Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ok ale ja też nie. Natomiast sądzę, że taka narracja będzie się pojawiać. 

Mi bardziej chodziło o to, że Robert jako wysokiej klasy sportowej po prostu sam do siebie będzie miał pretensje, jeżeli po meczu z Argentyną odpadniemy z turnieju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Mi bardziej chodziło o to, że Robert jako wysokiej klasy sportowej po prostu sam do siebie będzie miał pretensje, jeżeli po meczu z Argentyną odpadniemy z turnieju. 

To jest normalne. Ważne, żeby nie było gadania - awansowalibyśmy gdyby nie Lewandowski. Bo jak nie awansujemy to przez sposób gdy w pierwszym meczu a nie przez Lewandowskiego. 

No ale różnie może być. Może znów jakiś cud ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Kadra nie jest od rozwijania zawodników

 

Bzdura. Dostępność boisk to podstawa. Szkółek wokół tych boisk jest cała masa nie jak przedtem tylko duże przy klubach

Raczej na koszykówkę

Których jest w Polsce nieporównywalnie więcej niż kiedykolwiek 

Zupełnie nie ma takiej potrzeby

Błędnie utożsamiasz kluby z seniorskimi sekcjami w czołowych ligach z szkółkami

Ciekawe bo z tego co wiem trudno wbić się ma orliki przed 20:00 właśnie z powodu zajmowania ich przesz różne szkółki. Dzielenie boiska na 2 jest normą. 

ja zawsze mowilem polacy we fuzbal nie powinni grać, przynajmniej nie miedzynarodowo, najwyzej cos a la fuzbal hamerykanski. Byla wielka szansa na to jak listkiewicza zawiesili ale debski chcial sobie poużywac i w pewnym skrócie jestesmy gdzie jesteśmy 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał:

Z tymi akademiami to mam taki problem, że spora część z nich to taka świetlica. Ot skok na kasę organizatorów, bo modne jest, że rodzice wysyłają dzieciaka do "akademii". Sam mam kilku znajomych, którzy są trenerami dzieciaków u10, z tym, że ich podejście do tematu pozostawia trochę do życzenia. Natomiast oczywiście lepsze to, niż gdyby nie było takiej opcji wcale.

My w "klubie" w 35-40tys mieście lataliśmy po piachu, za bramką nie było siatek tylko kupa skoszonej trawy, co często dawało wrażenia typu wyciąganie piłki po niecelnym strzale z pięknie pachnącej cieczy, która się tam zebrała. Teraz w tym miejscu jest sztuczna nawierzchnia, oświetlenie, treningi w jednakowych strojach, pachołki, znaczniki, piłki które jakoś wyglądają, trzech(!) dorosłych na grupę 15-20 dzieciaków, generalnie niebo a ziemia.

A oprócz klubu jest jeszcze "akademia" nie związana z klubem, dzieciaki grają na orliku przyszkolnym, także jeżeli w tak niewielkim mieście jest tak dobrze, to ciekawe jak jest we Wrocławiu, muszę się przejść dookoła Oporowskiej czy boisk szkolnych jak się pogoda poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, airmax napisał:

Szkoda, że Kanada była nieskuteczna. Belgia już pakowałaby się do domu

a to jest nr i dobrze pokazuje jak trzeba wykorzystać okazje, jeszcze niedawno ta generacja Belgii miala dominowac na świecie, mlodzi utalentowani, a teraz jak sie na to popatrzy to już albo prime się kończy, albo urazy, i z tej dominacji nic nie wyszło 

3 minuty temu, Cardi napisał:

My w "klubie" w 35-40tys mieście lataliśmy po piachu, za bramką nie było siatek tylko kupa skoszonej trawy, co często dawało wrażenia typu wyciąganie piłki po niecelnym strzale z pięknie pachnącej cieczy, która się tam zebrała. Teraz w tym miejscu jest sztuczna nawierzchnia, oświetlenie, treningi w jednakowych strojach, pachołki, znaczniki, piłki które jakoś wyglądają, trzech(!) dorosłych na grupę 15-20 dzieciaków, generalnie niebo a ziemia.

A oprócz klubu jest jeszcze "akademia" nie związana z klubem, dzieciaki grają na orliku przyszkolnym, także jeżeli w tak niewielkim mieście jest tak dobrze, to ciekawe jak jest we Wrocławiu, muszę się przejść dookoła Oporowskiej czy boisk szkolnych jak się pogoda poprawi.

Maradona w błocie slamsow latał za przedmiotami piłkopodobnymi takze tego😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cardi napisał:

 oprócz klubu jest jeszcze "akademia" nie związana z klubem, dzieciaki grają na orliku przyszkolnym, także jeżeli w tak niewielkim mieście jest tak dobrze, to ciekawe jak jest we Wrocławiu, muszę się przejść dookoła Oporowskiej czy boisk szkolnych jak się pogoda poprawi.

https://junior.weszlo.com/szukaj-szkolek/

a to i tak nie wszystkie 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian napisał:

Ja się boję, że Michniewicz wróci do jednego napastnika, boję się tego jak będą wyglądać nasi defensywni pomocnicy bo przy budowie akcji przez Argentynę bo w meczu z Arabią pozwalali na dość swobodne kreowanie akcji w środku i myślę, że trener Argentyny obejrzy mecz i będzie widział, że warto wykorzystać brak zwrotności Bielika i Krychy. Może trzeba skorzystać z doświadczeń Sousy z meczu z Hiszpanią i kazać grać Zielińskiemu jako defensywnemu. Wbrew pozorom on ma niezły odbiór. 

Moim zdaniem granie Milikiem z Argentyna to będzie samobójstwo, chłop z Arabią miłą w 1 połowie jedno dobre zagranie (przyjęcie długiej piłki i rozpoczęcie akcji), ale było totalnie niewidoczny w defensywie. To cud, że oni uparli sie na grę vs Cash/Frankowski (żeby wymusić czerwoną na Cashu), bo jakby grali więcej prawą stroną to Bereszyński choć grał dobrze, to byłby co chwilę bez wsparcia.

Może opcja 4-5-1 wcale nie jest taka zła, o ile zagramy 2 def pomocnikami (może zamiast Bielika Żurkowski, który potrafi podać lepiej), a potem 3 Frankowski, Zieliński, Kamiński/Skoras/Swiderski, w jednej linii za Lewym? Chodzi o to, żeby za plecami Lewego byli gracze szybcy/walczący zarónow w obronie jak i potrafiący szybko wyjść do ataku. Brakuje nam klasycznego lewego pomocnika...

 

4 godziny temu, P_M napisał:

Argentyna wyjdą z grupy

Oni są bardzo chimeryczni, nam troche brakuje plastra na Messiego - takiego Świerczewskiego czy Borysiuka w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Nie, przez to, że Japonia dzisiaj przegrała to Niemcom w zasadzie wystarczy wysoka wygrana z Kostaryką, chyba że Hiszpania stwierdzi, że wyrzuci Niemców z turnieju i zremisuje z Japonią 

No nie widzę innej opcji. Pewnie nie będzie takiej opcji u buka😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.