Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie czysty debilizm, jeśli nie uda się połączyć Wade'a, LBJ'a i Bosha/Amare/Booza w jednym teamie (Miami?). To się aż prosi i wyrasta nam team najlepszy na Wschodzie. Ale ktoś by musiał zrezygnować z ułamka kasy. A za dużo klubów ma gotówkę do wydania - Atlanta już zaczęła nawet świrować. Wiadomo, że każdy z tych kolesi leci na szmal, a na pewno w tym wieku, więc mój wymarzony scenariusz raczej nie zaistnieje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta.

grizzlies i hawks nie mieli wyjscia. mogli pozwolic odejsc swoim franczajs playerom do nyc/chi/mia w zalerznosci od tego gdzie pojda lbj/wade i bosh, albo ich przeplacic ale utrzymac. z nimi maja szanse na ugranie czegos, bez nich znow byliby w dupie. prosty mechanizm. pech chcial, ze kontrakty ich zawodnikow skonczyly sie w 2010, pojawilo sie pare klubow z duzym space'm i te ekipy nie mogly pozwolic na to by patrzec jak ktos im zabiera gosci wokol ktorych zaczeli budowe zespolow.

 

co mieli dac im odejsc? i tak sa ponad salary capem chyba!

 

bucks imo zle nie zrobili. szukali wsparcia pod kosz w okolicach mle, i chyba lepszych gosci nie bylo w tej chwili na rynku. ani na booza ani na amare ich zwyczajnie nie stac a tak maja zespol, ze strach sie bac a jeszcze wymienia redda w lutym i dopiero bedzie jazda:)

 

zastanawia mnie za to amir. w 2 ostatnich meczach sezonu rzucil 20pts i w nba to wystarcza by dac gosciowi 30 baniek:) z 2 strony jezeli turiaf dostal, to czemu nie amir.

 

quester byla plotka dot. magic i boozera. s'n't w 2 strone mialby pojsc gortat i cos tam jeszcze.

 

gdzies tez cos widzialem, ze magic beda chcieli przedlozyc barnesowi oferter mle. mattem mocno zainteresowani sa takze detroit pistons, ktorzy oprocz niego poluja takze na... haywooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, gdy:

 

Gooden 32/5

Amir 34/5

Frye 30/5

Gay 81/5

JJ 121/6

Darko 20/4

 

David Lee też będzie max playerem, podobnie Booz - ojp.

 

 

ESPN.com's Chad Ford is talking free agency today but took a moment to describe the Trail Blazers' big deal that nearly was last week: The Blazers got close to a deal with the Hornets last week that would've sent Andre Miller, Joel Przybilla, Nicolas Batum, Jerryd Bayless and the 22nd pick to NO for Paul before Jeff Bower pulled out of the deal saying that their owner wasn't ready to trade Paul. The trade they made on draft night got them out of the luxury tax, so that's no longer the issue. The issue is whether Paul is no unhappy enough to force a trade. Personally I think the Hornets can do better than that for Paul, but it's a viable deal.

Not bad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło... Przy takich dealach dla Goodena i Amira ile może dostać Udonis? 40/5?

 

Lakers dosyć szybko wyskoczyli z Millerem ale myślę, że zdecyduje się na Miami i miejsce w S5 za podobną kasę. Oczywiście jeśli podpiszemy tylko dwa maxy - w innym przypadku pozostaną nam sami weterani za minimum :)

 

EDIT

 

Z jednej strony to dobrze, że takie umowy zostały podpisane. Nie będzie problemów ze spyleniem B-Easyego (10 baniek za 2 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że nie słysze o Magic w żadnych plotkach o zainteresowaniu różnymi FA. Czyżby Otis chciał przespać to lato?

Chyba nie mamy zbyt wielkiego pola manewru na FA. Bardziej Otis kombinuje z jakimś S&T. Z tego co czytam to dość mocno kombinuje. MG13 tez powiedział że dostał ostrzeżenie od Magic że być może będzie częścią wymiany. Niech kombinują. Może uda się pociś VC za kogoś i MG13, Bass plus ktoś za jakiegoś All Stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że nie słysze o Magic w żadnych plotkach o zainteresowaniu różnymi FA. Czyżby Otis chciał przespać to lato?

Chyba nie mamy zbyt wielkiego pola manewru na FA. Bardziej Otis kombinuje z jakimś S&T. Z tego co czytam to dość mocno kombinuje. MG13 tez powiedział że dostał ostrzeżenie od Magic że być może będzie częścią wymiany. Niech kombinują. Może uda się pociś VC za kogoś i MG13, Bass plus ktoś za jakiegoś All Stara.

O Boozerze w Magic mówi bardzo głośno. Bass/Gortat/Pietrus za S&T Boozera/ew. jakiś Fesenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to, że nie słysze o Magic w żadnych plotkach o zainteresowaniu różnymi FA. Czyżby Otis chciał przespać to lato?

Chyba nie mamy zbyt wielkiego pola manewru na FA. Bardziej Otis kombinuje z jakimś S&T. Z tego co czytam to dość mocno kombinuje. MG13 tez powiedział że dostał ostrzeżenie od Magic że być może będzie częścią wymiany. Niech kombinują. Może uda się pociś VC za kogoś i MG13, Bass plus ktoś za jakiegoś All Stara.

O Boozerze w Magic mówi bardzo głośno. Bass/Gortat/Pietrus za S&T Boozera/ew. jakiś Fesenko

Ja tam za b00zerem nie przepadam mam go za cieńkiego bolka i jakoś nie bardzo mi pasuje w Magic. Poza tym musielibyśmy mieć jakiegoś rozgrywajka lepszego. A wg Ciebie trejd korzystny dla UTAH? Bo b00zer tak czy siak i tak nie zostanie chyba w UTAH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie mamy zbyt wielkiego pola manewru na FA. Bardziej Otis kombinuje z jakimś S&T. Z tego co czytam to dość mocno kombinuje. MG13 tez powiedział że dostał ostrzeżenie od Magic że być może będzie częścią wymiany. Niech kombinują. Może uda się pociś VC za kogoś i MG13, Bass plus ktoś za jakiegoś All Stara.

O Boozerze w Magic mówi bardzo głośno. Bass/Gortat/Pietrus za S&T Boozera/ew. jakiś Fesenko

Ja tam za b00zerem nie przepadam mam go za cieńkiego bolka i jakoś nie bardzo mi pasuje w Magic. Poza tym musielibyśmy mieć jakiegoś rozgrywajka lepszego. A wg Ciebie trejd korzystny dla UTAH? Bo b00zer tak czy siak i tak nie zostanie chyba w UTAH?

Boozer koło Howarda bardzo mnie ciekawi. Jestem za Stan będzie zmuszony do grania bardziej tradycyjnym ustawieniem, a mam już dość grania lewisem na 4. Zobaczymy czy Lewis na trójeczce by odżył. Znowu jak popatrzymy na obrone to i boozer i lewis.... no i jak na dwójce by został carter plus nelson... w którymś momencie PO może to nie wypalić. Najlepiej byłoby za vc jakiegoś dobrego rozgrywajka i dobrego defensora na 2... ewentualnie przeżyje tego piertusa w s5.

 

Co do UTAH to zatrzymanie Carlosa jak dla mnie jest bezsensu. Mieli sporo czasu aby coś z nim ugrać nic z tego nie wyszło specjalnego... maja Paula który potrzebuje więcej czasu do grania. Dostaja gortata i jj bo bardziej wierze że będą go chcieli niż mp. plus bass na ławke. A c*** nie wiem. Ja tam ze strony magic jak najbardziej bylbym za bo nie chce kolejnego sezonu w tym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Frye'a i nienawidzę Sarvera.

 

Pod koniec sezonu kibice Suns dzielili się na tych, dla których górną granicą dla Frye było 3 mln za rok lub 4 mln za rok. Skończyło się na 6, powracają wspomnienia takich kontraktów jak Boris Diaw czy Marcus Banks.

 

Bad, bad news.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile kontrakt goodena jeszcze przetrawie to po zobaczeniu co dostali frye i amir to widze ze masa gosci bedzie przeplacona po tych wakacjach.

nigdy nie myslalem ze ktos da frye'owi taka kase, szczegolnie po tych po. suns juz chyba sraja w gacie na mysl o tym ze odejdzie amare i chcieli sie w jakis sposob zabezpieczyc. ale nie za taki cash i nie takim gosciem

amir... co to za gosc zeby mu tyle dawac? wiem ze mlody i jeszcze moze sie rozwinac ale do tej pory nic nie pokazal.

takie kontrakty psuja rynek bo zostali jeszcze lepsi fa a sporo druzyn ma miejsce w salary wiec moga dostac jeszcze wieksza kase ktorej tez nie sa warci. kazdy sredniak bedzie staral sie teraz szybko gdzies podpisac bo za jakis czas moze skonczyc sie dobrobyt i po poczatkowych szalenstwach kluby nie beda juz wyrzucac tyle pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozer potrzebuje wlasnie kogos takiego jak dwight/camby/noah by byc produktywnym. zawsze minimum 1 gosc z duetu podkoszowcow musi bronic i grozic blokiem kims takim bylby dwight. w ataku booz swoje by zrobil. faktycznie lewis musialby grac na sf, ale te playoffy pokazaly, ze jak przychodzi co do czego to granie nim na pf wciaz nie wypala. choc podobno ma cwiczyc w te wakacje granie pod koszem, niemniej booz bylby naprawde ok.

 

drugi rozgrywajacy? jest ich masa. foye byl laczony chyba z magic. jest farmar do wziecia za 10/3 bankowo, pasowalby idealnie do gry magic.

 

podobno po slowach wlasciciela hornets chris paul wyrazil swoje niezadowolenie z tego ze zarabia miliony w nowym orleanie i poprosil o transfer. uua duet paul-howard to byloby cos. 5 alleyow na mecz srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi rozgrywajacy? jest ich masa. foye byl laczony chyba z magic. jest farmar do wziecia za 10/3 bankowo, pasowalby idealnie do gry magic.

Powrócił znowu temat CJ Watsona z zeszłorocznych wakacji. Jako back up pg byłby akurat. Jak otis prześpi te wakacje i na koniec podsumuje to stwierdzeniem "I like our team" to zainwestuje w bilet polece tam i mu chyba pierdolne. Albo każe zrobić to chłopakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.