Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pasuje tutaj choć to też w temacie kabaret. La La Poland. Znakomite odcinki, świetny humor, świetni aktorzy. Przyznam sie szczerze, że już kilka lat temu zbrzydły mi wszelkie polskie kabarety i te marne dowcipy typu : "Haha Macierewicz".

 

Tu jest całkiem inaczej. W każdym odcinku można obejrzeć skecz z serii nieasertywna pania Janina, zebranie rady pedagogicznej, parodia Jednego z Dziesieciu i wiele innych.

Już wyszły trzy odcinki, czekam z niecierpliwością na czwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krva, no WestWord nieustannie daje radę, chociaż cięzko było mi wejsc w klimat w 1 odcinku.

 

W obu sezonach pierwsze trzy odcinki meh, od czwartego zaczęło się wow, a w s01e07 było WOW gdy wszystkie teorie reddita się spełniły. W S Z Y S T K I E

 

Liczę że będzie podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam za dużo nowych seriali, bo nie potrafię się wciągnąć i generalnie ostatnimi czasy, mimo teoretycznego boomu na świetne i wybitne seriale, przerwałem oglądanie wszystkiego poza BBT(z przyzwyczajenia) i od czasu do czasu jakiegoś sit comu.

Dlatego kiedy mówię, że Cobra Kai to coś wyjątkowego, choćby dlatego że mnie wciągnęło, to naprawdę mam to na myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ze Mind hunter jest kozak, ktoś coś? Jeszcze nie zabrałem się za drugi sezon Atlanty.

moim zdaniem jest, ale trzeba lubić te klimaty. Spotkałem się z opiniami że nudny. 

 

 

Ostatnio nadrobiłem Watahę i Pakt, nie sądziłem że to tak dobre seriale. Wataha rewelacja, pierwszy sezon głównie, bo drugi trochę przekombinowany, ale cały czas nieźle. Pakt to kalka norweskiego Układu, ale bardzo dobrze zrobiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje radę to The Wire, dobrze że się za to wziąłem, bo jestem bardzo zadowolony z poziomu, klimatu i ogólnie fabuły. W weekend zjadłem pierwszy sezon i pierwszy odcinek dwójki. 

 

 

Terror jakiś czas temu widziałem, zrealizowany super, ale ogólnie dupy mi nie urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten osławiony "The Wire". Wciągnął mnie, wysoko oceniam, ale ma tą wadę co większość długich produkcji, a więc zjazd poziomu względem pierwszych sezonów. Pierwsze dwa rewelacja, 3 i 5 dobre ale pojawiają się sytuacje absurdalne, i słaby przez większość czasu 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.