Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Chytruz napisał(a):

 

badboys2 napisał(a):po g4 kobe stwierdzil, ze nie spojrzalby sobie w oczy w wakacje gdyby lakers odpadli, westbrook zrobil im jesien sredniowiecza, a on nic by z tym nie zrobil.

 

 

 

"Spojrzenie sobie w oczy" jest dla mnie o tyle śmieszne, że tego sobie też wyobrazić nie można.

 

A masz lustro w domu? Ja mam, bb2 też pewnie ma

Ale on powiedział że w wakacje nie w lustro bedzie patrzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash strasznie cancerowal przez znaczna wiekszosc meczu, ale jednak confidence gwiazdy robi swoje i mial dwa kluczowe playe pod koniec meczu - pull up trojka sprzed nosa Baylessa i asysta do Amare po wrap aroundzie

Czy nasz piekny jezyk polski wyszedl juz calkiem z uzycia? Czy ządza bycia cool, crazy motherfuckerem coraz mocniej kieruje coraz more iloscie people? Czy bycie zwyklym kolesiem uzywajacym swojej ojczystej mowy jest teraz obciachowe? Czy zeby byc fajnym trzeba uzywac jak najwiekszej ilosci zapozyczen nawet w najglupszych do tego momentach?

 

O zesz k**** ja pi****le! - ze posluze sie nasza piekna Polszczyzna - ZENADA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madafakabastillon napisał(a):Nash strasznie cancerowal przez znaczna wiekszosc meczu, ale jednak confidence gwiazdy robi swoje i mial dwa kluczowe playe pod koniec meczu - pull up trojka sprzed nosa Baylessa i asysta do Amare po wrap aroundzie

 

 

 

Czy nasz piekny jezyk polski wyszedl juz calkiem z uzycia? Czy ządza bycia cool, crazy motherfuckerem coraz mocniej kieruje coraz more iloscie people? Czy bycie zwyklym kolesiem uzywajacym swojej ojczystej mowy jest teraz obciachowe? Czy zeby byc fajnym trzeba uzywac jak najwiekszej ilosci zapozyczen nawet w najglupszych do tego momentach?

 

O zesz k**** ja pi****le! - ze posluze sie nasza piekna Polszczyzna - ZENADA!

No ja widać nie masz polskich znaków.

 

A Bast to read zagraniczne fora i zna phrases obcojęzyczne!

 

Czy lans? Ło, i to jaki!

Jak to w temacie przeczytałęm to nawet nie robiło takiego wrażenia ale jak kore przytoczyłeś to seryjnie śmieszne, ale tak jak luki napisał Bast jest obeznany z zagranicznymi forami to wie co i jak, co my ciemnota polska możemy o tym wiedzieć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz język jest fatalny i ubogi jeśli chodzi o terminologię koszykarską... i tragicznie brzmi, np. wsadki, paczki, czapy (żenujące) etc. Nie mamy nawet dobrego odpowiednika "lateral quickness". Skandal.

 

Wypiszcie mi tutaj dobre odpowiedniki na Bastowe : "wrap around" i "pull up", nie używając do tego więcej niż 35 wyrazów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że niektórzy coraz częściej używają anglicyzmów nie tylko do koszykarskich pojęć których nie da sie zastąpić, ale też w przeciętnym języku. Dlatego skręca mnie, jak widze takie zdania:

Hopefully, na końcówkę OKC@LAL się załapię.

Ciekawe, czy w realu też tak mówią :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że niektórzy coraz częściej używają anglicyzmów nie tylko do koszykarskich pojęć których nie da sie zastąpić, ale też w przeciętnym języku. Dlatego skręca mnie, jak widze takie zdania:

Hopefully, na końcówkę OKC@LAL się załapię.

Ciekawe, czy w realu też tak mówią :roll:
Ja tak i nie widzę w tym żadnego problemu. Problemem są ludzie, którzy mówią po polsku nie mając świadomości, że robią 7 błędów w jednym zdaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można. Ale w tym temacie ważniejsze jest to, że tamtych nie można ;]

 

Koelner, gdyby disco polo nie robili tylko i wyłączanie na klawiszach i nie pizgało tak po uszach to może bym je wolał od równie ambitnych produkcji angielskojęzycznych. Tymczasem jest jak jest, a po angielsku często śpiewają tak niewyraźnie, że nie wsłuc***ąc się nie mam pojęcia o czym - to jest zaleta.

 

PH : Tak, ja właśnie dlatego wolę określenia zajebać (ostatecznie "dać" 8) ) z góry i po prostu zablokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że niektórzy coraz częściej używają anglicyzmów nie tylko do koszykarskich pojęć których nie da sie zastąpić, ale też w przeciętnym języku. Dlatego skręca mnie, jak widze takie zdania:

Hopefully, na końcówkę OKC@LAL się załapię.

Ciekawe, czy w realu też tak mówią :roll:

Ja tak i nie widzę w tym żadnego problemu. Problemem są ludzie, którzy mówią po polsku nie mając świadomości, że robią 7 błędów w jednym zdaniu.

Masz na myśli błędy polskiej czy angielskiej składni :?: 8) W tym pierwszym przypadku - zgadzam się, ale akurat w kontekście Twojej wypowiedzi brzmi to z lekka... cynicznie :P W tym drugim - zupełny brak zgody. To zaprezentowałeś i wiele osób na tym forum i innych w necie stosuje tzw. vollapik, a tu reguły składni obcej raczej nie mają zastosowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli błędy polskiej czy angielskiej składni :?: 8) W tym pierwszym przypadku - zgadzam się, ale akurat w kontekście Twojej wypowiedzi brzmi to z lekka... cynicznie :P W tym drugim - zupełny brak zgody. To zaprezentowałeś i wiele osób na tym forum i innych w necie stosuje tzw. vollapik, a tu reguły składni obcej raczej nie mają zastosowania :P

Polskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz język jest fatalny i ubogi jeśli chodzi o terminologię koszykarską... i tragicznie brzmi, np. wsadki, paczki, czapy (żenujące) etc. Nie mamy nawet dobrego odpowiednika "lateral quickness". Skandal.

 

Wypiszcie mi tutaj dobre odpowiedniki na Bastowe : "wrap around" i "pull up", nie używając do tego więcej niż 35 wyrazów

pull up jumper: "zatrzymanie się na dwie nogi wydźwignięcie całego ciała mocno do góry, wyskok i rzut" - 13 wyrazów

 

a pro po tego co powie LeBuc po odebraniu MVP: Powie że nagrody indywidualne nie są dla niego ważne bo liczy się mistrzostwo i pierdolnie statuetką do kosza. Robiąc przy tym kroki.

hehehehe mistrz. leżę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.