Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pepis21 napisał:

Radosny Radzio chce z buta wjechać i wykorzystać okazję. Tu akurat szacunek dla niego. Niech próbuje organizować i nawet już ten Lublin z W-wa mogłyby być (choć mamy o wiele lepsze hale).

To jest ziomek Sasina. Pewnie skonczy sie jak z Igrzyskami ;)

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem boxscore dzisiaji, i ten nasz rezerwowy center z krótkim nazwiskiem miał +/-  +23 . Może to trochę zasługa tego, że był na boisku jak nasi byli hot w ataku (podczas tych najlepszych runów w II & IV q), ale sam też zdaje się w obronie zrobił sporo dobrej roboty. Aż tak mnie to nie frapuje żeby oglądać ponownie mecz czy coś, ale dzielę się to obserwacjo

P.S. por favor: https://www.fiba.basketball/eurobasket/2022/game/1409/Slovenia-Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewa cały turniej gra przyzwoicie jak na to ze to jego pierwszy taki turniej. On zna swoja role, wywiązuje sie z niej dobrze. Stawia porządne zasłony i pobroni cos. Z Ukraina tez miał swoje momentum w ataku ale złapał chyba później foul trouble i mu przerwali serie trzech z rzędu pięknych akcji w ataku gdzie chyba zdobył 5 pkt i miał asystę z tego co pamietam. 

Brakuje imo serio tego Waczynskiego bo Michalak który niby jest naszym najlepszym shooterem nie pamietam w którym meczu ostatnio trafił trójkę. To za wysokie progi dla niego a Waczynski by dawał te 15pts spokojnie.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Wydaje mi się, że gra słabo i tylko statystuje. Dimec w lidze robił go jak chciał a sami widzieliśmy ile zagrał

 

No to było zaskoczenie dosyć sporawe biorąc pod uwagę jak wyglądał na tle europejskich centrów z ENBL

On powinien być przyspawany do ławki rezerwowych a występuje tylko dlatego, że Jeremiasz nie pojechał. Chociaż ostatnio się JZ odblokował i gdyby notował takie występy jak ostatnio to stawiam znak = pomiędzy nimi

Ta liga engl to poziom ligi sołtysa w Pikutkowie.

 

A mnie Wczoraj Michalak wkurwił jedna kontra w 4q, ogolnie fatalnie wygląda to samo Garbacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.