Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Cichy napisał:

Gdybyśmy mieli zrozumieć to tak, jak starasz się nas przekonać zapis musiałby brzmieć, że np: zawodnik, który jest rezerwowym na dwóch slotach danej pozycji nie może być starterem.

Jak widać po składach, 3/4 ligi rozumiało to zgodnie z tym, jaka była intencja. Przyjmuje, że zapis może nie jest doskonały, za dużo chcieliśmy upchnąć w jednym zdaniu ale... 

Gdybysmy chcieli wprowadzić zasadę, że starterzy nie moga być rezerwowymi to wprost taka prosta zasadę byśmy tam wpisali. "Starterzy nie mogą być rezerwowymi" 

30 minut temu, Cichy napisał:

 

Korygując

2.2

Ustalając taktykę na każdą pozycję należy wyznaczyć po 1 zawodniku do S5 oraz na każdą pozycję co najmniej jednego rezerwowego.

Jeden z wyznacoznych rezerwowych na daną pozycję, nie może być starterem na innej pozycji. 

Dopuszcza się, że 1 zawodnik może pełnić rolę rezerwowego na więcej niż 1 pozycji. Zasada ta obowiązuje z uwzględnieniem zasady "Out of position".

 

Czy tak jest dla wszystkich jasne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzemo napisał:

Jak widać po składach, 3/4 ligi rozumiało to zgodnie z tym, jaka była intencja. Przyjmuje, że zapis może nie jest doskonały, za dużo chcieliśmy upchnąć w jednym zdaniu ale... 

Gdybysmy chcieli wprowadzić zasadę, że starterzy nie moga być rezerwowymi to wprost taka prosta zasadę byśmy tam wpisali. "Starterzy nie mogą być rezerwowymi" 

Korygując

2.2

Ustalając taktykę na każdą pozycję należy wyznaczyć po 1 zawodniku do S5 oraz na każdą pozycję co najmniej jednego rezerwowego.

Jeden z wyznacoznych rezerwowych na daną pozycję, nie może być starterem na innej pozycji. 

Dopuszcza się, że 1 zawodnik może pełnić rolę rezerwowego na więcej niż 1 pozycji. Zasada ta obowiązuje z uwzględnieniem zasady "Out of position".

 

Czy tak jest dla wszystkich jasne? 

Dla mnie teraz na pewno jaśniejszy zapisz niż poprzedni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cichy napisał:

No jest jasne że żaden (choćby był to jeden z dwóch) rezerwowy nie móze być też starterem

😫

Zatem jeszcze inaczej:

2.2

Ustalając taktykę na każdą pozycję należy wyznaczyć po 1 zawodniku do S5 oraz na każdą pozycję zawodników rezerwowych.

Jeden z rezerwowych wyznaczonych na daną pozycję może być starterem z innej pozycji.

Dopuszcza się, że 1 zawodnik może pełnić rolę rezerwowego na więcej niż 1 pozycji. Zasada ta obowiązuje z uwzględnieniem zasady "Out of position".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 8 (na pierwszym miejscu goscie)

Celtics 107 - Clippers 111
play-by-play

Wizards 122 - Timberwolves 120
play-by-play

Nuggets 104 - Sonics 106
play-by-play

Suns 94 - 76ers 100
play-by-play

Hornets 98 - Bulls 127
play-by-play

Raptors 118 - Jazz 134
play-by-play

Mavericks 127 - Lakers 123
play-by-play

Rockets 116 - Magic 104
play-by-play

Trailblazers 80 - Grizzlies 125
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Robin Lopez (Rockets) - 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni SuperSonics sezon zaczęli rekordowym 6-0 💪 a do g20 na pewno już nic nie przegram, bo zwyczajnie moi juz do tego momentu nie grają. Zatem możliwe, że Seattle będa pierwszą drużyną w historii simki (może ktos juz tak miał.. nie wiem :P ), która co najmniej do Day 20 będzie drużyną bez porażki. 

Całe s5 wymiata, mimo teoretycznie słabszych stats Hughesa jak na razie. Za to JRich rekordowe jak dla niego 14,5pkt. na kosmicznych %. 

No i obaj zeszłosezonowi Finaliści już sklepani 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dumni SuperSonics sezon zaczęli rekordowym 6-0 💪 a do g20 na pewno już nic nie przegram, bo zwyczajnie moi juz do tego momentu nie grają. Zatem możliwe, że Seattle będa pierwszą drużyną w historii simki (może ktos juz tak miał.. nie wiem :P ), która co najmniej do Day 20 będzie drużyną bez porażki. 

Całe s5 wymiata, mimo teoretycznie słabszych stats Hughesa jak na razie. Za to JRich rekordowe jak dla niego 14,5pkt. na kosmicznych %. 

No i obaj zeszłosezonowi Finaliści już sklepani 💪

Ścigasz się z Knicks. Ale chyba jednak postawiłbym na NYK - z Biedrinsem są nieziemsko mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Dumni SuperSonics sezon zaczęli rekordowym 6-0 💪 a do g20 na pewno już nic nie przegram, bo zwyczajnie moi juz do tego momentu nie grają. Zatem możliwe, że Seattle będa pierwszą drużyną w historii simki (może ktos juz tak miał.. nie wiem :P ), która co najmniej do Day 20 będzie drużyną bez porażki. 

Całe s5 wymiata, mimo teoretycznie słabszych stats Hughesa jak na razie. Za to JRich rekordowe jak dla niego 14,5pkt. na kosmicznych %. 

No i obaj zeszłosezonowi Finaliści już sklepani 💪

W sezonie 29/30 przegrałem pierwszy mecz w day21 + wygrałem na starcie trochę więcej spotkań niż 6. I to pierwszy z brzegu przykład, bo kojarzy mi się sezon, że jeszcze dłużej byłem niepokonany na starcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.