Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Vive la France !!!

C4-C6-C7-E9-46-FF-4666-96-FC-FFFA873620-

Wyjątkowo szybciej bo zanim znamy Finalistów NBA rozpoczynam nowy temat i sezon w San Antonio Spurs. Oczywiście dlatego, ze dwa dni temu wylosowano kolejna #1 istotnego draftu. 
Victor Wembanyama to gracz o którego wszyscy zabiegali w wyścigu żółwi przez cały sezon. Gracz na chwile obecna o potężnym hype i oczekiwaniach równych tym najlepszym. Los wrzuca go do San Antonio i przez to z marszu stawiany jest w jednej linii z Dawidem Robinsonem i Timem Duncanem innymi #1 draftow. Oczywiście talent, warunki fizyczne i bardzo wysokie umiejętności indywidualne to potężne zestawienie ale wspomnieć należy o wyjątkowo szczupłej a wysokiej i długiej budowie ciała. Oby obawy przed urazami pozostały jedynie w sferze teoretycznych zmartwień i nie odegrały roli na parkiecie czy w protokołach meczowych. Zagrożenie jest i w rękach sztabu medycznego ogromna odpowiedzialność. Talent i potencjał na poziomie tych najlepszych jest. Reszta w rękach FA i sztabu spurs. 
 

1)

Skład spurs na najbliższy rok ciężki do zgadnięcia i w zależności od przeciwnika różne ustawienia będą a oto potencjalny deph chart:

Jones*/Graham/Wesley

Vassell/Malaki/Champagnie*

Keldon/Doug/Langford***

Wemby / Sochan / Barlow*

Collins** / Bassey / Mamu*/ Birch***

36.000.000 cap floor space do zrobienia 43-46 000 000 cap space 

4.300.000 dead money Primo

cap holds 45.000.000

* do podpisania ** potwierdzenie gwarantowanego *** cut prawdopodobny

+ kolejne 2 wybory w drafcie 2rd 2023: #33, #46 

Skład składem ale oczywiście dużo razem zagrają Sochan& Wemby gdzie Jeremy będzie testowany na PG.

2)

Inne assety czyli PRZEBOGATA lista wyborów draftow następnych:

2024 1rd: SAS

2024 1rd CHAR 15-30

2024 1rd TOR 7-30

2025 1rd SAS

2025 1rd CHAR 15-30* przechodzący z wyżej 

2025 1rd TOR 7-30 * 

2025 ATL unprotected

2025 CHIC 11-30

2026 swap z ATL 

2026 TOR I CHIC * oba przechodzące  z lat poprzednich 

2027 SAS CHIC * ATL unprotected 

2028 swap z BOS bez #1 

2029 SAS 

2rd: 13 extra 2rd 

3. plany 

W ostatnich godzinach czytam o 3 możliwych scenariuszach:

A: spokojny rozwój graczy, testowanie tego co mamy, podpisanie swoich wolnych agentów i ewentualnie 2 drugorunderow. Nieruszanie cap space i branie jedynie kolejnych assetow za przejmowanie niechcących kontraktów. Wyczekiwanie na FAs z 2024 oraz próba gry o play in. Szukanie C ochroniarza Wemby

B: wymiana Keldon Johnsona na jak najwyższy możliwy pick aby z grupy lotto prospektów dobrać do zespołu rozgrywajacego przyszłości co osłabiłoby spurs jeszcze na draft 2024 ( Keldon był liderem w tym sezonie z 22PPG /5/3 ale możliwe ze najmniej pasuje do konceptu choć nowy 4 letni kontrakt dosyć rozsądny ) 80M/4 czyli jeszcze jedna próba lotto w 2024 dając dużo minut młodym a oddając w lutym Douga i Grahama biorąc od innych cap space

C : mało realne niecierpliwe pójście w wymiany teraz zarówno Keldon jak i nadwyżki pickow aby pozyskać głośne nazwisko już teraz  jak FVV oddając cześć assetow z 6 dodatkowych 1rds obcych klubów wykorzystując od razu cap space 

szczegoly:

W planie B chęć pozyskania z draftu PG to rozmowy z CHAR ( Scoot z #2 tu mało realne ) POR ( z #3 gdy Charlotte bierze Millera) i najbardziej prawdopodobne z DALLAS gdzie Cason lub Black będzie dostępny z #10  gdzie dużo łatwiej uderzyć do nets którzy maja dwa 1rd lub Golden szukających ucieczki od podatku  czyli za cap space: potencjalni Chetni to Golden, Dallas, Nets i Miami którzy wtedy mogą oddać w szerszej wymianie 1rd za dobrego gracza wypychając niechciany kontrakt typu Bertans Duncan Robinson Harris gdzie dla osłody spurs mogą rzucić tez morze 2rd 

osobiscie:

celowałbym w Austina Reaves z Lakers lub Cama Johnsona lub czekał na rozwój wydarzeń w Bostonie z Brownem. Może Rui? Na pewno żaden Lillard Harden CP3 jako mentor jak już to za darmo Hill Mills czy Seth  

4. Konkurs 

Dzięki uprzejmości i pomocy @Raven2156 za moment niezależna komisja do spraw konkursów gier i niehazardu ogłosi wyniki całorocznego konkursu z okazji obecności Sochana w NBA  szczegóły wkrótce  

128544-EC-9-B08-4-DA5-B7-DB-9-A4218-F29-

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

Oby obawy przed urazami pozostały jedynie w sferze teoretycznych zmartwień i nie odegrały roli na parkiecie czy w protokołach meczowych. Zagrożenie jest i w rękach sztabu medycznego ogromna odpowiedzialność.

Sądzę, że na ten wypadek nie zaszkodziłaby jakaś pielgrzymka między dwoma świętymi dla Polaków miejscami tj. z Torunia do Częstochowy w intencji wiadomej. Ewentualnie może być jakiś rajd rowerowy TCT, coś na kształt belgijskiego LBL. Tak czy siak też trzymam kciuki za zdrowie VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja - wywołany do tablicy! :) Wytypowany przez organizatora niezależny komisarz do spraw konkursów gier i niehazardu, za co chciałbym niezmiernie podziękować @ignazz. Cieszę się, że mogłem pomóc w podsumowywaniu wyników i określaniu wszelkich zależności w konkursie.

W dniu 10.12.2022 o 12:32, vero1897 napisał:

Wogóle te głosy są tak porozrzucane po temacie, że życzę powodzenia w późniejszym podliczaniu.😉

Chyba to zdanie najlepiej podsumowuje włożoną w to prace, bo faktycznie było trochę szukania i weryfikowania ale finalnie wszystko się udało i mam dla was ostateczne wyniki! :D

Ale po kolei. Zacznijmy od przypomnienia zasad stworzonych przez organizatora.

  • Konkurs trwa przez 10 rund w których można zdobyć każdorazowo:

    • 5 punktów za trafiona odpowiedz 

    • 3 punkty gdy odpowiedz będzie dotyczyć pewnych liczb i ktoś w całej stawce zajmie drugie miejsce (chyba, że zaznaczono inaczej)

    • 1 punkt za samo wzięcie udziału w danej rundzie 

    • 0 punktów za brak udziału

  • Część pytań ma charakter otwarty i zwyciężyć może kilka osób. W tym wypadku pierwszeństwo odpowiedzi (nawet tych samych) nie ma znaczenia

Tak jak pewnie wiecie pytania były porozbijane przez cały temat więc zebrałem je w spójną całość tak byście mieli pogląd na to za co były przyznawane punkty i jakie były prawidłowe odpowiedzi:

  1. W jakim kolorze włosów Sochan zacznie przygodę z NBA grając pierwszy swój mecz w barwach San Antonio w RS (wychodząc na parkiet) - brak możliwości zdobycia 3 punktów (tylko 5/1/0)?

    • Fioletowy

  2. Wskaż proszę średnia minut Sochana w pierwszym miesiącu gry w pierwszych 10 spotkaniach?

    • Około 22,6 MPG (Wziąłem pod uwagę pierwsze 11 spotkań ze względu absencji Sochana w meczu przeciwko Wolves)

  3. W jaki sposób Jeremy Sochan zdobędzie pierwsze punkty/punkt w NBA?

    • Tip in / Dobitka

  4. Ile zwycięstw zanotują spurs w pierwszych 10 meczach RS?

    • 5-5

  5. Z kim spurs zanotują pierwsze zwycięstwo?

    • Indiana Pacers

  6. Kto zdobędzie mistrzostwo EUROBasket 2022?

    • Hiszpania

  7. Kto zwycięży w meczu Polska vs Francja podczas EUROBasketu 2022?

    • Francja

  8. Ile punktów rzuci kadra Polski w meczu przeciwko Francji podczas EUROBasketu 2022?

    • 54 punkty

  9. W jakim kolorze włosów wystąpi Sochan podczas Wigilijnego wieczór w meczu przeciwko Orlando?

    • Zielony

  10. Jaki numer draftu w loterii ostatecznie wylosują San Antonio Spurs?

    • #1

Zanim jednak przejdę do ostatecznych wyników to potrzymam was jeszcze przez chwilę w niepewności i zaserwuje garść przygotowanych przeze mnie statystyk dotyczących konkursu.

  • W konkursie łącznie wzięło udział 31 użytkowników forum

  • Odpowiedzi na wszystkie pytania były bardzo zróżnicowane (i tym samym kreatywne), a niektóre nawet zabawne

  • Na wszystkie 10 pytań odpowiedzi udzieliło łącznie 8 użytkowników i są to:

  • Średnia zdobytych punktów w konkursie wyniosła około 9,97pkt

Myślę, że jesteśmy już gotowi ogłosić ostateczne wyniki konkursu - oto one:

og6OZCU.png

Z racji, że na pierwszym miejscu znalazło się ex aequo dwóch użytkowników a mianowicie @pitrekk i @Zimny a niestety zwycięzca może być tylko jeden postanowiliśmy wraz z organizatorem porównać ich nietrafione wyniki (które się od siebie różniły) i przyznać "mini punkty" za to kto był w tych pytaniach "bliżej prawdy". :)

  1. Pytanie 2: pitrekk (20MPG) vs (21,5 MPG) Zimny - zwycięstwo Zimny
  2. Pytanie 6: pitrekk (Francja) vs (Serbia) Zimny - zwycięstwo pitrekk (Francja zdobyła srebrny medal)
  3. Pytanie 8: pitrekk (68 pkt) vs 77 pkt) Zimny - zwycięstwo pitrekk

Reasumując. Biorąc pod uwagę wszystkie pytania konkursowe oraz "mini punkty", ostatecznym zwycięzcą konkursu zorganizowanego przez ignazza zostaje @pitrekk! Moje wielkie gratulacje! :D 

Na sam koniec chciałbym wszystkim uczestnikom konkursu pogratulować udziału i w swoim imieniu jak i organizatora liczę, że świetnie się przy tym bawiliście! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim uczestnikom. Komisarzowi Zawodów przesyłam podziękowania wraz z prośba o PM z wymiarami pod Jersaya. 
@pitrekk prośba o kontakt również w sprawie wymiarowania nagrody głównej. 
 

W nowym sezonie po publikacji kalendarza NBA rozpocznę przygotowania do wyjazdu na mecze i wtedy poznacie datę otrzymania nagród. 
 

Tymczasem zapraszam do aktywności w temacie spurs. Rodzi się fajny dla oka zespół. 

5-E00-F348-3-DFC-4-B29-BA61-E51-F966-F1-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111.gif

@ignazz wielkie dzięki za inicjatywę i wbicie mi na koniec noża w serce ;)

Oczywiście żartuję, bardzo fajny pomysł z konkursem. Widzisz, zrobiłeś trochę ruchu w temacie Spurs i Silver musiał Wam dać #1. 

Pamiętaj proszę o mojej prośbie którą pisałem na DM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Raven2156 napisał:

Jestem i ja - wywołany do tablicy! :) Wytypowany przez organizatora niezależny komisarz do spraw konkursów gier i niehazardu, za co chciałbym niezmiernie podziękować @ignazz. Cieszę się, że mogłem pomóc w podsumowywaniu wyników i określaniu wszelkich zależności w konkursie.

Chyba to zdanie najlepiej podsumowuje włożoną w to prace, bo faktycznie było trochę szukania i weryfikowania ale finalnie wszystko się udało i mam dla was ostateczne wyniki! :D

Ale po kolei. Zacznijmy od przypomnienia zasad stworzonych przez organizatora.

 

  • Konkurs trwa przez 10 rund w których można zdobyć każdorazowo:

    • 5 punktów za trafiona odpowiedz 

    • 3 punkty gdy odpowiedz będzie dotyczyć pewnych liczb i ktoś w całej stawce zajmie drugie miejsce (chyba, że zaznaczono inaczej)

    • 1 punkt za samo wzięcie udziału w danej rundzie 

    • 0 punktów za brak udziału

  • Część pytań ma charakter otwarty i zwyciężyć może kilka osób. W tym wypadku pierwszeństwo odpowiedzi (nawet tych samych) nie ma znaczenia

Tak jak pewnie wiecie pytania były porozbijane przez cały temat więc zebrałem je w spójną całość tak byście mieli pogląd na to za co były przyznawane punkty i jakie były prawidłowe odpowiedzi:

 

  1. W jakim kolorze włosów Sochan zacznie przygodę z NBA grając pierwszy swój mecz w barwach San Antonio w RS (wychodząc na parkiet) - brak możliwości zdobycia 3 punktów (tylko 5/1/0)?

    • Fioletowy

  2. Wskaż proszę średnia minut Sochana w pierwszym miesiącu gry w pierwszych 10 spotkaniach?

    • Około 22,6 MPG (Wziąłem pod uwagę pierwsze 11 spotkań ze względu absencji Sochana w meczu przeciwko Wolves)

  3. W jaki sposób Jeremy Sochan zdobędzie pierwsze punkty/punkt w NBA?

    • Tip in / Dobitka

  4. Ile zwycięstw zanotują spurs w pierwszych 10 meczach RS?

    • 5-5

  5. Z kim spurs zanotują pierwsze zwycięstwo?

    • Indiana Pacers

  6. Kto zdobędzie mistrzostwo EUROBasket 2022?

    • Hiszpania

  7. Kto zwycięży w meczu Polska vs Francja podczas EUROBasketu 2022?

    • Francja

  8. Ile punktów rzuci kadra Polski w meczu przeciwko Francji podczas EUROBasketu 2022?

    • 54 punkty

  9. W jakim kolorze włosów wystąpi Sochan podczas Wigilijnego wieczór w meczu przeciwko Orlando?

    • Zielony

  10. Jaki numer draftu w loterii ostatecznie wylosują San Antonio Spurs?

    • #1

Zanim jednak przejdę do ostatecznych wyników to potrzymam was jeszcze przez chwilę w niepewności i zaserwuje garść przygotowanych przeze mnie statystyk dotyczących konkursu.

 

  • W konkursie łącznie wzięło udział 31 użytkowników forum

  • Odpowiedzi na wszystkie pytania były bardzo zróżnicowane (i tym samym kreatywne), a niektóre nawet zabawne

  • Na wszystkie 10 pytań odpowiedzi udzieliło łącznie 8 użytkowników i są to:

  • Średnia zdobytych punktów w konkursie wyniosła około 9,97pkt

Myślę, że jesteśmy już gotowi ogłosić ostateczne wyniki konkursu - oto one:

og6OZCU.png

Z racji, że na pierwszym miejscu znalazło się ex aequo dwóch użytkowników a mianowicie @pitrekk i @Zimny a niestety zwycięzca może być tylko jeden postanowiliśmy wraz z organizatorem porównać ich nietrafione wyniki (które się od siebie różniły) i przyznać "mini punkty" za to kto był w tych pytaniach "bliżej prawdy". :)

  1. Pytanie 2: pitrekk (20MPG) vs (21,5 MPG) Zimny - zwycięstwo Zimny
  2. Pytanie 6: pitrekk (Francja) vs (Serbia) Zimny - zwycięstwo pitrekk (Francja zdobyła srebrny medal)
  3. Pytanie 8: pitrekk (68 pkt) vs 77 pkt) Zimny - zwycięstwo pitrekk

Reasumując. Biorąc pod uwagę wszystkie pytania konkursowe oraz "mini punkty", ostatecznym zwycięzcą konkursu zorganizowanego przez ignazza zostaje @pitrekk! Moje wielkie gratulacje! :D 

Na sam koniec chciałbym wszystkim uczestnikom konkursu pogratulować udziału i w swoim imieniu jak i organizatora liczę, że świetnie się przy tym bawiliście! :) 

 

Wow, jestem w szoku, wydawało mi się dość ch.ujowo mi szło 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zrobić avatar 

5 godzin temu, marceli73 napisał:

Ale się uśmiałem. Dlaczego ludzie myślą ze w sytuacji gdy SA zaczyna mieć świetlaną przyszłość będzie ratować karierę jakiegoś kasztana.

 

Na początek smiechlem ale to wpisuje się w timeline jeżeli zamiast poświęcać na to assety dostajesz je a nets maja podwójny wybór 1rd. 

Wemby to nie jest Duncan po 4 latach NCAA gotowy od razu do walki a obecne spurs to nie jest 1997 z Admirałem Elliottem i innymi weteranami czekającymi na 1 wzmocnienie. 

Tu można 2 lata uważnie dokładać assety i jakiegoś weterana do nauki. 

Ben i mentor? No nie. Ale lepsze to niż rozklekotany PG 38 letni. 

No i podjęcie ryzyka gdyby się jednak udało tworzyłby hybrydę trudna do obrony. 5% szans. 

Nie twierdze ze to dobry pomysł. Rozumiem po prostu intencje autora filmu. I jego logikę. 

Szkopuł w tym ze spurs chcą pick brać a nie dać od nets. 

Nets chcą dostać. 

I chyba jednak ten film nie uwzględnia tej wygranej loterii do końca bo teraz Doug się może przydać spurs. 

Teraz tak spojrzałem na kontrakt Bena i wszystko jest ok. Zostało mu 37 i 40 mln 

to idealne narzędzie aby zbudować świetny zespół gdyż za dwa lata ( praktycznie za rok na jesień ) będzie to w przypadku niepowodzenia świetne 40 mln spadającego kontraktu IDEALNE pod wymianę na gwiazdę za picki które zbiera spurs. 
Ten sezon by nastąpiła próba reanimacji kariery i jeżeli nic z tego by nie wyszło to za rok idealny handel lub wave. 
tymczasem kupujemy sobie czas, assety bierzemy bo czymś i tak trzeba wypełnić SC minimum. 

Zacha Collinsa akurat byłoby szkoda moim zdaniem dodawać. 

W sumie zobaczcie.  Dominujący wysoki rzucający Wemby by maskował grając z dystansu braki rzutowe Bena lepiej niż Hans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Czas zrobić avatar 

Na początek smiechlem ale to wpisuje się w timeline jeżeli zamiast poświęcać na to assety dostajesz je a nets maja podwójny wybór 1rd. 

Wemby to nie jest Duncan po 4 latach NCAA gotowy od razu do walki a obecne spurs to nie jest 1997 z Admirałem Elliottem i innymi weteranami czekającymi na 1 wzmocnienie. 

Tu można 2 lata uważnie dokładać assety i jakiegoś weterana do nauki. 

Ben i mentor? No nie. Ale lepsze to niż rozklekotany PG 38 letni. 

No i podjęcie ryzyka gdyby się jednak udało tworzyłby hybrydę trudna do obrony. 5% szans. 

Nie twierdze ze to dobry pomysł. Rozumiem po prostu intencje autora filmu. I jego logikę. 

Szkopuł w tym ze spurs chcą pick brać a nie dać od nets. 

Nets chcą dostać. 

I chyba jednak ten film nie uwzględnia tej wygranej loterii do końca bo teraz Doug się może przydać spurs. 

Teraz tak spojrzałem na kontrakt Bena i wszystko jest ok. Zostało mu 37 i 40 mln 

to idealne narzędzie aby zbudować świetny zespół gdyż za dwa lata ( praktycznie za rok na jesień ) będzie to w przypadku niepowodzenia świetne 40 mln spadającego kontraktu IDEALNE pod wymianę na gwiazdę za picki które zbiera spurs. 
Ten sezon by nastąpiła próba reanimacji kariery i jeżeli nic z tego by nie wyszło to za rok idealny handel lub wave. 
tymczasem kupujemy sobie czas, assety bierzemy bo czymś i tak trzeba wypełnić SC minimum. 

Zacha Collinsa akurat byłoby szkoda moim zdaniem dodawać. 

W sumie zobaczcie.  Dominujący wysoki rzucający Wemby by maskował grając z dystansu braki rzutowe Bena lepiej niż Hans. 

Ale wiesz ze Ben to taki sam produkt jak Jeremy bez rzutów osobistych ale lepszy dyrygent. Zabierałby minuty naszemu Jeremiemu to raz. dwa on stoi w rozwoju w odróżnieniu od Sochana. Jeśli by go potraktować jak kontrakt który Nets zrzucają dodając picki a Benka na ławkę podsadzić na rok  a za rok jako spadający kontrakt gdzieś pchnąć to ok.

Ale ben grający lub nie grający w tym systemie to toksyczny jest bardzo. To tak jakby do beczki miodu łyżkę dziegciu wrzucić.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop jest świetnym kołczem, ale czy dałby radę odgruzować Simmonsa? Śmiem wątpić, tam święty Boże nie pomoże jeśli Ben sam za siebie się nie weźmie i nie przepracuje sezonu ogórkowego z jakimś psychoanalitykiem (w Koluszkach #pdk). Dodatkowo tak samo jak w chwili wymiany na Hardena (teraz można chyba powiedzieć, że nikt jej nie wygrał) tak i teraz jego wartość jest zerowa.

Co do konkursu to graty @pitrekk za wygraną! Jestem w szoku, że skończyłem na 4, bo jak przeglądałem swoje odpowiedzi to się raczej więcej myliłem niż trafiałem, swoją drogą ciekawi mnie zdeka, które pytanie pominąłem. Dzięki @ignazz za zabawę.

P.S: Ktoś chętny kupić fullbacka Spurs? Tanio sprzedam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ignazz napisał:

osobiscie:

 

celowałbym w Austina Reaves z Lakers lub Cama Johnsona lub czekał na rozwój wydarzeń w Bostonie z Brownem. Może Rui? Na pewno żaden Lillard Harden CP3 jako mentor jak już to za darmo Hill Mills czy Seth

Reaves plus Gabe Vincent myślę że byli by do wyciągnięciaza stosunkowo fajne pieniądze :)

Plus Sochan, Wambe + reszta młodych i niech się powoli ogrywają.

Najlepsze aby Spurs ogarnęli wprowadzenie Wambe tak jak Jazz zrobili z Gobertem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pitrekk napisał:

Ignazz, próbowałem pisać na priv ale chyba coś masz zablokowane. Koszulkę poproszę w rozmiarze L.🙂

Dzięki za fajny konkurs!

US rozmiar 48?

W begm rusza niedługo draft i wymiany stad skrzynka nie zawsze pusta 

Ale już zrobiłem miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.