Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

z tematu o Pistons:

na wstępie to,  jako podsumowanie a nie łapu capu:

 

14 minut temu, Hoolifan napisał:

 

To chyba będzie mój nowy, ulubiony temat na forum ^^

 

sporo dobrego trash talku i ogólnie cennego kontentu tam poszło na kilku ostatnich stronach, polecam sprawdzić, wybrałem 2 cytaty, trochę przypadkowo

Cytat

Ps. Niby Zdzichu, a jednak trochę Janusz, dzięki.  😄

 

 

9 godzin temu, eF. napisał:

@Zdzich  

Dobra masz pan parę argumentów, bo mnie w sumie jednak trochę wkurwiłeś.

 

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Simmons to taka dużo słabsza wersja prime Westbrooka. I niby ma tylko 23 lata, ale skoro jego progres rzutowy przez ostatnie trzy lata to dwie trójki w 30 meczach to sorry not sorry, dopóki nie zobaczę, nie uwierzę.

Barwne i trafne podsumowanie kolega tutaj zaprezentował ! 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, josephnba napisał:

Wszyscy zadowoleni

No chyba że nie wszyscy... Ci co z matmy mieli coś powyżej trójki mają powody do pesymizmu

 

 

2 godziny temu, josephnba napisał:

Geometria była najłatwiejsza ;)

I najfajniejsza

Nie stres a rachunek prawdopodobieństwa którego nienawidzę 

No i niestety trója na maturze, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Sebastian said:

Dobre :) Akurat gdy o nich myślę, to zastanawiam się czemu płacę im tak dużo :) Oczywiście nie wszystkim, żeby nie było. Są tacy, którym aż żałuję, że nie mogę zapłacić więcej. Ale taki rynek niestety

Chłopak uczynił mój dzień naprawdę radosnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Zaraz wpadną Pistonsoniacy narobić szumu, że Drummond coś tam, coś tam. 

 

20 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Prędzej wpadnie @Kuzyn Kalondzelo i napisze, ze tak jak obecnosc Randle, i Morrisa chamuje rozwoj Baretta, tak przyjscie Drummonda zachamuje rozwój Mitchella, gospodarki chinskiej, i indyjskiego programu kosmicznego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 12:00, ely3 napisał:

Ponieważ spora grupa moich pracowników jest w róznych OSP  to mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,że to jest bzdura i żart niskiego lotu. OSP to jedna z najlepszych organizacji. Często w obszarach wiejskich jedyna szybka pomoc w wypadkach samochodowych , pożarach  czy nawet jak przechodzi tornado to mają sprzęt by pociąć pnie i uwolnić samochody. Wprawdzie teraz PIS jak za komuny wprowadza centrailizacje czyli jak chce im sponsorować pompę lub inne nożyce to juz nie mogę wpłacić na ich konto tylko musze przesłać do centrali a potem centrala decyduje czy kasa trafi do tego OSP a jeśli tak to na co będzie wydana.

Oczywiście zdarzają się czarne owce w OSP , które podpalały by potem gasić ....ale nawet te czarne owce gasiły a nie patrzyły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kcp78 napisał:

w sytuacji, gdy potraktowales mnie jak cwela spod celi, chocby slowem nie odnioszac sie do tresci mojego wpisu (gdyz wolales napisac cos calkiem na inny temat) ( ... )

pamiętajcie żeby zawsze koledze odpisywać, nigdy niewiadomo jak się poczuje następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Kubbas napisał:

najwiekszy wygrany wszystkiego?

ANTHONY DAVIS

gosc gra w asg gra w lakers jest kims, nie jest jakims dziadem z nowego orleanu ktory nikogo nie obchodzi a jakby tam zostal taka by byla jego pozycja w asg, nie zawachal sie jak garnett pociagnal za spust i gra o cos kazdy mecz jest wazny

gosc musi sie czuc jakby ruchal prime pamele anderson

po prostu wygral zycie, uratowal sobie kariere w ostatniej chwili

a jest big time graczem

"nie zawachał się jak Garrnett"

big time double kill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.