Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim! :)

 

Nie wiem czy pisać tutaj czy "Czarnej liście sprzedających na Allegro", ale mam pytanie. Ma ktoś może doświadczenia z tym sprzedajacym?

 

http://allegro.pl/koszulka-nba-looney-tunes-squad-jordan-i-inni-i6896926446.html?reco_id=ab95e7d1-ffde-11e7-b1e1-246e9680dda8

 

Ma kilka interesujących mnie koszulek jak ta czy Iverson, jednak cena wygląda wręcz podejrzanie. Jeśli to oczywisty przekręt to sorry, ale nie jestem w temacie doświadczony :) Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra. jest i pierwszy atunetyk nikeXnba. kupiony w polsce:)

szkoda, ze bez naszywki sponsora i niestety bez zlotej metki z tylu (?!?)

ale zaleta byla... cena. bez tych 2 metek bede jakos zyl... WISH moze dojdzie w stosownym czasie a brak zlotej metki... no coz.

 

koszulka jest duzo lzejsza od adidasa. bardzo cienki material w numerach/napisach. nie ma tez tradycyjnego sciagacza wokol szyi, ramion. zabawne, ze material rozciaga sie tylko w szerz a nie po dlugosci...

wyszycia perfekcyjne.. widac, ze maszyny zrobily robote, choc ja jestem fanym recznej personalizacji:p

llapcie fotki

2csdwfn.jpg

2nc02sz.jpg

28wds7p.jpg

9qlp4y.jpg

6xvr6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na fotce z Atafu (w sklepie koszykarza również) kołnierz na karku wygląda inaczej (lepiej): https://www.ataf.pl/uploads/produkty/produkty/ba53e98e463f94ececb25c886d93d8e0.jpg

 

Sama koszuleczka jednak przednia.

 

Swoją dorgą mógłbym poprosić cię o zrobienie jakiegoś dobrego zdjęcie tego weżowego wzorka? Przyda mi się gdy będę robił ten jersey do 2k14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki/grafiki, ktore dostarcza klepom nike bardzo czesto roznia sie szczegolami od tego co jest na zywo.

sciagacz z tylu na karku tez jest inny niz na podgladowej grafice.

jasne, moge ci podeslec fotke, zrobie jutro przy dobrym swietle

tylko zarzuc na privie emailem

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, podam tylko masz chyba za dużo wiadomości w skrzynce, bo na razie nie idzie wysłać nowej. :)

 

Z tymi różnicami to widziałem, że czasem z materiałami jest błąd. W sumie to teraz się skapnąłem, że ta kreska z karku to może być mini nawiązanie do koszulek 1999+.

 

Jeszcze miałem się spytać, jak ten krój się sprawdza na ciele?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyscilem skrzynke ale ja mam z nia zawsze duze problemy... jakby co na ttt mnie znajdz /niewiadomski51

 

kroj od nike jest hm

mnie pasuje, jest bardziej fit, wiec trzeba bedzie popracowac do wakacji:p

generalnie wkurza mnie dlugosc, koszulki z metke +2 czy bez niej, maja taka sama dlugosc i sa generalnei krotkie. ja strasznie lubie dlugie koszulki. przez chwile zastanawialem sie nad zakupem rozmiaru 58,

dlugosc ok 87cm, ale okazuje sie, ze te koszulki bardzo roznia sie rozstawem ramiaczek, 56 juz sie dziwnie ukladaja...

 

w starych koszulkach nike czasami mozna bylo taniej kupic wiekszy rozmiar

 

generalnei jersey bardzo lekki, w lato idealny do noszenia, bardzo przewiewny. pod tym wzgledem duzy upgrade w stos. do wszystkich pozostalych producentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.