Houston Rockets koniec hardtanku!
Po trzech sezonach konkretnego tankowania Houston skończyło kompletować podstawowy skład który bedzie w najbliższych sezonach rozpoczynać każdy mecz. Dolph Schayes-Joe Fulks-Belus Smawley-Jack George-John Logan oraz wsparcie z ławki w postacie John Mahnken i Stan Stutz który czeka jeszcze na kontrakt. Co prawda Rox ma jeszcze wybory w obecnym drafcie (#20, #29 #38 i #51) to jednak będą to jedynie gracze którzy raczej uzupełnią rotację w najbliższym sezonie, chyba że któryś wystrzeli jak Belus podczas campów i bedzie lepszym zawodnikiem niż którykolwiek z pozostałych.
Teraz przed Houston czas na tank w stylu Magic czy Sonics, czyli ogrywanie młodzieży! początek poprzednieo sezonu pokazał że trio Fulks&Smawley&Logan potrafią napsuć trochę krwi i zrobić kilka niespodzianek :)