 78 - Timberwolves 89

play-by-play

 

Wizards 102 - Nuggets 114

play-by-play

 

Celtics 99 - Knicks 109

play-by-play

 

Bucks 93 - Heat 92

play-by-play

 

Clippers 73 - Lakers 128

play-by-play

 

Sonics 96 - Mavericks 123

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

brak-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za bitwa epickich rozmiarów miedzy nets i 76ers!

Mistrzowie już byli w ogródku i to dwa razy.

Najpierw mieli +7 na 3.56 do końca spotkania i nets przez 3 min nie stracili punktu, a potem +6 na 1.50 do końca dogrywki.

Tak na oko to Diop spapral ze 3 ważne akcje. Sweetney natomiast rządzi.

 

Zdaje się ze Magic z Deronem w końcu się poukladali - marion i brewer po 30p , deron 20+-10+ i bulsi pojechali do domu z -24.

 

Zaskakuja tez Nuggets z Kobe na pg.

Dla mnie Kobe na pg wykrecil 0-5. Sweet.(ney rulez)

kings dostali zadyszki ale i tak blyskawiczny rebuilding w ich wykonaniu jest podziwu godny.

Finalisci oszczędzają się chyba na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie Krzemo nie denerwuj:

kobe na pg niezłe daje,

w nets mój bellinelli z augustinem ciągną zespół,

w suns mój ehm zeszloroczny frontcourt gasol-milsap wykrecaja najlepszy wynik na zachodzie

jeszcze paru gości by się znalazło (outlaw, c.brewer) i możnaby było niezły zespół złożyć z moich byłych zawodników, a ty mnie jeszcze strasz arenasem w s5.

Niezły ze mnie gm tyle talentu przepuścić przez palce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój najlepszy mecz,wpadało prawie wszystko.Deron wprowadził troche fantazji do gry,więcej asyst i kilka trafionych ważnych rzutów 3-punktowych których tak bardzo brakowało we wcześniejszych meczach.Jak tak dalej pójdzie to odżyją moje nadzieje na Playoff :shock:

 

Udało się wygrać z Celtics,Bulls i Nets czyli drużynami które walczą o Finał.Kolejny mecz z Heat.Marion pokaże że oddanie go było błędem.Po drugiej stronie parkietu to samo będzie chciał udowodnić Ylian.

 

Ps.Jesteśmy chyba jedną simkę w plecy??Wczoraj nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simka poranna była za wczorajszą, wieczorem będzie kolejna.

 

w nets mój bellinelli z augustinem ciągną zespół,

DJa to z Bulls wziąłem, chyba, że wcześniej był twój.

 

Jak to w ogóle było ze Sweetaśnym? Bo w ogóle nie kojarzę walki o niego na FA. Taki kozacki zawodnik poszedł za tak mało? Why?

Dunno. Były chyba 3 MLE i cisza w temacie. Ja nawet nie brałem go początkowo pod uwagę, ale jak nikt nie chciał... Inna sprawa, że gość nie jest taki przekozak, zwłaszcza w obronie. A punkty stuka, bo przy moich wypasionych niskich pewnie ma luz pod koszem. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.