Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ignazz napisał:

Na razie 59#

Ale to chyba niemożliwe bo w tym roku będzie tylko 58 wyborów bo Bulls i  76ers mają chyba zabrane wybory a i chyba wybór Nuggets który poszedł do Bulls został im zabrany

Krótko mówiąc 59 wybór oznacza ,że jest on poza draftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mylisz się. I się nie mylisz zależy jak liczysz. Z #59 pick ma prawo wybrać Wizz via BOS. To ze zabrano karnie wyższe picki 57&58 to numeracja pozostaje ze względu na ewentualne kwestie sałary. Jeżeli kiedyś przewinienie będzie grubsze i zabiorą komuś #1 to klub następny wybierze #2 jako pierwszy bo finanse będą niezmienne. 
 

ale sumarycznie graczy będzie 58. Tu zgoda. 

# sugeruje ze miałem na myśli przypisany numer wyboru a nie liczbę w totalu. Z reszta na TA on jest obecnie #59. 

https://www.tankathon.com/mock_draft

To ze w rzeczywistości podniesie dupe jako 57 zawodnik draftu to detal. 

Dziwne słowo przepadł w kontekście zabranego wyboru na stronach oficjalnych draftowych. 

Forfeited 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jaram Adamą Sanogo z UConn, potęzny dorodny murzyn. Umie bronić tablicę, rzucić, a nawet i podać. Wydaje mi się, że PF w starym stylu, chyba nie umie za 3. 

Ja na centra to mozę być troche za niski, no ale ogólnie warty uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LAF napisał:

Ja jestem ciekaw ile osób pójdzie droga Drew. 
 

Koleś był w mockach poprzedniego draftu late 2rd, zrezygnował z niego i został w NCAA. Teraz przed MM niby to samo czyli late 2rd, ale raczej poszybuje w górę. 

To chyba nic nadzwyczajnego? Podejrzewam, że co roku się znajdą takie pojedyncze przypadki gdzie gracze liczą na awans za rok albo nie mają pewność co do bycia wybranym i wolą ten rok na Uniwerku zostać. Taki Smart swoją drogą odłożył decyzję o rok z takich pierwszych osób co mi przychodzą do głowy a coś aktualnie w lidze znaczą. Tylko nie jestem pewny czy to ty go krytykujesz dla zasady kosztem White'a czy robi to jednak @ptak. 😉 No a z tym odkładaniem to jednak ryzyko, że możesz przespać szansę, doznać groźnej kontuzji a dodając do tego straconą potencjalną kasę to nie dziwię się, że jest to zapewne niezbyt popularna decyzja.

Swoją drogą to czy nasz Karnowski przypadkiem nie było jedną z takich osób co się zasiedziała w NCAA za długo? Wiadomo u niego nie dojechało zdrowie ale chyba w tym ostatnim sezonie był dość istotnym grajkiem Gonzagi i wbili wtedy nawet do Finał Four a pomimo tego zapewne fakt, że był te 2-3 starszy od konkurentów niezbyt zachęcał (no i historia kontuzji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

No ok ale czy kiedyś był tak nisko obsadzony finał? Żadnego TOP3 zespołu? I w sumie jedna tylko 4?

Z tego co widzę to nie. Najbliżej było w 2011, ale tam jedna drużyna (UConn) była seedowana z 3.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_NCAA_Division_I_men's_basketball_tournament_Final_Four_participants

2013 też dość ciekawie, bo trzy zespoły z niższymi seedami niż top3, ale jednak Louisville z 1.

2000 podobnie, ale tam Michigan State z 1.

Ogólnie, jeśli dobrze policzyłem to od 1979 były tylko cztery przypadki final four, gdzie nie było żadnego zespołu rozstawionego z 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie 'stashem' w zadnej mierze nie swiadczy o skali talentu. sa typy w wieku 20+, draftowani do nba, a grajacy w europie, ktorzy sa kompletnymi waflami (kogos trzeba wybrac). ale, jako ze wybory w 2-gich rundach b. czesto traktowane sa przez gm-ow jako low risk high reward 'loteria', to nikt tutaj szat nie rozdziera. z drugiej strony, i to jest ostatnimi czasy tendencja wzrostowa, coraz wiecej grajkow decyduje sie na gre w 'rozwojowych ligach', wiec nie wiem skad ta predykcja dot. 'stashow'. u nas, przykladowo, mamy 2 grajkow (mozliwe, ze kogos pominalem) terminujacych w europie. koprivica, obsatwaim, ze nawet nie powacha nba parkietu, ale juz procida wyglada calkiem obiecujaco, szczegolnie, jesli uwzglednic mlody wiek i poziom rywalizacji (alba berlin)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.