Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Jordan powinien kupić za te 88 mln duzo prezerwatyw.

 

lepiej żeby nie miał zbyt wiele alimentów do zapłacenia przez następne 50-60 lat, bo następnego kontraktu nikt mu w tej lidze nie zaproponuje. saperska robota - raz dasz d,py i cię nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i nie usprawiedliwiam Jordana, bo zachował się źle, ale jak czytam przez kilka stron kto bardziej nienawidzi jego czy Clippers, to mam poczucie odrealnionego życia w jakimś matrixie, pisanego piórem bandy 15-latków którzy rzucają o trzy razy zbyt mocne tezy do tej faktycznej rzeczywistości. domyślam się, że zwracam się do osób które np. ex definitione potrafią ''nienawidzić'' (i samemu to stwierdzając) najlepszych zawodników w ich ulubionej dyscyplinie sportowej, ale jeżeli ktoś nawet pisze o tym, że ''hejtuje'' kogoś, kogo decyzja ani moralnie nie była czymś w szerszym kontekście szczególnym, ani nie wpłynęła na życie tej osoby w żaden sposób, albo życzy mu kontuzji kończącej karierę - to jest idiotą znacznie większym niż DeAndre, co jest jakimś osiągnięciem. wchodzę na forum, patrzę, 10 stron tematu więcej, myślę sobie, że chyba Wolves podpisali Trynkiewicza za minimum bo Peković psuł szatnie gdy dowiedział się, że kolejny sezon wyglądać będzie na największego gwałciciela w lidze - a tu zonk.

 

 

jedno z najdluzszych zdan w historii tego forum, jednoczesnie bardzo trafne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w tym wszystkim jak to musiało wyglądać. W chacie u Jordana jest JJ Redick, CP3, Balmer, Doc i na pewno BG. Pewnie ktoś jeszcze.. Reddick to kojarzy mi się z typem co sobie popcorn zrobił i rozsadził na kanapie przed TV z piwkiem. Blake z DAJ grają na xBoxie, oczywiście NBA 2k i napieprzają sobą alleye. W międzyczasie CP3 udaje profesjonalnego i siedzi w kuchni i coś pichci. Za każdym razem jak przechodzi Jordan to tylko 'haj fajw maj nygga' z wymuszonych uśmiechem. CP3 upadł jakiś papierek i poprosił Jordana o wyrzucenie do kosza. Ten oczywiście chybił, ale 'no big deal' od CP3 rozluźniło atmosferę. A w tym czasie w koncie przy stoliczku siedzi sobie Balmer z Dociem i sobie myślą 'ten debil już nawet swojego agenta nie słucha! Olał go i nie rozmawia z nim i go tutaj nie ma! A że jest głupiutki to dajmy mu umowę do podpisania z 15 mln/rok a nie z maxem. A jak się zorientuje i obrazi to mu obiecamy trochę koksu i pożyczę mu swój jacht i sobie popłynie na Bahamy'. No i nagle pukanie do drzwi, a tam wkurzeni Cuban, Parsons i wkurzony agent DAJ się drą 'wiemy że tam jesteście! Otwierajcie!'. No i ciekawe jaką opcję wybrali 'jesteśmy cicho i udajemy, że nas nie ma' czy ktoś powiedział 'zrób głośniej muzykę' (a w tle Guns N'Roses - Knockin' on Heaven's Door...) i np. Griffin drze ryja 'nikt nie puka! nic nie słyszę' i próbuje oszukać samego siebie, że te hałasy to nietoperze na poddaszu, a nie wkurwiony Cuban z bandą.

 

Serio. Chciałbym tam być i to obejrzeć. Lepsze niż Moda na Sukces. Beka wielka. I co najśmieszniejsze (i to gorzka refleksja), że postaci zarabiające miliony, mający renomę i pozycję na świecie, tacy profesjonalni na parkietach, a poza nimi wykazali się gówniarstwem w skali max. Przecież to farsa na poziomie 'sąsiad sąsiadowi..' z 'Trudnych Spraw'. Taki CP3 wydawał się rozgarnięty to powinien darować sobie taką szopkę i przemówić do rozumu niektórym.

P.S. Ciekawe czy zrobili odliczanie do północy jak w Sylwestra. Założyli DAJ czapeczkę i dali długopis, a na zero wybuch radości, DAJ składa podpis i 'happy new contract!' jako życzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore zluzuj bo przesadzasz. Wycieczki do LAFa też sobie daruj bo ogarnia nba lepiej od Ciebie,[......[

 

 

Przepraszam za offtop (możesz odpisać na PW, jeśli wolisz), ale po czym wnosisz?

 

 

wygrał typera z alltime wynikiem?

 

 

ROTFL

 A tweety ze zdjęciami namiotu i krzesła? k****, ludzie forografują to co jedzą w knajpach. W kościele nie wyciszają telefonu. Oglądają googlebox czy coś takiego - w skrócie oglądają w tv ludzi, którzy ogladają w tv innych ludzi.

Nic mnie nie zdziwi, nic mnie nie zaskoczy.

 

 

 

serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie postawił (Karl) ultimatum w stylu: albo Boogie albo ja  :grin:. Moja była panna kiedyś tak zrobiła, jak brałem drugiego kota ze schroniska. Mówi: "albo on, albo ja". Następnego dnia już jej pomagałem nieść walizkę do tramwaju   :panda:

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem już nie odpisywać, ale teraz to mi gały wyszły... Podajesz tę złodziejkę i sadystkę jako przykład?! Jestem wzburzony i zniesmaczony. Nie podałbym ci ręki, choćby od tego zależało moje życie. Obrzydliwe!

Widzę, że towarzystwo wzajemnej adoracji już w komplecie. Przyślijcie jeszcze kogoś. Im więcej słabych ludzi w jednym miejscu, tym jesteście silniejsi. Byłem na wielu forach, ale to pierwsze, na którym zauważam tak silne wzajemne lizanie się po jajach i grupowe zakrzykiwanie. Paskudna, dziwaczna i zabetonowana społeczność. Odejdę sam, wtedy kiedy jak będę chciał lub mnie zbanują (może teraz? :smile: ), bo rejestrując się tutaj, chciałem być na forum dla fanów NBA, a nie spijających sobie z dzióbków, bezmózgich PiSowskich katoli.

 

Także oficjalnie: c*** wam w dupę katoświry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

widzę że temat podupada ostatnio, ale od czego jestem ja:

 

 

Wracając do Blake,a i parodii.

Właśnie takiego pajacowania nie lubię.

Gość nic nie osiągnął, ma mnóstwo niedociągnięć do szlifu a bierze się za takie bzdety.

Rozumiem że jest lepszy od kolegi z drużyny ale niech sobie porównania swoją półkę i już mu do śmiechu nie będzie patrząc na inne wysokie #1 draftow.

Imo przy tym co dokonał na razie jest to śmieszne ale nie w te stronę co chce BG


Mamy centra w drużynie który fizycznie mógłby dominować ale na rozgrzewkach zawsze robi głupoty, rzuca z nietypowych pozycji zamiast szlifowac tylko te meczowe pozycję podkoszowe typowe dla jego gry. W mecz wchodzi rozkojarzony i ciepie babolami o tablice.

Brak wyczucia i mentalność Howarda blejka i wielu tych pseudogwiazdeczek

 

 

nie wiedziałem jak skomentować, myślę że wrzucenie tutaj najlepiej oddaje to, co myślę o tym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ok, dzięki za zapisanie się. Draft aukcyjny trwa ponad 2 h wiec jeśli nawet spoznisz się na start 21.30.-22.00 to nie powinieneś stracić calosci, no chyba że te treningi masz rzeczwiscie pozna nocą ;)

Zdarzają się i treningi o 23 i wtedy w domu pojawiam się o 23, ale może nie będzie tak źle. A czy na początku draftu idą od razu najlepsi grajkowie? Bo jeśli tak to jak się spóźnię na początek to muszę od razu szukać perełek typu Derrick Williams i jego super pre-season :grin:

Zero minutowe treningi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steal i Cleveland nie pasują ze sobą, to jak wegetariański kebab* tylko jeszcze bardziej.

 

 

 

 

*Wiem, że każdy bar ma ten szyld i teraz pytanie - czy widzieliście kiedyś na własne oczy jak ktoś to zamawia? Ja kiedyś wpierdalałam w cholerę kebsów i nigdy się nie spotkałem, żeby coś takiego ktoś zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.