Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (1) Denver Nuggets vs (8) Minnesota Timberwolves


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Nuggets w 7
    • Nuggets w 6
    • Nuggets w 5
    • Nuggets w 4
    • Wolves w 7
    • Wolves w 6
    • Wolves w 5
      0
    • Wolves w 4


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2023 o 17:45, dannygd napisał:

primo hand-checking rule nie działa pod koszem kiedy gracz atakujący (Jokic) gra w post

 

XD

W dniu 17.04.2023 o 17:45, dannygd napisał:

secundo szkoda, że tego nie napisałeś jak Reaves faulował KATa ;) 

W którym momencie, nie znam meczów na pamięć.

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak po tym meczu można specjalnie narzekać na gwizdki i mówić o tym że to Jokic ma wielki star bonus, który widzieliśmy choćby gdy zostal walnięty przez Goberta.

Chyba nawet w narracji komentatorów z TNT (specjalnie nie oglądam na klubowym, żeby nie mieć biasu w Play-offs tak mocnego) raczej się przewijało o gwizdkach jak już bardziej proSota. IMO sędziowie po prostu byli, jak to w NBA jak zawsze było parę dziwnych-watpliwych gwizdków, ale generalnie nie powinni być tematem do wielkiej dyskusji, bo wyniku nie wypaczyli, jak na standardy NBA przyzwoity mecz paskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

image.png.55d8aa31079de7db98252fa08d6e1e53.png

 

Trudno mi ocenić co to za akcja, ale na pewno nie jednak z tych 2 co rozmawiamy, a taki obrazek można wkleić dla każdego gracza w meczu.

12 minut temu, karpik napisał:

W którym momencie, nie znam meczów na pamięć.

W temacie Soty masz.

6 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie wiem jak po tym meczu można specjalnie narzekać na gwizdki i mówić o tym że to Jokic ma wielki star bonus

Kurde nie wyolbrzymiaj, tu chodziło tylko o gwizdki KATa (głównie vs Jokic) o czym wspomniał @Kubbas, nikt tu nie pisze, że sędziowanie było ogólnie przeciwko Wolves?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dannygd napisał:

Kurde nie wyolbrzymiaj, tu chodziło tylko o gwizdki KATa (głównie vs Jokic) o czym wspomniał @Kubbas, nikt tu nie pisze, że sędziowanie było ogólnie przeciwko Wolves?

No i najwięcej po tym meczu nagle zrobiło się w tym temacie o sędziach, co mnie lekko dziwi po obejrzeniu tego meczu, nawet jak tyko o pewnym wycinku ich pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dannygd napisał:

LOL czepiaj się słówek, bo widać argumentów już dawno zabrakło. I może obejrzyj mecz, choć tę pierwszą połowę co cytujesz. EOT

Nikola Jokic 13 pts 14 rebs 6 asts vs Wolves 2023 PO G1 - YouTube

0:35 and1

0:58 KAT zostaje na zasłonie i 2 pkt na Gobercie 

1:23 2pkt  na Andersonie bo Kat kryje sobie po połowie kwarty innego gracza (mógł dojść z pomocy ale zamulił)

1:43 ten roll 2 pkt na KAT

1:52 2 pkt na Andersonie bo KAT krył sobie Portera

2:06 2 pkt na Gobercie 

 

znajdź mi chociaż jeden moment gdzie KAT bronił go bardzo dobrze - tym bardziej, że nie widzę żadnego ograniczenia jego playmakingu gdzie to jest jego najmocniejsza strona i mógł sobie na luzie kreować innych graczy jak wbijał na koźle pod deskę.

 

1 minutę temu, Lucas napisał:

No i najwięcej po tym meczu nagle zrobiło się w tym temacie o sędziach, co mnie lekko dziwi po obejrzeniu tego meczu, nawet jak tyko o pewnym wycinku ich pracy.

na początku 3 kwart Sota już była w rozsypce i większość osób szło iść zrobić prysznic i śniadanie ponieważ to było ciekawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dannygd napisał:

Trudno mi ocenić co to za akcja, ale na pewno nie jednak z tych 2 co rozmawiamy, a taki obrazek można wkleić dla każdego gracza w meczu.

Przecież to ta pierwsza akcja z fantomowym faulem KATa, ta w której po bliższym spojrzeniu, widać, że fauluje go 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie spokoj, ja tak po prostu wspomnialem o tym jak sedziowie traktuja Kata bo juz ktorys mecz mi sie to rzuca w oczy

wydaje mi sie ze reputacja soft placzka sie za nim ciagnie ktora sobie wyrobil po prostu, bo ostatnio ani nie placze, ani nie narzeka jakos mega

nie ma co tutaj roztrzasac paru gwizdkow w wpierdolu, Kat wydawalo mi sie ze momentami spoko kryl Jokica, ale co z tego jak Gobert jest szmaciarzem najgorszym

typowy wpierdol na g1, g2 pewnie bedzie wygladalo zupelnie inaczej

Edwards dalej jest tylko atleta nie koszykarzem, w tej serii nie oczekuje ze sie to zmieni zwlaszcza ze Denver ma atletow na obwodzie ktorych nie bedzie samym atletyzmem mogl robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie przyznam racji jakiejś tezie ze Jok ma wsparcie gwizdków i Star bonus to z KATem od parunastu spotkań zauważyłem przesadna skrupulatność do gwizdania mu faulu pod własnym koszem gdy atakujący ociera się o niego nawet nieznacznie. To nie jest do końca tak ze suche przepisy potwierdza ze to nie jest faul tylko kolejny raz ( wykluczam mecz z DEN bo będę go kończył dziś) ta skrupulatność stoi w sprzeczności do dawania grać innym. Sędziowie są niekonsekwentni w tych samych meczach i kat dostaje fatalne faule za darmo i jest często w plecy. Z drugiej strony nie analizuje chyba tej gry na tyle aby wyciągnąć wnioski i unikać pewnych sytuacji co jest i tsk trudne. 

z mojej perspektywy kat jest złe traktowany przez sędziów na tle konkurencji w tych samych meczach ale teoria mieszająca tu Joka w te sekwencje jest błędna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Sędziowie są niekonsekwentni w tych samych meczach

dokładnie to jest clue 

przykładowy 6 faul Joka gdy lekko oparł ramię na plecach rzucającego, gdzie nie było żadnego pchnięcia po prostu rzucający skasztanił banalny layup - w analogicznych sytuacjach często te dłonie nawet kilku obrońców opierają się nie na plecach ale z przodu rzucającego lub wbijającego się pod kosz Joka i bardzo często albo po prostu zazwyczaj nie ma gwizdka 

trochę smutne Danny, że zamiast przyjąć ciężki wpierdol z pokorą, to przychodzisz i szukasz afery, tworząc tezy z kosmosu o starbonusach, których nawet nie ma, a nawet jeśli by były to co z tego? nie należy się?

2 godziny temu, Kubbas napisał:

typowy wpierdol na g1, g2 pewnie bedzie wygladalo zupelnie inaczej

a jak nie będzie? 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

Nie oglądałem za dużo Nuggets w tym sezonie i Bruce Brown jako 6th man to zajebisty deal.

wielokrtonie miałem o to pytać w tym sezonie ale chyba nigdy nie spytałem: co się z tym kolesiem stało? jakieś 2 lata temu w Nets był odpuszczany jak tylko był poza trumno, bo nie umiał rzucać, a że krótki to i w trumnie słabo kończył jak jakiś drągal był w okolicy.

W tym roku parę razy już go widziałem, że rzuca jakieś fade awaye za 3 i tego typu klimaty ( i ani on ani nikt dookoła, poza mno, nie jest zdziwiony jak mu siedzi), co oni z nim w tym Denver zrobili, ktoś mnie powie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

wielokrtonie miałem o to pytać w tym sezonie ale chyba nigdy nie spytałem: co się z tym kolesiem stało? jakieś 2 lata temu w Nets był odpuszczany jak tylko był poza trumno, bo nie umiał rzucać, a że krótki to i w trumnie słabo kończył jak jakiś drągal był w okolicy.

W tym roku parę razy już go widziałem, że rzuca jakieś fade awaye za 3 i tego typu klimaty ( i ani on ani nikt dookoła, poza mno, nie jest zdziwiony jak mu siedzi), co oni z nim w tym Denver zrobili, ktoś mnie powie? 

ale już rok później był objawieniem i chyba najrówniejszym grajkiem Nets podczas wpierdolu w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i mam wrażenie ,że ci co stawaili na wygraną Soty chyba oglądali inny mecz. Jechanie po Gobercie czy Edwardsie i jakieś wybielanie Townsa.Że w sumie zagrał dobrze w obronie. Że go sędziowie krzywdzili.

Sota  w tym meczu bya beznadziejna. KCP rozbijał ich ataki prawie ,że samodzielnie. Nie mieli żadnej odpowiedzi. Byli bezradni zagubieni. Zero pozytywów. Nie wiem skąd w ogóle pozytywy na temat Townsa bo różnica praktycznie żadna pomiędzy nim gobertem Edwardsem. To chyba jakieś podwójne standardy. Nuggets miało 6 najlepszych graczy w tym meczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no chyba coś tam z armaty wypalisz, nie bądź taki ;]

 

 

Ja się nie boję przynajmniej powiedzieć co myślę, pochwaliłbys się jak daleko myślisz że Nuggets zajdą bo jak na razie to jesteś forumowym Iversonem, mistrzem hesitation

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Ja się nie boję przynajmniej powiedzieć co myślę, pochwaliłbys się jak daleko myślisz że Nuggets zajdą bo jak na razie to jesteś forumowym Iversonem, mistrzem hesitation

Nie martw się, w razie czego, jak nie drugi Wiggins, to może być, nie wiem... Tony Wroten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai @Kubbas

To jak to jest z tymi szmaciarzami w Socie? Nadal będziecie bronic  Townsa? Czy moze jednak on na PO nie przyjechał

Z rzeczy przyjemnych.No jeśli Jamal ma zamiar tak grać jak dziś to Denver powinno wjechać na luzie do finału. No ale to jeden mecz. Przedtem nie wygladało to aż tak rózowo ale dziś przytpomniała mi się magiczna seria z Jazz i jego kosmiczny pojedynek rewolwerowy z Mitchellem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.