Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Coś z Netflixa/HBO dla człowieka uziemionego w domu na 2-3 dni? Najlepiej luźne, niekoniecznie komedia, ale żeby to nie było Six Feet Under, po którym sam zacznę sobie dół kopać.

 

Oczywiście większość klasyków jak Sopranos, The Wire, Friends widziałem.

 

Secret City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z Netflixa/HBO dla człowieka uziemionego w domu na 2-3 dni? Najlepiej luźne, niekoniecznie komedia, ale żeby to nie było Six Feet Under, po którym sam zacznę sobie dół kopać.

 

Oczywiście większość klasyków jak Sopranos, The Wire, Friends widziałem.

 

"Dom z papieru" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dom z papieru" 

Jeżeli to jest hiszpański serial znany jako "Money Heist" to Netflix w przyszłym roku pokaże 3 sezon.,Dobre wieści dla miłośników biker show,na jesieni w Fox debiutuje seria Mayans MC spin-off SoA, a Kurt Sutter pracuje nad prequelem SoA "The First 9" gdzie pokazane będą losy Johna Tellera i Pineya Winstona w Wietnamie.W planach jest także 4 seria pokazująca Sons of Anarchy po śmierci Jaxa Tellera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest hiszpański serial znany jako "Money Heist" to Netflix w przyszłym roku pokaże 3 sezon.,Dobre wieści dla miłośników biker show,na jesieni w Fox debiutuje seria Mayans MC spin-off SoA, a Kurt Sutter pracuje nad prequelem SoA "The First 9" gdzie pokazane będą losy Johna Tellera i Pineya Winstona w Wietnamie.W planach jest także 4 seria pokazująca Sons of Anarchy po śmierci Jaxa Tellera

A wiesz może co niby pokażą w tym 3cim sezonie dom z papieru? Bo fabuła wyglądała na skończona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom z papieru miał ogromny potencjał, ale po bardzo dobrym pierwszym sezonie, nadszedł sezon drugi, który zmienił serial w romansidło.

 

Wiem, że ciężko nakręcić hiszpański serial, bez wątków miłosnych, ale to co się działo w 2 sezonie, było już tak męczące, że kilka razy mocno zastanawiałem się czy na pewno warto kończyć ten sezon?

 

Ogólnie, dobry serial, z potencjałem na świetny, ale potencjał niewykorzystany nawet w 50% Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom z papieru miał ogromny potencjał, ale po bardzo dobrym pierwszym sezonie, nadszedł sezon drugi, który zmienił serial w romansidło.

 

 

Z tego co czytałem, bo zawsze przed rozpoczęciem oglądania to niestety robię, to w oryginalne serial powstał jako jeden sezon. Dopiero Netflix po wykupieniu trochę tam pomajstrował przy przystosowaniu odcinków do 45 minutowej formy i podzielił go na sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom z papieru miał ogromny potencjał, ale po bardzo dobrym pierwszym sezonie, nadszedł sezon drugi, który zmienił serial w romansidło.

 

Wiem, że ciężko nakręcić hiszpański serial, bez wątków miłosnych, ale to co się działo w 2 sezonie, było już tak męczące, że kilka razy mocno zastanawiałem się czy na pewno warto kończyć ten sezon?

 

Ogólnie, dobry serial, z potencjałem na świetny, ale potencjał niewykorzystany nawet w 50% Szkoda.

 

No skończyłem i Ci powiem, że się w 100% zgadzam. Im dłużej serial trwał tym był bardziej męczący i przeciągany. Choć tu duża sztuka by zrobił serial na 22 odcinki po 40-45 minut i go jeszcze zbytnio przeciągnąć. Trzeci sezon również wydaje mi się bez sensu pewnie skupią się na 

 

 

 

poszukiwaniu uciekinierów, może szefem całej akcji zostanie mąż Raquel i on będzie podążał za nią i za profesorem. Tylko nie wiem po co, bo też uważam, że historia jest skończona

 

 

 

Mam też wrażenie, że po sukcesie House'a swego czasu zaczęto nadużywać postaci wybitnego geniusza, który wszystko wie, zawsze na koniec ma rację etc. Ten przynajmniej, w formie prostoliniowej, nie był aroganckim pajacem obrażającym wszystkich wokół 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.