Może nie bardzo pasuje bo to manager online ale wklejam i zapraszam
Jeżeli ktoś ma troche wolnego czasu i szuka nowej gry to zapraszam do footstara. Manager w którym wcielamy się w piłkarza, trenujemy, gramy mecze. Zaczynamy w wieku 17 lat i pokonujemy kolejne szczeble juniorskiej kariery ale również możemy stworzyć gracza w przedziale od 17-25/26 lat, mając odpowiednią ilość umiejętności do rozdysponowania.
Obecnie jestem menagerem Polski NT oraz Nowej Soli U18.
Z Nową Solą U18 organizuję rocznik który na początku przyszłego sezonu oraz kolejnego będzie walczył o medale WC miast. Obecnie mamy około 9/10 graczy i poszukujemy uzupełnień aby móc mieć do dyzpozycji szerszą kadrę.
4 sezony temu wygraliśmy Mistrzostwa Świata w poprzednim sezonie dotarliśmy do półfinału a na początku tego graliśmy w ćwierćfinale, również obecne Mistrzostwa wygrało inne Polskie miasto Opole U18.
Jeżeli ktoś był by zainteresowany to zapraszam do Nowej Soli, zapewnię odpowiedni Trening oraz regularną gre w Nowej Soli U18. Dosępne są również inne Polskie miasta jak: Warszawa, Katowice, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń oraz Gdańsk.
Kontakt w grze:
http://www.footstar.org/ver_jogador.asp?jog_id=103596&mmm=1