Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam

 

Fran Vasquez-32 lata,świetny gracz dla tych którzy walczą o misia.Spadający kontrakt.

Cj Giles+K.McHale-pakiet za same spadające :mrgreen:

Jeżeli trafi się dobra oferta to mogę rozmawiać o Carmelo,Harrisie,Duniganie,Barnesie,McHale ale cena tych graczy jest już znacznie wyższa,ale w Magic wszystko jest możliwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jest do sprzedania przyszłoroczny pick Pacers (3. zespół od końca na Wschodzie i niewielkie szanse na poprawę sytuacji ze względu na SC). Tradycyjnie - picki 76ers także do dodania.

 

Oczekuję przyzwoitego zawodnika z rookie kontraktem, bo większej umowy nie będę mógł wyrównać. Mile widziany podkoszowy (może być do podpisania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kupca na Dominica Jamesa-świetnego obrońce który przybył z Portland :mrgreen: ...Za rok spadnie mu duży kontrakt ok 11 baniek.

Moge dodać do niego Schayesa lub pick w mocnym drafcie 2017 Jazz i zabrać spadające.

Ewentualnie Dominic+spadające za jakiegoś gwiazdora z dużym kontraktem.

Jak ktoś szuka oszczędności i ma do zaoferowania coś konkretnego to zapraszam na Pm

 

Ps.Deandre odpada. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Singler do oddania.

Wolę Budingera, a 7M na drugą piątkę to dużo... Nie mam sprecyzowanych oczekiwań. Może być coś gorszego na SF z lżejszym kontraktem + spadający (nawet w przyszłym sezonie). Jestem też otwarty na propozycję większych wymian (każdy do ruszenia poza Rosem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam fajnego skrzydlowego, ktory wlasnie zaczyna pokazywac na co go stac przy takim centrze jak Oden

Bosh - najlepiej za kogos niepodkoszowego

 

Oddam zawodnika ktory na poczatku swojej kariery spedzil 1 dzien w Suns, pozniej rozwijal swoja kariere w Lakers dokad trafil za Milica, a teraz wielki powrot, ale za cos ciekawego / pick (bo w koncu niezly kontrakt i b.dobre skille Griffina) moglbym go jeszcze raz oddac;)

 

Paul Mislap czyli jeszcze 1,5 roku za 2mln solidnego pfa, ktory rok temu pomogl mi grajac w s5 dojsc do polfinalu konferencji (i to nie on byl problemem w przegranej 3:4 serii z Lakers;) )

 

Jrue Holiday - combos, ktory bedzie do przedluzenia po sezonie. Po odejsciu M.Willa I. wskoczyl do S5 i srednio 21 ppg

 

Spadajace za nikomu nie potrzebna gwiazde, z nieco gorszym kontraktem

 

No i na koniec R. Flemings do oddania czyli zajebisty SF, ktory nie potrafi sie u mnie zlapac formy;)

 

Kontak - w najblizszym czasie najlepiej PM, albo mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge rozwazyc sprzedaz J.Baylessa, solidnego zawodnika na pozycje SG lub PG. w ekipie Celtics jest trzecia opcja w ataku (grajac na pozycji SG) gdzie rzuca po 19 pkt na mecz, za plecami takich strzelcow jak Mayo czy Gooden. ponadto zbiera, astystuje i przechwytuje, przy niewielkiej ilosci strat. mysle, ze w innej ekipie jest spokojnie w stanie wykrecac lepsze cyferki, jesli nie bedzie trzecia opcja w ataku. jest niewielu dobrych zawodnikow na SG. a mysle, ze Baylessa spokojnie mozna zaliczyc do tego grona. rozwaze jego sprzedaz tylko dlatego, iz w obecnym sezonie ekipa z Bostonu nie gra tak jak bym oczekiwal. najchetniej pozyskalbym kogos na pozycje SF. aczkolwiek zawodnikiem pod kosz rowniez nie pogardze. generalnie jestem w stanie rozwazyc sprzedaz kazdego ze swoich zawodnikow. jednak na pewno Mayo nie oddam nikomu tak po prostu za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powoli coraz to bardziej w czarnych barwach widze obecnosc moich celtics w PO, wiec moge rozwazyc sprzedaz kogos ode mnie. dodam tylko, ze baylessa i mayo, nie opi****le za schodzace. natomiast w przypadku innych zawodnikow (posiadajacych schodzace kontrakty po tym sezonie), raczej nie bede bral kogos z dluzszym kontraktem. chyba, ze bedzie to ktos perspektywiczny i z rookie kontraktem. kontakt tylko PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybkiego moge coś jeszcze wymienić,chodzi mi głównie o D.Jamesa któremu w następnym sezonie spada kontrakt i jeżeli ktoś kto go zakupi będzie miał z niego korzyść w następnym sezonie(11 baniek spadające).

Jako dodatek,może byś Schayes,spadające,pick jazz 2017 1 runda i ewentualnie Mchale ale to nr 6 w silnym drafcie,więc nie za spadające.

 

W piątek wieczór deadline.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.