Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jack napisał:

Warto byłoby się odnieść do meczów z drużynami z Afryki, Ameryki łacińskiej i dalekiego wschodu. Nieprzypadkowo Nawałka odniósł sukces na mistrzostwach Europy a nie Świata. 

Kompletnie przypadkowo. Na taki a nie inny wynik wpływ miał skład i forma kadrowiczów (popatrz na ich statystyki klubowe na Euro i na Mundialu) 

No i przypominam, że idea podawania piłki polega na tym, że podajesz do kolegi i w takim przypadku znaczenie ma nie to z jakiego kontynentu pochodzi rywal ale to czy stosuje pressing czy pozwala rozgrywać. Meksykanie nie pokazali w tym meczu jakiegoś super pressingu. Ale też faktycznie nie musieli bo my nie podawaliśmy tylko graliśmy na wyjeb jak Stomil Olsztyn. Drużyna z której śmiano się nawet w naszej lidze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na konferencji:

 

Podszedłem, przywitałem się, mówię, że jest gorąco i pytam, jak wytrzymują bez alkoholu. Jedni odpowiedzieli, że dobrze, inni — że ciężko.

Odpowiedziałem, że niestety nie zamieniam wody w wino. A dzisiaj można przeczytać w mediach, że uważam, że mam słabych piłkarzy, bo nie zamieniam wody w wino. Wszystko jest nagrane, każdy może odtworzyć sobie to wideo i zobaczyć, kto ma jakie intencje i kto wypisuje bzdury.

 

No to sprawdzamy:

https://youtu.be/R0z9wqOh46s?t=547

Jak ktoś taki może być trenerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Meksykanie nie pokazali w tym meczu jakiegoś super pressingu

Tylko przyczyną tego, że nie pokazali pressingu nie jest to, że nie chcieli go pokazać tylko to, że piłki latały im nad głowami. 

Godzinę temu, Sebastian napisał:

znaczenie ma nie to z jakiego kontynentu pochodzi rywal ale to czy stosuje pressing czy pozwala rozgrywać

I jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie możemy sobie poradzić z rywalami, których nie możemy z różnych powodów (szybkości, techniki, siły) przepchnąć fizycznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MA23 napisał:

Ja tak słucham polskich komentatorów to oni są porobieni już. Jak wyjdą na drugą połowę to będzie dobrze.

Tomasz Burnos R.I.P [*] Rany, jak mi go brakuje :< Po tej akcji już żadne inne skróty nie cieszą.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.