Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Farmakologia jest na 1 miejsci

jak ciezko kliknac linki to jutro powklejam cytaty profesurow - z telefonu srednio mi sie chce

no ale wiadomka ze farmakologia bedzie wysoko -> niejedna firma farmaceutyczna marzy o powtorzeniu sukcesu Eli Lilly :)

chociaz i tak watpie ze wskaznik samobojstw jest nizszy u konsumentow antydepresantow niz u konsumentow oplatka

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sewer napisał:

@Koelner sorry ale czego to ma niby dowodzić? Że ludzie, tym bardziej bogaci, znani czy wpływowi usprawiedliwiają swoje odpały? Czy że telewizja kłamie? Piotrka to bym wziął przede wszystkim na sale sądową.

nie masz empatii - on miał/ma depresję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Koelner napisał:

Biedny Kraśko :( a tak go prawica hejtowała a on po prostu ma depresje 

@fluber weź go na terapie 

Akurat przypadkiem oglądałem to na żywo i z jednej strony to było śmieszne z drugiej mega żenujące. Wszyscy winni tylko nie on, PiS winny, skarbówka winna, policja winna, wordy winne, ale podatków się płacić nie chciało, prawa jazdy zrobić nie chciało. Nawet prowadzący mieli go dość i byli już zirytowani a Wellmanowa na koniec zgasiła go jak peta mówiąc coś w stylu "Piotrek pracowałeś tu, wiesz, że jak są napisy to jest koniec" dając mu jasno do zrozumienia aby skończył pi*****ić. Szkoda w tym wszystkim tylko Eweliny Flinty, która przez to wszystko nie wystąpiła.

TVN swoją drogą kasuje niepochlebne komentarze na fejsie i zostawia tylko te w których ludzie lizą dupę Kraśce i ew. uderzają w Prokopa i Wellmanową. Rzetelna stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

A skad wiesz, ze ludzie udaja, maja za duzo w dupach i powinni wziac sie do roboty, a nie maja faktycznie depresje?

nie wiem, ale przez to że mam empatię i miękkie serduszko ❤️ zakładam że mówi prawdę oraz patrząc na jego działania to musi być chory więc pewnie ma depresje. to nauka, prawda @fluber?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2022 o 22:44, Sewer napisał:

Sprowadzasz ogólnie różne problemy psychiczne i finalnie depresję do dóbr materialnych.Nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz, jak to wygląda od środka, patrzysz prawdopodobnie przez pryzmat swojej osoby i spłycasz temat.To że masz pieniądze czy ich nie masz nie jest jedynym czynnikiem czy masz zdrowy umysł czy nie, powodów są tysiące i czynników które na to wpływają też.Wychowanie, uwarunkowania genetyczne, środowisko, przeżycia.Możesz być biedny i nie mieć problemu, stać się bogaty i mieć problem.Nigdy moje problemy nie dotyczyły pieniędzy a luksusów w rodzinie nie było

haha ,  kambodzanska mama ma inne zdanie na ten temat , z jej punktu widzenia jej zycie nie powinno miec sensu zwlaszcza jak obserwuje bialaskow wesolo bawiacych sie wokol , ciekawe czy zaluje ze urodzila dzieci , po co ? zeby grzebaly w smietniku ?  z naszego punktu widzenia ona zyje jak zwierze. zreszta nie wiem czemu to bierzesz osobiscie , nigdzie ciebie nie cytowalem . ogolnie napisalem swoje przemyslenia . 

i nie manipuluj z  laski swojej dobra  materialne , najnoszwy glosniczek z dupy bajerami czy fajna furka to zupelnie co innego niz brak pozywienia czy dachu nad glowa  poderzewam ze znasz hierarchie potrzeb   te najwazniejsze   , potrzeba dachu nad glowa ,  pelnej miski , zapewnienie tegoz samego potomstwu to podstawa podstaw,  90% ludzi w kambodzy ma z tym duzy problem , kombinuja jak moga ,  jaki jest sens ich zycia - grzebanie w smietniku razem z dziecmi ?  wyslugiwanie sie bialym panom ? tam powinna byc plaga samobojst i depresji . brak zaspokojenia podstawowych potrzeb powinien objawiac sie fala samobojst i depresji, czyli w kazdym biednym kraju powinnismy miec tego lawine . mysle ze brak mozliwosci zapewnienia podstawowych potrzeb u nas powodowalby   mnostwo samobojstw i deprsesji a tam dziwnym trafem ludzie sobie jakos radza i wiaza koniec z koncem .  w kambodzy czesto jest tak ze rodziny sa rozdzielane ,  dzieci z rodzin bardzo biednych sa wychowywane przez bogatszych krewnych  np. w drugim koncu kraju , to dopiero musi rodzic depresje  .  zapraszam do kambodzy hahaha.   

W dniu 29.09.2022 o 22:44, Sewer napisał:

Btw. Nie chcę być ofensywny ale jeśli masz uniwersalną poradę jak cieszyć się małymi otaczającymi rzeczami to możesz się podzielić z nami.Kiedy jesteś w kryzysie to nie ma żadnego znaczenia czy kupisz nowe buty albo czy dzisiaj będzie piękna słoneczna pogoda - jest ci wszystko jedno.Jeśli wstajesz z łóżka i wiesz że nie dasz rady iść na spotkanie, na zajęcia, zrobić jakiejkolwiek czynności która jest dla ciebie stresująca, choćby była dla zdrowego człowieka totalnym banałem to - wszystko ci jedno czy ptaki dzisiaj śpiewają bo w głowie masz strach i myśli które nie znikną od tak bo przecież możesz sobie przetłumaczyć że w dupie ci się poprzewracało bo masz przecież gdzie mieszkać.

nie odnosilem sie konkretnie do ciebie tylko do tej lawiny deprseji na swiecie w bogatszych krajach .  kazdy ma swoje kungfu i kazdego bawia inne male rzeczy , czy w fazie depresji kiedykowloek pomyslales o wolontariacie ? bezinteresowna pomoc drugiemu czlowiekowi bardzo pomaga , morda az sie cieszy haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 07:58, Cardi napisał:

Następny co nie kuma, że depresja może nie mieć (i często nie ma) nic wspólnego ze stanem posiadania :) 

moze nie miec ale bardzo czesto ma zwlaszcza jak nie mozesz zaspokoic podstawowych potrzeb .

W dniu 30.09.2022 o 08:57, RappaR napisał:

Główną przyczyną depresji jest frustracja z powodu niemożliwości realizacji swoich pragnień i brak perspektyw/nadziei na spełnienie ich.

chcesz powiedziec ze mama z kambodzy grzebiaca z dwojka dzieci w smieciach jest spelniona podobnie ja 90% innych kambodzan zyjacych w biedzie i ubostwie ? a jednak nie ma depresji tylko dzielnie koroczy przez swoje marne zycie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

chcesz powiedziec ze mama z kambodzy grzebiaca z dwojka dzieci w smieciach jest spelniona podobnie ja 90% innych kambodzan zyjacych w biedzie i ubostwie ? a jednak nie ma depresji tylko dzielnie koroczy przez swoje marne zycie 

A może ma depresję? Nie wiem, nie znam jej, ale dopiero samobójstwo sprawia, że ktoś z depresją przestaje kroczyć

2 godziny temu, Koelner napisał:

nie masz empatii - on miał/ma depresję 

Ale że co? To, że ktoś ma depresję(może ma, nie wiem) sprawia, że jest usprawiedliwiony z niepłacenia podatków?

Nie masz pojęcia żadnego o temacie i starasz się robić chore fikołki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, fluber napisał:

Nie wiem o co chodzi, rzucę może okiem po weekendzie. 

prośba żebyś opisał też „przybodźcowanie” - kolejny termin  

15 godzin temu, RappaR napisał:

 

Ale że co? To, że ktoś ma depresję(może ma, nie wiem) sprawia, że jest usprawiedliwiony z niepłacenia podatków?

Nie masz pojęcia żadnego o temacie i starasz się robić chore fikołki

przecież to choroba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.