Skocz do zawartości

1st rnd: Celtics (4) vs Heat (5)


Luki

Jak sądzisz?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak sądzisz?

    • Celtics w 4
    • Celtics w 5
    • Celtics w 6
    • Celtics w 7
    • Miami w 4
      0
    • Miami w 5
      0
    • Miami w 6
    • Miami w 7


Rekomendowane odpowiedzi

baba i bachor i kompromitacja i :shock: :lol:

od poczatku

Zach Randolph, Jamal Crawford, John Salmons, Ben Gordon, Rip Hamilton, Tay Prince, Sjax, Caron, Haywood , Jamison, Artest, Ariza, Okafor, Chandler, Jefferson, Foye, Miller, Outlaw, Blake, Camby, Thornton, Kevin Martin

 

do wyboru do koloru kazdy za darmo za exp contracts

moglismy miec sklad

Randolph, Camby, SJax, Blake, Miller - 50 baniek + Wade

 

jest to prawdopodobnie sklad walczacy o mistrza

bedziemy mieli Wade + Bosh/Amare/Boozer + Beasley + wielkie gowno

sklad na 2 runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba i bachor i kompromitacja i :shock: :lol:

od poczatku

Zach Randolph, Jamal Crawford, John Salmons, Ben Gordon, Rip Hamilton, Tay Prince, Sjax, Caron, Haywood , Jamison, Artest, Ariza, Okafor, Chandler, Jefferson, Foye, Miller, Outlaw, Blake, Camby, Thornton, Kevin Martin

 

do wyboru do koloru kazdy za darmo za exp contracts

moglismy miec sklad

Randolph, Camby, SJax, Blake, Miller - 50 baniek + Wade

 

jest to prawdopodobnie sklad walczacy o mistrza

bedziemy mieli Wade + Bosh/Amare/Boozer + Beasley + wielkie gowno

sklad na 2 runde

Ale czy nie widzisz tego, że piszesz o tym pod wpływem tego sezonu? Pod wpływem tego, że widziałeś tych graczy dobrze grających w swoich drużynach?

 

A co było przed sezonem?

Randolph- fajne cyferki robił, był clutch, ale mimo mocnej drużyny w POs go nie ma(pewnie wina mocnego zachodu, ale jednak). Przed sezonem było wielu, którzy z niego żartowali, w Memphis trochę ich uciszył.

Camby- rezerwowy center w Clippers, kim on tam właściwie był dopóki nie wzięło go Portland i nie wsadziło do s5 z powodu braku Odena?

SJax- też nie był uważany za jakis bardzo gorący towarek, w dodatku chciał długi i tłusty kontrakt

Blake- spoko, z tym się mogę zgodzić, jego można byłoby wziąć, ale on sam w żaden sposób nie zmieniłby oblicza całego zespołu

Miller- pg bez rzutu- nie dla Wade'a

 

I mięlibyśmy salary zawalone na lata. Jakby nie wypalili- Wade prawdopodbnie by odszedł bo już nie byłoby żadnych perspektyw.

 

Ale ok. Żeby sytuacja się nie powtórzyła- podaj jakich zawodników chciałbyś aby Miami sprowadziło w lato?[możesz odpisać w temacie o Heat]

 

Edit: Zresztą z przyczyn matematycznych takiego składu nie mogłoby być. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3

a który z wymienionych przez Ciebie graczy spelnia kryterie drugiej opcji?

połowa z wymienionych przez Ciebie graczy nie pasuje do Heat z powodów słabej obrony, bądx tez nie sa coacheable jak to sie potocznie mówi

inni maja zbyt wysokie kontrakty.

mozna rzucac nazwiskami, ale jak SJax to nie Caron, jak Camby to nie to nie Haywood

Jamal Crawford? :?: - i Ty piszesz, że Beasleya trza sprzedac?

a który z nich byłby naszym wysokim punktujacym?

 

Shaq to była zupełnie inna kultura gry. Dawał niesamowita pewność innym z druzyny. kobe na Shaqu całą swoja kariere zbudował, Wade stał sie tym, kim jest, Damon Jones trafił w jednym sezonie 225 trójek, etc.

 

Kogo takiego Heat mieli sprowadzic i kto by ich miał poprowadzic do tego tytułu? Rileyowi juz sie nie chciało, nawet Jax kiedys na ryby na rok do Wyoming czy gdzies pojechał.

 

Heat grali składem z D-Ligue i dopiero sie odbudowywali. wymieniłeś Millera. Jak masz na myśli andre - to nie ma rzutu za 3, więc do wadea to nie jest idealny pomysł, a jak Mikea Millera, to w 2007 Riley za niego spadające kontrakty J-Willa i Ricky Davisa proponował.

 

Co do samego Wadea, to uwazam, że bardzo krytycznie go oceniasz, a z Barkleya robisz jakiegos przygłupawego patałacha. Na 76ers z nim się juz nie zalapałem, a Suns jego KJa, Aingea i Majerlego ubustwiałem i powiem Tobie, że to był wiecej niz jeden sezon - bo pare lat im kibicowałem, ale to temat na inna dyskusje.

 

Dzis mecz nr3

wchodze w ciemno w pierwszy zakład o 50zł że Heat ten mecz wygraja. Chetny niech w tym temacie odpisze. Czekam do rozpoczecia meczu, póxniej zakład nieważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Heat. Wade od połowy już się słaniał. I jeszcze ta pieprzona łydka. Wielki mecz Pierce'a i Allena. Rondo i KG także zagrali swoje. Miami grało na Wade'a a właściwie to Wade grał za Miami. Od 3 kwarty to już tylko high screnny graliśmy... No cóż, dagger PP. Great player, great shot. Szkoda, że taka aktorzyna.Była walka, były ważne punkty B-Easyego i Dorella. Był JO, który spieprzył swój cały dobry sezon tymi 3 występami.

 

Najważniejsze, że pokazali charakter i mimo kapitalnego meczu Bostonu graliśmy do końca. Trochę szkoda Wade'a, 43min napierdalania non stop, ostatnia akcja na ławie i dagger. Takie życie, czekamy do lipca na nowe emocje. Ten mecz wyraźnie pokazał brak talentu Miami. O ile w C's kilka osób potrafi samemu coś wykreować to tutaj byliśmy skazani na jednego zawodnika. Najbardziej wkurwił mnie JO, gdy trafiał te swoje pieprzona jumperki to i obrona poświęcała mu jakąś uwagę. A tak graliśmy przez pół meczu frontcourtem Haslem-B-Easy przeciwko 7'1 KG i wielkiemu Perkowi.

 

Brawa dla Bostonu, byli zespołem lepszym w tej serii. Jeśli będą grali tak jak w G3 to mogą uczynić serie z Cavs ciekawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przyklad na to, ze doswiadczone ekipa w playoffs nie rowna sie doswiadczonej ekipie w RS

miala byc ciekawa seria a w kontekscie kontuzji wade'a, zapowiada sie na 4-0 i wypoczeci celtics beda mogli szykowac sie na cavs. a ci jak dobrze pojdzie beda jeszcze troche podmeczeni seria z bulls. zobaczymy co dzis noah i spolka wymysla.

 

szkoda wade'a ale to jak paul pierce zalatwil ten mecz to bylo straszne.

bhoys are back in town!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenujace

Thunder potrafia wygrac z defending champions

Blazers potrafia wygrac bez Roya

dzis pewnie wygraja Bux i Bobcats

a Heat z Wadem superstarem z koziej dupy beda ze sweepowani

 

JO s dobry sezon mial ?? :shock: :lol:

gdzie i kiedy

Pewnie, że miał dobry sezon. Jak na jego kolana to miał nawet bdb sezon.

 

Na prawdę ciężko Ciebie zrozumieć. Przecież wg Ciebie Heat są najgorszą drużyną w lidze. Powiedz mi co Wade mógł zrobić więcej. Cały mecz miał piłkę w rękach. OK, dwa razy zagrał w stylu Nasha - nie nadążył za Rayem i poszły dwie trójki ale odrobił to od razu w ataku. Zobacz jak wyglądała ofensywa Heat kiedy DW odpoczywał. To było poniżej poziomu D-Leauge. Z początku potrafili mu jeszcze jakoś dograć piłkę na skrzydło. Później już tylko high screeny.

 

Trzeba wziąć poprawkę na to, że C's grali świetnie w ataku. To nie mecz w stylu G1 gdzie niewiele im wychodziło. Tutaj cała czwórka zagrała na wysokim poziomie.

 

JO 5/31 w serii. Nie mów, że to nie ma znaczenia. Ofensywa Heat jest tragiczna i strata 14pts/50% scorera ma ogromny wpływ na cały zespół.

 

O KB też mówiłeś, że się skończył kiedy sam nie mógł przejść 1 rundy? Zobaczysz, że DW zacznie grać 'jak za dawnych lat' kiedy tylko zrobi się więcej miejsca na parkiecie i nie będzie możliwości notorycznego podwajania i potrajania go.

 

BTW Ta kontuzja to chyba tylko skurcze(?) W sumie dziwna sprawa ale widocznie musiał być wyczerpany. Dużo ZMA, glutamina (najlepiej w formie NAG), uzupełnić minerały i powinno być OK do niedzieli. O HGH nie wspominam bo gracze z najwyższej półki (imo) od lat jadą na tym non stop :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem sobie końcówke powtórki g3, tylko jedną kwartę ale chyba najważniejszą bo ostatnią. I co zobaczyłem? Miami gra nic, wielkie nic, wszystko z półdystansu albo z dystansu, brak jakiejkolwiek gry pod koszem, low post nie istnieje. Wade, momentami beasley i wright, a dalej nic. Mecz zjebał haslem, 2 pudła z ft w końcówce, potem dziwna akcja, którą kobe może by trafił ale haslem na pewno nie. Plus pare trafień pierca i po meczu. Seria bez historii, łejdy bez szans na urwanie więcej niż 1 meczu, chociaż patrząc na brak wade w ostatniej akcji to może i to być za dużo jak na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie haslem we wcześniejszych fragmentach meczu to prawdopodobnie heat by nawet o takiej końcówce marzyć nie mogli. haslem był najlepszym wysokim heat przez cały mecz. zbyt wielu ich tam nie ma ale JO nie istniał.

nie wiem czemu spo gra tak malo magloirem, chłop jest duży, silny, dobrze zbiera. na matchup z perkiem w sam raz. a tak praktycznie przez cały mecz heat grali parą haslem-beasley, a jak pod koszem ma sie taką pare to wiadomo że nie można myśleć o wielkich rzeczach. a zdaje się że w tej serii wielką rzecza dla heat będzie wygranie jednego meczu.

szkoda że nie wszedłem wczoraj do tego tematu bo bym się z alonzo założył z miejsca. chociaż mecz był na styku i mógł pójśc w obie strony.

 

taka gra celtics w perspektywie 2 rundy napawa nawet optymizmem.

allen i pierce dobrze sobie radzą w ataku, rondo gra dalej swoje, KG wyżej skacze.

nie wiem czemu rivers nie gra danielsem i robinsonem troche więcej. chociaż wczoraj tony allen całkiem ładnie bronił wade`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oczekiwać low postu kiedy na dobra sprawę twój jedyny wysoki ,który ma post moves trafia 1/7 w meczu w a całej serii 5/31. Gdzie w sezonie grał na ponad 50% skuteczność i bez problemu kończył te rzuty prawdziwy z niego „difference maker” .Beaslyemu brakuje siły a Haslem umie jedynie odpalić swoje jumpery z rogu lub z linii wolnych kiedy spróbował czegoś innego spalił decydujący rzut w meczu. Swoja drogą było to dobre podsumowanie braku pomysłu na grę ,chaosu i uzależnienia od Wade ,które widzimy w całej serii.

 

Jest już niestety po zawodach i szczerze niezależnie od zdrowia to wolałbym by Wade sobie odpuścił 4 mecz. Chciałbym zobaczyć Beasley przez 40 min jako pierwsza opcję ,ma takie momenty że zapominam jak bluzgałem go przez cały sezon .Czy JO chociaż trochę odzyska twarz a Wright potrafi zagrać więcej niż jeden dobry mecz w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi komentować Jarmaine'a. Jakby mi ktoś za czasów Indiany powiedział, że będzie tak żenujący to bym go chyba wyśmiał. Bylebyśmy go nie podpisali w lato...Ja już Anthonego wolę, on przynajmniej nie zabiera rzutów w ataku.

Reszta o dziwo dobrze, nawet bardzo, Dorell musi zostać w Miami, Beasy jak zwykle hot 'n' cold, Wade znów zajechany. Haslem solidny. QRich troszkę niewidoczny.

 

A C's z każdym meczem grają coraz lepiej. W pierwszym nie grali w ataku nic, w drugim blowout z drużyną, która nie stawiła się na mecz, trzeci i w ataku i w obronie ok, close game. Ale mimo wszystko nie widzę więcej jak 6 meczy w serii z Ohio.

 

Przerżnęliśmy, nic się nie stało, ale jak będziemy robić skład na walkę w POs w przyszłym roku to Spo musi odejść. Bo w ataku to oni nie potrafi kompletnie nic wymyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tym powrotem Celtics, choć prezentują sie na pewno lepiej niż w RS, gdy przegrywali z Wizards czy Nets. Z Heat i tak mieli 3-0 w regularze, z ich osądzaniem poczekałbym do ECSF.

Nie twierdzę, że Boston wrócił i od teraz jest już contenderem. Pisząc, że wrócili chodziło mi bardziej właśnie o to, że po tym jak grali w drugiej części RS, wygląda na to, że przełączyli się na play off mode i prezentują się o jakieś 2 nieba lepiej niż 10 dni temu.

Na Cavs to i tak będzie za mało, ale może być dobra seria do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie haslem we wcześniejszych fragmentach meczu to prawdopodobnie heat by nawet o takiej końcówce marzyć nie mogli. haslem był najlepszym wysokim heat przez cały mecz. zbyt wielu ich tam nie ma ale JO nie istniał.

może buła, jak mówiłem widziałem jedynie 4q, gdzie końcówke udonis schrzanił. A JO to kurde nie powinien dostać ani minuty w G4. 16% z gry jak na wysokiego to chyba rekord wszechświata. i to w CY.

 

Ogólnie bida w tych heat. mają ogromny problem bo brakuje i pg i kogoś z grą na low poscie, nie widzę ich w przyszłym roku, żaden FA poza jamesem ich nie ratuje, ale nawet james niczego nie gwarantuje, szczególnie że nie ma powodu aby miał do heat iść. Nagromadzenie talentu na pozycjach 2/3 ale pustostan na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bida w tych heat. mają ogromny problem bo brakuje i pg i kogoś z grą na low poscie, nie widzę ich w przyszłym roku, żaden FA poza jamesem ich nie ratuje, ale nawet james niczego nie gwarantuje, szczególnie że nie ma powodu aby miał do heat iść. Nagromadzenie talentu na pozycjach 2/3 ale pustostan na innych.

Mógłbyś wskazać ten talent na pozycjach 2/3, który Miami mają zagwarantowany na przyszły sezon? Bo jak dla mnie to tylko Daequan Cook i ewentualnie Chalmers (jeśli traktować go jako 2) są zakontraktowani. JJ - team option, DW - player option. Reszta leci po tym sezonie.

 

All or nothing. Zobaczymy jak Riles na tym wyjdzie. Dwa zmarnowane lata Wade'a to nie przelewki... Wade + Bosh/Amar'e, Felton/Blake, Mike Miller i Dorell/UD. Na taki pakiet liczę a może nawet 'lepszy' jeśli uda się B-Easyego spakować razem z JJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wskazać ten talent na pozycjach 2/3, który Miami mają zagwarantowany na przyszły sezon? Bo jak dla mnie to tylko Daequan Cook i ewentualnie Chalmers (jeśli traktować go jako 2) są zakontraktowani. JJ - team option, DW - player option. Reszta leci po tym sezonie.

 

Z tym talentem na 2/3 chodziło mi o here and now, nie wiedziałem że Dorell ma player opt. myślałem że team.

Ale nie to było meritum. Chodzi o fakt, że nawet zakładając że zostaje ten skład to dołożenie do niego amare/bosh nic nie zmiena. Tu trzeba działać na wielu frontach. Bo jeśli B-easy zostaje na pf to potrzeba kogoś z interior D i post game na C - co wyklucza w/w, a na sf to go nie widze, a nawet jeśli to ciągle trzeba kogoś na C plus pg z 3pts range.

 

All or nothing. Zobaczymy jak Riles na tym wyjdzie. Dwa zmarnowane lata Wade'a to nie przelewki... Wade + Bosh/Amar'e, Felton/Blake, Mike Miller i Dorell/UD. Na taki pakiet liczę a może nawet 'lepszy' jeśli uda się B-Easyego spakować razem z JJ.

Jeszcze nawiązując do przyszłego roku - bosh i amare ogólnie nie pasują do tego teamu, chyba że Beasley out za jakiegoś defensywnego centra. pytanie tylko czy rilesowi uda się zatrzymać wade, ściagnąc bosha i pg (blake lepiej by pasował) plus wytradować beasleya za kogoś a'la gortat powiedzmy. I to w jedno lato. Wątpie.

 

Ogólnie do dupy ten skład miami. Serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.