Skocz do zawartości

Eastern Conference Round 1: (1) Milwaukee (58-24) - (8) Miami (44-38)


Koelner

Kto?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Bucks w 4
      2
    • Bucks w 5
      3
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      1
    • Heat w 4
      0
    • Heat w 5
      0
    • Heat w 6
      0
    • Heat w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2023 o 17:30

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przykra sprawa z tą śmiercią brata, ale ja nie wiem w jakim stopniu możemy traktować to jako coś, co usprawiedliwia tak absurdalne decyzje z G5. Nie jestem psychologiem, nie spotkałem się w życiu z wieloma takimi sytuacjami, więc nie chcę tego zbyt mocno oceniać i analizować. Na pewno Budenholzer miał przez to zajętą głowę i na pewno odbiło się to na jego psychice, natomiast... to już kolejny raz, kiedy Bud jako trener podejmuje fatalne decyzje w najważniejszych momentach sezonu. Gdyby to przytrafiło się takiemu Spoelstrze, to pewnie łatwiej byłoby powiązać irracjonalne decyzje (lub brak jakichkolwiek decyzji) z konkretnym wydarzeniem z życia prywatnego, a tak... No nie wiem... Seria z Heat wpisywała się w to, do czego przez lata Budenholzer zdążył nas przyzwyczaić i to powoduje, że moim zdaniem należy mu te karygodne błędy wytykać.

Jestem ciekawy czy w tych kluczowych momentach G5 ktoś ze sztabu krzyczał Budenholzerowi, że trzeba wziąć czas, czy też wszystkim odcięło myślenie. Jeśli dobrze kojarzę, ktoś tam z ławki machał pod koniec 4 kwarty, żeby wprowadzić piłkę, co sugerowałoby, że oni albo nie zdawali sobie sprawy z tego, że mają jeszcze przerwę do wykorzystania, albo kompletnie zgłupieli i dali się ponieść emocjom. Decyzji z dogrywki nie broni nic, bo tam... A szkoda gadać, wszystko zostało tu już napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.