Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Pepis21 napisał:

I ja zaprawdę wam powiadam, że chociażby przez takie jak ta z Morantem akcje będzie niedługo lockout, bo właściciele w końcu powiedzą pas.

Bo ja wiem czy akurat Morant. Pomijając ,że on ewidetnie ma problem z kumplami to jednak kkoszykarsko robi swoje.

Dla właścicieli problemem to może być taki Ben simmons , który dostaje maxa a postanowił ,ze mu się odechciało grać w kosza. Czy taki harden wymuszający 2 transfery gdzie kluby musiały sie wypruć z assetów a teraz coraz więcej jest plotek ,ze jakby Rockets zdobyli Victora to on by chętnie do nich wrócił. A wymianę wymuszał poprzez sabotowanie drużyny. Czy taki Iring , który wolał balować i łamać przepisy ligi anty covidowe niż grać.. On przynajmniej miał niepłacone...

Problemem tej ligi nie jest to ,że ktoś jak Morant próbuje odpalać jakiś dziwne gangsta i choć ma miliardy to wpada  z kumplami co dentrum handlowego straszyć szefa ochrony bo ten wszedł w pyskówkę z jego matką. Problemem są gwiazdy ,które mają gdzies kluby i wymuszają najpierw maxa a potem od razu przestają grac albo wymuszają wymiane gdzieś indziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Bo ja wiem czy akurat Morant. Pomijając ,że on ewidetnie ma problem z kumplami to jednak kkoszykarsko robi swoje.

Tylko jeśli faktycznie dostałby te 50 meczów zawieszenia to jednak będzie miało to wpływ na drużynę oraz bilety w przyszłym sezonie. Takie odpały to będzie mniejszy ale nadal jeden z wielu kamyczków u podstaw tego co nas czeka a lockout generalnie na chwilę obecną wydaje się być nieunikniony i tylko jakiś cud (Jak użycie karty rasowej?) musiałby się stać aby to się nie wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy te 50 meczów to sobie teraz wnioskujecie jako realną karę jedynie po tych redditowych domysłach jednej osoby, które poszły w świat oraz wrzuceniu tutaj odpowiedniego zapisu w regulaminie przez Flubera? Jakieś poważne źródła wogóle podają coś konkretnego w sprawie Ja? Czy wszystko teraz opieracie na domysłach i osądach wygłoszonych w necie przez dwóch przypadkowych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vero1897 napisał:

Czy wszystko teraz opieracie na domysłach i osądach wygłoszonych w necie przez dwóch przypadkowych ludzi?

Tak działają dziś mainstreamowe media - w pełni sterowalne społeczeństwo. Orwel nadchodzi pełna gębą, ale chyba nawet on się nie spodziewał, że to będzie dziś takie łatwe... a chińczycy dalej myślą, że trzeba zastraszać ludzi. Jak widać nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dannygd napisał:

Tak działają dziś mainstreamowe media - w pełni sterowalne społeczeństwo. Orwel nadchodzi pełna gębą, ale chyba nawet on się nie spodziewał, że to będzie dziś takie łatwe... a chińczycy dalej myślą, że trzeba zastraszać ludzi. Jak widać nie trzeba ;)

bo to nie wizja Orwela wchodzi w życie, lecz Huxleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pepis21 napisał:

Tylko jeśli faktycznie dostałby te 50 meczów zawieszenia to jednak będzie miało to wpływ na drużynę oraz bilety w przyszłym sezonie. Takie odpały to będzie mniejszy ale nadal jeden z wielu kamyczków u podstaw tego co nas czeka a lockout generalnie na chwilę obecną wydaje się być nieunikniony i tylko jakiś cud (Jak użycie karty rasowej?) musiałby się stać aby to się nie wydarzyło.

Dopiero co Shams pisał, że strony zrobiły spory progres w zakresie nowego CBA. Chyba że masz na myśli dalszą przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał:

wymuszają najpierw maxa a potem od razu przestają grac albo wymuszają wymiane gdzieś indziej.

No on dostał maxa i zaraz zaczął odpierdalać, wakacyjne wybryki były zaraz po extension, ale jak nie będzie w All NBA to przepadnie mu trochę kasy.

Chłopak ma alkoholowy problem Shams Charania na Twitterze: „Reporting on @TheRally for the latest surrounding Grizzlies star Ja Morant – and details on a recent players-only meeting where a veteran pushed for better discipline on the road: https://t.co/ICXC6YlrXF” / Twitter do tego fascynację rapową gagsterką, otoczonyyes manami którzy z nim mieszkają i prawdopodobnie zalicza się to tego też jego ojciec, ktoś na reddicie napisał, że jak siedzisz w okolicach Tee to gość jest napruty prawie zawsze. Tak samo przed game 3 vs GSW latał filmik z klubu nocnego w SF, super odpowiedzialne w szczególności, że już wtedy Adams był out w Healthy and Safety Protocol

Jakoś nie płaczę za Ja bo jednak nigdy go nie miałem w top moich ulubionych zawodników, a teraz sobie Tyus fajnie wartość podbuduję plus Jaren będzie bardziej wykorzystywany w ataku.

To jeszcze jedna kontuzja Ziona i media zrobią narrację, że Garland powinien pójść z 1 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie teraz mysle, masz takiego Moranta być może z problemem alkoholowym ( rocznik 99), zajawka na gangsta zycie,

Trae Younga kolesia, który sprawia tam problemy natury "egoistycznej" jesli tak mozemy to przedstawić, probuje zwalniac, zatrudniac trenerów byc wiekszy niz organizacja ( rocznik 98) no i np. Foxa typa, któremu w wieku 25 lat urodziło się dziecko, w wieku 24 wziął slub z laską, która bodajze zna od liceum 

to jednak ten mental jest mega istotny, bo tak jak powiedział @JarenGOAT to się naprawdę za chwilę skończy szybkim spadkiem wartosci Ja. Ja szczerze mówic jak pisalem wczesniej, nie wiedze w powrot Moranta po tych 2 spotkaniach, to raczej kwestia kilku tygodni, zeby to ucichlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najbardziej zastanawiające, że Ja ma już dzieciaka, chyba w pierwszym sezonie zerwał z dziewczyną i postanowił mieszkać ze swoimi ziomkami jakby to dalej był college, te typy latają za nim na każdy mecz to się nie dziwię, że potem leci z nimi w melanż, to jest klasyczny mental dzieciaków, z USA którzy chcą być "hood", słuchając Lil Baby czy innego King Vona będąc obwieszonymi diamentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pepis21 napisał:

I ja zaprawdę wam powiadam, że chociażby przez takie jak ta z Morantem akcje będzie niedługo lockout, bo właściciele w końcu powiedzą pas.

Zgadzam się, że lock-down i wstrząśnięcie rozpuszczonym towarzystwem są potrzebne, ale raczej się nie wydarzy w najbliższym czasie z powodów polityczno-organizacyjnych. Adam Silver kończy za 2 lata kadencję i jest na short-liście kandydatów do objęcia stanowiska CEO Disneya. Ostatnia rzecz jaka jest mu potrzebna na tym etapie kariery to zawieszenie rozgrywek na kilka miesięcy. Jeżeli Silver odejdzie, to jego następca niekoniecznie będzie chciał zaczynać rządy od lock-downu - bardziej by mu się opłacało zrobić to przy kolejnym CBA.

Zatem lock-down się wydarzy poprzez naturalną implozję, ale póki co władze NBA będą chyba starały się to przeciągać...?

12 godzin temu, ely3 napisał:

Bo ja wiem czy akurat Morant. Pomijając ,że on ewidetnie ma problem z kumplami to jednak kkoszykarsko robi swoje.

Abstrahując od tego co napisałem powyżej, to historycznie każdy duży kryzys zaczyna się od mało istotnego incydentu. Trend pt. "liga graczy" to sól w oku właścicieli klubów i jeżeli dojdzie do lock-downu, to właśnie z powodu Simmonsów-Hardenów-Irvingów-Durantów, ale pociągnięciem za spust będzie jakaś obyczajowa gówno-drama jak ta teraz z Morantem, czy wcześniejsze przygody Greena lub innego Milesa Bridgesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rw30 napisał:

wygląda na bardzo mało rozgarniętego

Coś w tym jest. Jeśli o kimś można powiedzieć, że na twarzy ma wypisaną głupotę, to Morant jest właśnie takim typem, od rookie season, a teraz ten mop jeszcze potęguje doznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał:

bo to nie wizja Orwela wchodzi w życie, lecz Huxleya.

No gościu był nieźle pojechany jak na tamte czasy. Sporo twórczości pod wpływem LSD i meskaliny - co wbrew obiegowej opinii, świadczy wręcz o dużej świadomości tego co robił i  myślenia na wysokim poziomie.

 Niemniej później złagodniał jak powieść pisał na stare lata...

5 godzin temu, JarenGOAT napisał:

media zrobią narrację, że Garland powinien pójść z 1 :) 

Bo powinien! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dannygd napisał:

No gościu był nieźle pojechany jak na tamte czasy. Sporo twórczości pod wpływem LSD i meskaliny - co wbrew obiegowej opinii, świadczy wręcz o dużej świadomości tego co robił i  myślenia na wysokim poziomie.

miał też dobrą śmierć, bo ostatniego dnia żona podała mu (na jego życzenie) LSD i tak się rozpłynął. w sumie mam nadzieję, że też będę miał okazję w ten sposób odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Wypić czasem, a mieć wyraźny problem uzależnieniowy, to spora różnica. 

Taki trochę Iverson dla ubogich wychodzi. 

tyle, że Iverson nawet nie trenując za często, w wieku 32 lat grał w Nuggets po 41 minut (82 gry) rzucając 26 punktów co mecz 

lepszy przykład to Lawson, który zaczął się staczać w wieku 26 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.