Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

 

nie pisałeś o tym :) 

przy próbce 18 głosów te top picki nie odczują tego jakoś mocno (dalej Kopernik i MCS są pół okrążenia przed resztą stawki) a pozwoli to usuwać ew. głosy tendencyjne 

Ale to nie chodzi o to, że nie odczują wygrywając swoją kategorię, ale o to, że ich przewaga może dać komuś zwycięstwo w całej zabawie, a po to się wybiera top picki i swoich gtg. IMO obawa o tendencyjność jest tutaj bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

W jakim sensie? Przecież suma punktów Kopernika jest zdecydowanie wyższa, a średnia byłaby dzielona w obu przypadkach przez 17. 

a dobra, zrozumiałem że emes każdemu w każdej kategorii daje 6,5 :)

użycie średniej dla głosów emesa nie uwzględniających głosów emesa dalej promuje emesa imho :) 

2 minuty temu, P_M napisał:

Ale to nie chodzi o to, że nie odczują wygrywając swoją kategorię, ale o to, że ich przewaga może dać komuś zwycięstwo w całej zabawie, a po to się wybiera top picki i swoich gtg. IMO obawa o tendencyjność jest tutaj bez sensu. 

dalej nie widzę powodu rozróżnienia na głosujących i niegłosujących przy niskich skrajnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ta zabawa robi się coraz lepsza.  Niby po drafcie. Niby po głosowaniu a emocji w dyskusji o metodzie liczenia więcej emocji niż przez dekade w tematach Hax Hornets i Minny razem z kupnem piłki i czy koszulki autentyczne. 
 

temat złoto. 

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

To ze Stalina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Ta zabawa robi się coraz lepsza.  Niby po drafcie. Niby po głosowaniu a emocji w dyskusji o metodzie liczenia więcej emocji niż przez dekade w tematach Hax Hornets i Minny razem z kupnem piłki i czy koszulki autentyczne. 
 

temat złoto. 

najwieksza beka to bedzie zweryfikowanie Twoich teorii spiskowych z rzeczywistoscia cos czuje :)

12 minut temu, agresywnychomik napisał:

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

To ze Stalina.

 

Inter Dupas Kutas Est

Wergiliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Ruszył ktoś ten plik który wystawił Reikai?

Jak nie, to napiszcie ostateczne zasady punktacji, a jak tak, to dzięki. ;]

na pewno jest do double checka, bo miałeś pomyłkę przy głosie ely'ego Kopernik vs MCS (to m i się rzuciło w oczy akurat, bo u Ciebie Kopernik skończył na 1szym,  więc wszystkie głosy porównałem)

 

a co do ostateczniej punktacji to może ruskim targiem -> każdemu wyrzucamy jego '12tkę' + emesowi jeden najwyższy głos per kategoria (nie ruszamy skrajnych 'najniższych' bo niektórzy - nie wiadomo czemu - o to drą szaty :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

na pewno jest do double checka, bo miałeś pomyłkę przy głosie ely'ego Kopernik vs MCS (to m i się rzuciło w oczy akurat, bo u Ciebie Kopernik skończył na 1szym,  więc wszystkie głosy porównałem)

No posprawdzam. A z tymi punktacjami/skrajnymi co w końcu ustaliliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

No posprawdzam. A z tymi punktacjami/skrajnymi co w końcu ustaliliście?

a co do ostateczniej punktacji to może ruskim targiem -> każdemu wyrzucamy jego '12tkę'* + emesowi jeden najwyższy* głos per kategoria (nie ruszamy skrajnych 'najniższych' bo niektórzy - nie wiadomo czemu - o to drą szaty :P )

* w Twojej nomenklaturze chodzi ofc o 1kę i najniższy głos xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw mi wychodzi (jeszcze bez odliczania) że będę trochę powyżej średniej (licząc kategorie - nie małe punkty), tak na oko jakieś 4-5 miejsce pewnie i mam mocno skrajne wyniki:

z jednej strony dwie jedynki (Kazio i Raksa) i trzy dwójki (Kulczyk, Sendlerowa, Lewy) a z drugiej dwie dwunastki (Singer i Ben-Eliezer), jedną dziesiątkę (Mitoraj) i dwie dziewiątki (Tarski, Gross)

i tylko Gajos i Rubinstein tak  w środku (dwie piątki)

 

wniosek widzę jeden -> forum jest antysemickie!!!

1 minutę temu, BMF napisał:

Ale chodzi Ci o usunięcie głosu na siebie czy też usunięcie najwyższego głosu u każdego, także niegrających? A Emesowi o usunięcie jednego najgorszego u wszystkich?

chodzi mi żeby u każdego kandydata usunąć 1 najwyższy głos (czyli u wszystkich - poza ludkami emesa - z defaultu to będzie głos własny, a u emesa będzie to jeden najwyższy - czyli np. głos ely'ego albo qcina w przypadku Wolszczana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DRK napisał:

 Wynik Szewińskiej zadaje kłam antyforumowej narracji.

Przyznam, że byłem w szoku, podczas pickowania, ale jak sam później głosowałem to istotnie nie było kogo dać wyżej, bo ma fajne combo osiągnięc i dyscypliny, w przeciwieństwie do wielu wybranych dramatycznych w tej kategorii picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.