Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kcp78 napisał:

i sacto (obie najpewniej skoncza sezon bottom 10).

A co ma pozycja na koniec sezonu do tego jaka jest siła zespołu w danym momencie? Kings mają druga ofensywę ligi. Są o dwie pomyłki sędziowskie od tego by mieć  10 zwycięstw z rzędu. Sacto są w gazie i teraz lepiej z nimi nie grać

Kings  w listopadzie to druga siła. Ja bym ich nie lekceważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

A co ma pozycja na koniec sezonu do tego jaka jest siła zespołu w danym momencie? Kings mają druga ofensywę ligi. Są o dwie pomyłki sędziowskie od tego by mieć  10 zwycięstw z rzędu. Sacto są w gazie i teraz lepiej z nimi nie grać

Kings  w listopadzie to druga siła. Ja bym ich nie lekceważył.

ja ich nie lekcewaze. jeno wysmiewam teze o 'okrutnym' terminarzu; jak wyglada trudny terminarz? - pistons pozdrawiaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest dziwny zespol.

Przegrywaja frajersko z Magic by potem pchnac mocnych Celtics u siebie i Bucks, do tego na wyjezdzie. Pojecia nie mam co o nich sadzic, upside jest spory, a jednoczesnie niski :]

 

Cytat

Zach’s first 24 games after coming back from ACL tear: 16.7/3.9/3.0 on 49.9% TS.
Zach’s first 11 games after coming back from this knee surgery: 20.7/3.9/4.0 on 54.1% TS.

Lavine powinien byc tylko lepszy, Vucevic gra najgorzej od lat i tez powinien sie troche ogarnac, Patrick Williams wyglada coraz lepiej z meczu na mecz, choc juz byl skreslony po poczatku sezonu przez fanow Bulls na forach, zdrowy(heh) Lonzo powinien w tym sezonie wrocic w ktoryms momencie. Jednoczesnie nie za bardzo maja assety na wzmocnienie sie(chyba, ze ktos lyknie tego Williamsa, albo Cobiego bo zagral jeden dobry mecz :] ).

Teraz road trip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kompromitująca przegrana z Magic, podziałała na nich wyjątkowo dobrze.

8 godzin temu, Reikai napisał:

Lavine powinien byc tylko lepszy

Też tak sądziłem, ale to było w sezonie 20/21. Przyjście DeRozana pokazało jaki z niego lider. Dzisiaj, w czwartej kwarcie 1/8 z gry 0/5 za trzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Thomas napisał:

Ta kompromitująca przegrana z Magic, podziałała na nich wyjątkowo dobrze.

Też tak sądziłem, ale to było w sezonie 20/21. Przyjście DeRozana pokazało jaki z niego lider. Dzisiaj, w czwartej kwarcie 1/8 z gry 0/5 za trzy.

 

 

Do momentu kontuzji rok temu Lavine był świetny. Teraz widać po nim, ze w lato to się bardziej rehabilitował niż trenował.

Poczekałbym do oceny że 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 19:22, Reikai napisał:

Do momentu kontuzji rok temu Lavine był świetny. Teraz widać po nim, ze w lato to się bardziej rehabilitował niż trenował.

Poczekałbym do oceny że 2 miesiące.

Wydaje mi się, że Lavine wyglądał bardzo dobrze w drodze do meczu gwiazd, po wyglądało to już różnie.
 

W dniu 24.11.2022 o 19:01, Thomas napisał:

Też tak sądziłem, ale to było w sezonie 20/21. Przyjście DeRozana pokazało jaki z niego lider. Dzisiaj, w czwartej kwarcie 1/8 z gry 0/5 za trzy.

 Tylko kogo AK mógłby wyciągnąć za Lavine'a? Kto by się na niego nabrał na tyle, by rzucić coś konkretnego? Najgorsze jest że wymiana byłaby możliwa dopiero 15 stycznia, a do tego czasu Chicago może zaklepać wysoki wybór Magic bez opcji gry w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tankathon napisał:

Tylko kogo AK mógłby wyciągnąć za Lavine'a? Kto by się na niego nabrał na tyle, by rzucić coś konkretnego?

Na poprzedniej stronie napisałem. "Z LaVinem to wpierd...  się totalnie. Stosunek kontraktu do jakości jest tak niekorzystny, że pewnie nawet Lejkersi nie poszliby na wymianę za Westbrooka." Inaczej ujmując, stał się zawodnikiem niewymienialnym.

Dzisiaj zagrał przyzwijcie, w czwartej kwarcie nawet pociągnął wynik, co raczej mu się nie zdarza, ale przychodzi dogrywka i LaVina nie ma. To znaczy jest, ale zupełnie bezproduktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Thomas napisał:

Na poprzedniej stronie napisałem. "Z LaVinem to wpierd...  się totalnie. Stosunek kontraktu do jakości jest tak niekorzystny, że pewnie nawet Lejkersi nie poszliby na wymianę za Westbrooka." Inaczej ujmując, stał się zawodnikiem niewymienialnym.

Dzisiaj zagrał przyzwijcie, w czwartej kwarcie nawet pociągnął wynik, co raczej mu się nie zdarza, ale przychodzi dogrywka i LaVina nie ma. To znaczy jest, ale zupełnie bezproduktywny.

Musisz go na prawdę nie lubić, jeśli uważasz ze Lakers nie wymieniliby go za Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Musisz go na prawdę nie lubić, jeśli uważasz ze Lakers nie wymieniliby go za Westbrooka.

Lubię go, miałem go na tapecie, podoba mi się jego styl, tylko jak zażądał maksymalnego kontraktu, po sezonie w którym nawet nie był najlepszym graczem swojego zespołu,  zacząłem go mierzyć inną miarą.

U mnie w pracy są osoby które były na takim samym stanowisku jak ja, ale chciały więcej zarabiać więc wzięły na siebie dodatkowe obowiązki. Teraz chodzą i pierd.....ą, że ja to mam dobrze. Chciały większą pensję, to teraz niestety muszą zapier....ć, a ja mam względny luzik. I to samo jest z takimi LaVinami, chciałeś większą kasę to masz, ale wymagania wobec ciebie rosną, a jak nie jesteś w stanie im sprostać, to musisz się liczyć z krytyką. Gdyby grał za 25-30 milionów na rok, nie napisał bym na niego złego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 21:22, Benon napisał:

Ten road trip zadecyduje, czy będę dalej kicicować Bykom, czy nagle po 30 latach stanę się mormonem i będę kibicował Jazz.

Go Bulls, bo takiego psychofana, jak ja nie chcecie stracić.

Pozdrawiam,

Benon

No i jak tam ? Chyba dobre wyniki

Coś mi się obiło ,że cichcem Bulls dali przedłuzenie donovanowi. Podobno umowa jest teraz o 3 lata dłuższa ale nie wiadomo jak to jest naprawdę bo oficjalnego infa nie ma.

Nie będę mówił ,ze z Jazz wykonali kawał dobrej roboty bo akurat ostatnio to Jazz rozdaje prezenty ale zaskakująco dobrze zagrał Coby White. W sensie rzutów bo z kreowaniem to akurat było krucho. Niemniej Bulls potrzebowali tej iskry którą im dał w 3 i 4 kwarcie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zaczynają się roszady w składzie. Williams w końcu jest tam gdzie jego miejsce, czyli na ławie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest tak samo wujowy. Następny krok w jego karierze, to wypad poza rotację, a następnie wypad z drużyny. Dawałem mu kredyt zaufania do przerwy na mecz gwiazd, jednak termin został przesunięty i mam go już dosyć w tym momencie.

PS. Szkoda, że Javonte nie ma kilku centymetrów więcej.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls Lakers trade 

Szybkie byłoby to przetasowanie ale może potrzebne? Vuc nie zasługuje żeby męczyć się w takim zespole. DDR też mógłby jeszcze coś w RS zrobić 

Pytanie tylko po uja dawali maxa zachowi i przedłużyli Billyego skoro miesiąc po rozpoczęciu RS chcą rozjebac cały roster?  

I jeśli dojdzie do transferu to żeby ten śmieć Russell nie zbezcześcił parkietu Chicago swoją osobą. Niech nawet z tego jebanego La się nie rusza, wykupić i spuścić w kiblu z cala jego wątpliwą karierą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co dawali maxa Zachowi skoro wiedzieli o jego ponownych problemach z nogami i po co przedłużyli Donovana widząc jak zespół grał drugą część sezonu? Totalne nieporozumienie, jak i sama plotka odnośnie LAL, którzy nie mają absolutnie nic wartościowego do oddania. Dallas, NYK, GSW to ja rozumiem, ale LAL? no daj pan spokój.

 

14 godzin temu, Przemus napisał:

 Tylko co w nim widzieli,że go brali z tak wysokim numerem?

Wydaje mi się, że potencjał jest, ale Donovan nie potrafi ułożyć gry by bardziej włączyć PW, a być może graczowi nie pasuje też, że jego minuty na pozycji SF zostały okrojone do zera. Gdyby się tak zastanowić, czy jest chociaż jeden gracz, który odpalił pod Donovanem? Lauri, Cobi, WCJ, a teraz PW, coś musi być na rzeczy.
 

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.