Skocz do zawartości

Eastern Finals - Magic vs Celtics


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

to, ze wierzy ok, ale nie musi byc przy tym butny, arogancki

wypisz wymaluj definicja charakteru Kobego Bryanta. Pełen wiary, butny i arogancki. 100% trafności.

jeżeli karma działa, to Kobego kariera cały czas jest pod tym względem in plus. Porażka w tym roku powinna przywrócić karma level do poziomu neutral :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mówi to lakersfan.

 

znasz mnie jeszcze z EB. napisz mi kiedy bylem butny czy arogancki?

 

porazki jak w 03,04 czy 06 nauczyly mnie pokory, dlatego cedze slowa.i mysle, ze malo kto jest mi w stanie cos zarzucic w tej kwestii. choc nie ukrywam, ze sporo osob po naszej stronie barykady jest/bylo butnych. to normalne u kibicow ekip, ktore wygrywaja, tak jak napisales takze i u magic.

 

ale van gundy to idiota.

a dlaczego nie rysiek czy nelson?

 

calogero znasz kb? przyklady jego butnosci czy arogancji poprosze. to juz predzej lbj i jego tance, swiadcza o bucie. co masz do zarzucenia w stos do kb? czy poprostu ci sie jego morda nie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calogero znasz kb? przyklady jego butnosci czy arogancji poprosze. to juz predzej lbj i jego tance, swiadcza o bucie. co masz do zarzucenia w stos do kb? czy poprostu ci sie jego morda nie podoba?

Przykłady? Jeżeli uważasz, że Kobe nie był (bo mimo wszystko kiedyś był dużo bardziej niż obecnie) arogancki czy butny to naprawdę musi wynikać z Twoich drobnych przeoczeń. Kobe#8 na początku kariery - skromny, kulturalny, szanujący wszystkich dookoła. Przykład? Tutaj na pewno ich brak.

Kobe nie miał takich odpałów jak LBJ, racja. U niego to jest po prostu całokształt. Jak nie zadowala Cię taki przykład, to weźmy załóżmy pierwsze 10 lat kariery. Stare wypowiedzi, wywiady, zachowania na boisku. Morda? Czy twarz nie jest czasem lustrzanym odbiciem emocji? Kobe na pewno nie jest/nie był mistrzem w ich ukrywaniu. Forma ekspresji, którą bez wątpienia są grymasy na twarzy każdego z nas mogą powiedzieć dużo o tym, co nam się rodzi pod kopułą.

a Ty znasz KB? Powiedz mi zatem o jego cechach charakteru, które tak doskonale poznałeś. zapewne poprzez wieloletnią przyjaźń.

Ja swoje odczucia do tego pana kształtuję na podstawie tego co widzę, ZACHOWAŃ podczas meczu i wiem, że nie jestem odosobniony w takim poglądzie. Nie oceniam jego gry, bo nie mam wątpliwości, że jest najlepszym graczem dekady. Jednak nie jestem kibicem LA i dlatego nie przymykam oczu na pewne nie doskonałości Waszej gwiazdy.

 

porazki jak w 03,04 czy 06 nauczyly mnie pokory, dlatego cedze slowa.

to akurat jest godne pochwały. chociaż też ciekaw jestem na ile jest to pokora a na ile asekuracja przed porażką.

Nikt Ci nie zarzuci buty, jeżeli LAL przegrają teraz czy w finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie rysiek czy nelson?

Nie oglądałem meczu i nie wiem kiedy bede miał czas nadrobić to też pytam... dlaczego rysiek gra drugi mecz po ponad 40 minut jak w 1 mu nie szło domyślam się że w drugim nie lepiej patrzac na statystyki. anderson i bass nawet nie powąchali parkietu. Pod to spokojnie można podciągnąć głupotę svg.

 

I jakim cudem Howard wpakował im 30 pkt? :shock:

 

Będę kibicował Orlando do końca ale Boston to za dobra drużyna żeby to teraz wypuścić z rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go Celtics

 

Ich gre ogladam z naprawde z emocjami ktore przypominaja mi gre moich Knicksow dekade temu. Twarda, dobra i wyrachowana playoffowa koszykowka.

 

Boston kuleje troche ofensywnie w koncowkach, ale to jest do nadrobienia. Tak jak po meczu mowil PP, Boston wraca do domu zamknac serie.

 

btw co to za czasy zeby caly rok czekac na dobra koszykowke :roll:

 

Magic wygladali dzis lepiej bo lepiej zagral Howard, niewiele im dzis zabraklo - softness Vinca i hot head JJR.

Mimo wyniku 0-2 i kontroli Celtow to mysle ze Magicy sa w stanie powalczyc, o ile odpowiedz juz w sobote.

 

Jesli Kobe nie jest/byl butny i arogancki to ja uwazam ze jest najlepszym bialym zawodnikiem ever....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz mnie jeszcze z EB. napisz mi kiedy bylem butny czy arogancki?

 

porazki jak w 03,04 czy 06 nauczyly mnie pokory, dlatego cedze slowa.i mysle, ze malo kto jest mi w stanie cos zarzucic w tej kwestii. choc nie ukrywam, ze sporo osob po naszej stronie barykady jest/bylo butnych. to normalne u kibicow ekip, ktore wygrywaja, tak jak napisales takze i u magic.

zapomniałem dodać buźki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady?

(...)

U niego to jest po prostu całokształt. Jak nie zadowala Cię taki przykład,

(...)

grymasy na twarzy

(...)

a Ty znasz KB?

(...)

Ja swoje odczucia do tego pana kształtuję na podstawie tego co widzę, ZACHOWAŃ podczas meczu

(...)

nie jestem kibicem LA

o jest twoj 2 post na forum. jezeli zamierzasz tu dyskutowac z ludzmi, ktorzy sa tu jakis juz cza, to poprzyj to przynajmniej jakimis przykladami. opieranie sie na tym, co widzisz przez media moze byc zgubne. tym bardziej ocenianie kogos i wysuwanie dalej idacych wnioskow tak jak ty to robisz na podstawie... "grymasow".

nie ismieszaj sie i nie odbijaj pileczki. ja go nie ocenilem nigdzie w swojej wypowiedzi.

 

a to, ze nie jestes kibicem la wiele wyjasnia. nie wymagam od ciebie zebys kochal kobego. nie wymagam tez tego od reszty. ale badzmy przynajmniej powazni i nie sprowadzajmy dyskucji do poziomu piaskownicy.

 

koelner z buzka nie zakumalem, mozesz rozwinac?:)

 

lewis w ECF: 84 minuty, 11 punktow, 11 zbiorek, 4/16 z gry, 1/9 za 3 troche slabo. pisalem o tym, ze c's maja swietna odpowiedz na lewisa w postaci zdrowego kg. kto to pisal o mijajacym lewisie? LO?

 

nelson w ECF: 40% z gry, 25% za 3, 14ppg (w R1 odpowiednio 48% i 43% i 24ppg)

pietrus w ECF: 25% z gry, 20 % za 3, 4,5 ppg (w R2 odpowiednio 46%, 52% i 11 ppg)

barnes w ECF: 23% z gry, 21% za 3, 4 ppg (w R1 odpowiednio 36%, 45% i 8,5ppg)

 

tutaj szukajcie odpowiedzi dlaczego magic sa 0-2. nie u stana van gundy'ego, choc po czesci takze u niego. niemniej to defensywa celtics jest tu Xfactorem a nie dwight czy SVG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jest twoj 2 post na forum. jezeli zamierzasz tu dyskutowac z ludzmi, ktorzy sa tu jakis juz cza,

a to byl Twoj 2987 post. Jezeli uwazasz ze masz racje przez zasiedzenie to cofnij sobie epoki o jakies 30+ lat.

 

to poprzyj to przynajmniej jakimis przykladami. opieranie sie na tym, co widzisz przez media moze byc zgubne.

 

 

Jestem pewien ze znajdze mnie sie nie chce udowadniac czegos oczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koelner z buzka nie zakumalem, mozesz rozwinac?:)

zapomniałem dodać buźki ponieważ akurat Ciebie za aroganckiego nie uważałem. Ale u lakersfanów te cechy się uwidoczniają.

 

tutaj szukajcie odpowiedzi dlaczego magic sa 0-2. nie u stana van gundy'ego, choc po czesci takze u niego. niemniej to defensywa celtics jest tu Xfactorem a nie dwight czy SVG.

jedyna nadzieja w VC. ale on jest po prostu półkę za nisko w umiejętnościach aby pociągnąć zespół. kimś takim mógłby być Lewis.w tamtym roku to jego forma a nie nikogo innego spowodowała sukces czyli dotarcia do finałów. teraz zawodzi. od faceta mającego taki kontrakt wymaga się więcej. zresztą ja widzę u niego pogłębianie się przestawienia na pozycje nr 4. jest coraz wolniejszy ,ma coraz wolniejsze minięciem. ogólnie wygląda jakby miał gówno w gaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to byl Twoj 2987 post.

 

tak gwoli scislosci to byl moj 2897. post

 

cofnij sobie epoki o jakies 30+ lat.

 

zaczac od cofniecia epoki kamienia czy sredniowiecza? a moze, ktores dalsze bo nie wiem, o ktore epoki chodzi tobie. moze kapoki?

sory za offtop ale nie moglem. juz nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vintage Pierce tak w ogóle - w przeciwieństwie do "vintage" Garnetta, wszyscy już ogłosili jego renesans, po tym jak pojechał o głowę niższego Jamisona, a tym czasem znowu padaka w wykonaniu KG i oczywiście Ray też nie byłby sobą gdyby raz na tydzień w PO nie przywalił jakiegoś 1/6 z gry i 4pkt. Niemniej wreszcie jakiś mecz odpowiadający poziomem szczeblowi, na którym się rozgrywa.

 

Aha, miałem zacząc od czegoś innego:

 

VINCE CARTER BEJBE!!!!!!!!

 

Jak się sprowadza V.I.N.C.E. C.A.R.T.E.R.A, po to, żeby był the man i wygrywał mecze w playoffs to tak to się właśnie kończy. Sorry, Magic oprócz tego, że wydali kupe kapusty i wyładowali sobie roster po ostatni spot na ławce, to w kwestii bycia legit contenderem wzrost ich mocy jest relatywnie niewielki.

 

Świetnie spisywali się Magic z Gortatem i Howardem w drugiej kwarcie, kiedy mieli run coś koło 14-4, SVG wrócił do tego w trzeciej kwarcie, Howard został z 4 faulami na boisku, wszedł Gortat, też złapał faul i zszedł, SVG dał tutaj nieco dupy.

 

Poza tym, że kibicuję Celtics, to jednak minimalnie żałuję, że nie wygrało Orlando, seria byłaby ciekawsza, zwłaszcza, że po tym 3x4-0 rundę wcześniej człowiek jakiś wygłodniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vintage Pierce tak w ogóle - w przeciwieństwie do "vintage" Garnetta, wszyscy już ogłosili jego renesans, po tym jak pojechał o głowę niższego Jamisona, a tym czasem znowu padaka w wykonaniu KG i oczywiście Ray też nie byłby sobą gdyby raz na tydzień w PO nie przywalił jakiegoś 1/6 z gry i 4pkt.

Garnett zagrał padakę tylko po jednej stronie parkietu, trzeba zresztą oddać Ryśkowi L., że o ile jest żenujący w ataku, to w defensywie przeciwko Kevinowi wypada bardzo przyzwoicie, w porównaniu do Jamisona... w zasadzie to nie ma co porównywać ;]

W obronie to "prawie vintage" KG. Na pewno bez niego ta wygrana nie byłaby możliwa i z tego też powodu jego gry w tym spotkaniu nie określiłbym jako padaka, a jako przyzwoitość.

 

Ray to Ray. Dzisiaj nie trafiał, ale jak widać nie musiał. Jeszcze raz czy dwa odpali w tych POs coś w typie 6-8 za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewis w ECF: 84 minuty, 11 punktow, 11 zbiorek, 4/16 z gry, 1/9 za 3 troche slabo. pisalem o tym, ze c's maja swietna odpowiedz na lewisa w postaci zdrowego kg. kto to pisal o mijajacym lewisie? LO?

 

tak, pisałem.

sęk w tym, że Lewis gra źle bez względu na to czy pilnuje go KG czy ktoś inny. nie ma w nim agresji, może to dlatego że w sumie magic mało na niego grają, bo albo piłka idzie do Dwighta, albo jakieś cuda 1on1 Nelsona/Cartera/Redicka. zdecydowanie za mało ruchu piłką, normalnej gry orlando, ale to już zasługa D bostonu.

 

za to KG przeciw Lewisowi też nie gra dobrze. w G2 miał 0/5 czy 0/6 FG gdy krył go Rashard.

 

generalnie Rondo jednak cały czas jest nie do zatrzymania, ciągle nakręca celtics całą grę. chyba to najlepszy zawodnik tych playoffs póki co. Pierce też znowu zagrał bardzo dobrze, choć irytująca jest jego "teatralność".

 

ps

jeśli celtics zesweepują magic, postawi to w lepszym świetle cavs? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie co się będzie działo w Bostonie

 

Ray dobrze gra w domu, to samo Rondo

 

Pierce zagra swoje, a Garnett może się obudzi (ofensywnie) ?

 

w każdym razie jeden z dwóch meczy w Bostonie będzie BBBBlowout'em przez duże B jak Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie miałem na myśli tylko tego faulu Howarda, bo Pierce często przy kontakcie teatralnie upada, czasem "zwija się z bólu" na parkiecie. a przy flagrancie Dwighta to też było w sumie zabawne, bo najpierw chwilę (trwało to dokładnie 9 sekund) leżał w "konwulsjach", by nagle się zerwać i już chciał chyba lecieć na DH, ale Rasheed go zatrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.