Skocz do zawartości

kuba2419

Użytkownik
  • Postów

    4752
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez kuba2419

  1. marzy mi się game winner dla Bostonu xD
  2. bez IT walczą jako zespół xD
  3. ta jasne...Wizards jak dziś Boston gówno by ugrali.
  4. Ta jasne po takim sezonie IT + po jego tragedii nie ma szans aby go gdzies wytransferowali bo wyszli by na skur.... A jeżeli Lowry naprawdę myśli o ringu to można by było ponegocjować a raczej nikt liczący nie da mu maksa tym bardziej na 4 lata no chyba ze SAS w przypadku emerytury Parkera mogli by się skusić.
  5. Jaki ten Olynyk jest słaby...
  6. Najlepsze że będzie zaraz gadanie że to wszystko przez kontuzje Morrisa....;]
  7. chciał odebrać piłke Porterowi i nadział się na łokieć xD
  8. Co za debil z tego Lopeza, zresztą ostatnio coraz bardziej popularne ironiczne klaskanie do sędziego a wiedzą czym to się skończy i że w niczym nie pomoże zespołowi.
  9. IT is BACK!!! Szkoda tylko że się raczej nie dowiemy jak by oba zespoły grały w pełnych składach.
  10. Brad musi wymyślić co zrobić z IT bo widać że mimo rzucania +30pkt jest przygaszony co zresztą jest zrozumiałe i raczej do środy czy kolejnego weekendu mu nie przejdzie bo się nie da przejść obok czegoś takiego.
  11. kuba2419

    MVP Race

    42 Triple-double i game winner dla przyszłego MVP
  12. kuba2419

    Washington Wizards 16/17

    https://www.youtube.com/watch?v=ZB8gQVBf7RM oj Morris Morris
  13. kuba2419

    NBA 2k17

    Ktoś wie może jak odzyskać sejwa którego się przypadkowo skasowało.....na ps3?
  14. kuba2419

    Gry komputerowe

    Może nie bardzo pasuje bo to manager online ale wklejam i zapraszam Jeżeli ktoś ma troche wolnego czasu i szuka nowej gry to zapraszam do footstara. Manager w którym wcielamy się w piłkarza, trenujemy, gramy mecze. Zaczynamy w wieku 17 lat i pokonujemy kolejne szczeble juniorskiej kariery ale również możemy stworzyć gracza w przedziale od 17-25/26 lat, mając odpowiednią ilość umiejętności do rozdysponowania. Obecnie jestem menagerem Polski NT oraz Nowej Soli U18. Z Nową Solą U18 organizuję rocznik który na początku przyszłego sezonu oraz kolejnego będzie walczył o medale WC miast. Obecnie mamy około 9/10 graczy i poszukujemy uzupełnień aby móc mieć do dyzpozycji szerszą kadrę. 4 sezony temu wygraliśmy Mistrzostwa Świata w poprzednim sezonie dotarliśmy do półfinału a na początku tego graliśmy w ćwierćfinale, również obecne Mistrzostwa wygrało inne Polskie miasto Opole U18. Jeżeli ktoś był by zainteresowany to zapraszam do Nowej Soli, zapewnię odpowiedni Trening oraz regularną gre w Nowej Soli U18. Dosępne są również inne Polskie miasta jak: Warszawa, Katowice, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń oraz Gdańsk. Kontakt w grze: http://www.footstar.org/ver_jogador.asp?jog_id=103596&mmm=1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.