Skocz do zawartości

[2014-2015] Regular Season - Komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Znow robi sie szopka z tymi simkami...A to nie ma save'a, a to nie ma osoby, ktora to moze zrobic....Przeciez jest was trzech...nie ma jednego powiedzmy do godziny 22-23 danego dnia, to robi ja ktos inny? Tak bardzo trzeba sie trzymac jakiegos ustalonego przez was grafiku? Skutkuje to zamiast porzadku i plynnego sezonu tylko tym, ze co drugi dzien jest caly dzien bez meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow robi sie szopka z tymi simkami...A to nie ma save'a, a to nie ma osoby, ktora to moze zrobic....Przeciez jest was trzech...nie ma jednego powiedzmy do godziny 22-23 danego dnia, to robi ja ktos inny? Tak bardzo trzeba sie trzymac jakiegos ustalonego przez was grafiku? Skutkuje to zamiast porzadku i plynnego sezonu tylko tym, ze co drugi dzien jest caly dzien bez meczy...

k****, mam dosc. wiecznie placzesz a bo to, a bo tamto. jak sie nie podoba, to wiesz co mozesz zrobic. robi sie jeden dzien spoznienia, ktory jak nie dzis, to w przeciagu kilku dni sie nadrobi. a Ty znowu pajacujesz. my tu mamy wiele innych obowiazkow i nie zyjemy tylko simbasketem. ponadto rozne rzeczy losowe moga sie zdarzyc, no ale jak widac niektorzy nie potrafia tego zrozumiec. jesli cierpisz na nadmiar wolnego czasu, to daj tylko znac. znajde Tobie robote przy simbaskecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mam duzo czasu, ale sa lepsi kandydaci na komisarzy, dluzej grajacy, lepiej ogarniajacy zasady tej gry...wiec dzieki....moze warto napisac do nich z ta propozycja...widac 3 to za malo, zwazywszy ze te sytuacje losowe co raz czesciej sie ostatnio wydarzaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mam duzo czasu, ale sa lepsi kandydaci na komisarzy, dluzej grajacy, lepiej ogarniajacy zasady tej gry...wiec dzieki....moze warto napisac do nich z ta propozycja...widac 3 to za malo, zwazywszy ze te sytuacje losowe co raz czesciej sie ostatnio wydarzaja....

majac na mysli 'znalezc tobie robote przy simbaskecie', wcale nie mialem na mysli komiszowania. pewnie nie slyszales gdyz zbyt dlugo z nami w to nie grasz, ale kiedys bylo cos na zasadzie dzialu redakcyjnego. konkretniej mowiac, nazywal sie on 'Simbasket Insider' czy jakos tak. wiec jesli masz az tyle wolnego, nudzisz sie i nie masz co z czasem zrobic, to mozesz zaczac opisywac sytuacje majace miejsce w swiecie simbasketu. no i nie mam tutaj na mysli spoznien komisarzy przy simowaniu, itp.. bardziej odnosi sie to do wirtualnego zycia ligi, zawodnikow z nia zwiazanych, druzyn, decyzji taktycznych GMow, transferow, wybranych meczy, nagrod miesiecznych/tygodniowych, pozycji druzyn, awansow do PO, itp., itd.. jest sie czym wykazac, a inni gracze z cala pewnoscia chetnie poczytaja, szczegolnie jesli czasami beda mogli poczytac cos o swojej druzynie. wiec jak piszesz sie? czy bedziesz wiecznie tylko plakal, ze simka nie zostala zrobiona o czasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 43 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Magic 115 - Nuggets 122

play-by-play

 

Pacers 104 - Celtics 94

play-by-play

 

Knicks 103 - Trailblazers 108

play-by-play

 

Bulls 97 - Pistons 101

play-by-play

 

Spurs 117 - Hornets 120

play-by-play

 

Clippers 93 - Warriors 71

play-by-play

 

Raptors 106 - Sonics 91

play-by-play

 

Kings 98 - Jazz 99

play-by-play

 

Timberwolves 118 - Rockets 112

play-by-play

 

Hawks 115 - Heat 110

play-by-play

 

76ers 93 - Nets 115

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 44 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Nets 79 - Pistons 102

play-by-play

 

Kings 89 - Wizards 101

play-by-play

 

Mavericks 95 - Knicks 101

play-by-play

 

Clippers 102 - Celtics 113

play-by-play

 

Nuggets 123 - Rockets 118

play-by-play

 

Trailblazers 116 - Suns 134

play-by-play

 

Heat 112 - Timberwolves 131

play-by-play

 

Magic 85 - 76ers 118

play-by-play

 

Grizzlies 90 - Bucks 102

play-by-play

 

Cavaliers 100 - Hornets 101

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Geddo, simowałem na nie swoim kompie, bo mam z nim problemy jak i z netem, i w pośpiechu wrzuciłem htmle, a zapomniałem o sejwie. Zrobiłem dzisiaj 2 simki, bo nie było kontuzji. W razie czego Maslon/Geddo możecie puścić jeszcze jedną wieczorem (ja nie dam rady), żeby wyrównać straty i nasza tu forumowa płaczka chociaż przez 5 minut była zadowolona.

 

Znow robi sie szopka z tymi simkami...A to nie ma save'a, a to nie ma osoby, ktora to moze zrobic....Przeciez jest was trzech...nie ma jednego powiedzmy do godziny 22-23 danego dnia, to robi ja ktos inny? Tak bardzo trzeba sie trzymac jakiegos ustalonego przez was grafiku? Skutkuje to zamiast porzadku i plynnego sezonu tylko tym, ze co drugi dzien jest caly dzien bez meczy...

jak tam ten serwer co nam załatwiasz już od ponad roku (szacuję, że ok 1,5 już minęło)?? jak ci idzie?

Jednego możemy być pewni - takiej amatorki jak ty na pewno nie odstawimy i kolejna simka będzie szybciej niż za półtora roku! :lol:

 

PS. Krzemyk - rzuć okiem na taxę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wysmienite mecze!

Wygrane cenniejsze o tyle ze mam pierwsze rundy Rockets i Heat 8) . Wkońcu daje sie odczuc ze mam zbilansowany skład. W meczu z Heat przy niemocy Mullensa, który miał wyraźne problemy z Duncanem Bass wszedł z ławki i zagrał na 25p, 15zb i 3 bloki.

Cudnie, na dziś łapie sie do PO. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 45 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Spurs 98 - Timberwolves 102

play-by-play

 

Suns 97 - Nuggets 110

play-by-play

 

Bucks 118 - Pistons 88

play-by-play

 

Mavericks 92 - Hornets 120

play-by-play

 

Pacers 106 - Kings 127

play-by-play

 

Celtics 118 - Rockets 121

play-by-play

 

Warriors 102 - Trailblazers 100

play-by-play

 

Raptors 88 - Nets 110

play-by-play

 

Lakers 114 - Jazz 102

play-by-play

 

Heat 100 - Magic 108

play-by-play

 

Bulls 85 - Hawks 94

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Jermaine O'Neal (Celtics) - 6 dni (palec)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 46 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Timberwolves 103 - Magic 113

play-by-play

 

Cavaliers 99 - Hawks 96

play-by-play

 

Knicks 96 - Wizards 100

play-by-play

 

Spurs 84 - Clippers 110

play-by-play

 

Celtics 103 - 76ers 117

play-by-play

 

Warriors 102 - Mavericks 105

play-by-play

 

Sonics 137 - Heat 131

play-by-play

 

Rockets 105 - Nuggets 108

play-by-play

 

Pistons 96 - Hornets 113

play-by-play

 

Grizzlies 68 - Suns 101

play-by-play

 

Pacers 81 - Jazz 107

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Charlie Villanueva (DET) - 9 dni (kolano)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewer spisał się na medal;) 6 razy ładnie oddał piłke.Jay za to nie zdażył zgrobić straty:)5 minut to dla niego wystarczający czas na parkiecie.

 

Dalej szukam solidnego Sg.Do Oddania Jay Williams(spadający kontrakt),Pietrus(spadający kontrakt),Griffin(spadający kontrakt)Okafor i Kirilenko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 47 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Bucks 94 - Knicks 106

play-by-play

 

Lakers 109 - Hornets 110

play-by-play

 

Heat 90 - Celtics 107

play-by-play

 

Warriors 106 - Suns 131

play-by-play

 

Timberwolves 101 - Spurs 103

play-by-play

 

Rockets 106 - Mavericks 104

play-by-play

 

Kings 103 - Clippers 86

play-by-play

 

Raptors 110 - Wizards 118

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.