Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Bałem się tego meczu bo Miami nie leży Bykom 

Na szczęście Ayo pojawił się na meczu i zrobił mega robotę po obu stronach 

Caruso widać że nie jest do końca zdrowy 

Viva miałem ochotę w pierwszej połowie zabić ale on z reguły uruchamia się w tych ważnych momentach 

DeRozan jak to RS DeRozan  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Bałem się tego meczu bo Miami nie leży Bykom 

Na szczęście Ayo pojawił się na meczu i zrobił mega robotę po obu stronach 

Caruso widać że nie jest do końca zdrowy 

Viva miałem ochotę w pierwszej połowie zabić ale on z reguły uruchamia się w tych ważnych momentach 

DeRozan jak to RS DeRozan  

 

 

Ayo to może się cieszyć, że Ball się połamał bo w ogóle nie byłoby go w drużynie.... 

Generalnie przez te kontuzje to kiepsko widzę Bullsow w tym sezonie :( chociaż wiernie im kibicuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, profésora napisał:

Ayo to może się cieszyć, że Ball się połamał bo w ogóle nie byłoby go w drużynie.... 

Generalnie przez te kontuzje to kiepsko widzę Bullsow w tym sezonie :( chociaż wiernie im kibicuje 

Czy ty spadłeś w dzieciństwie z drzewa na głowę? 

Ayo nie byłby w drużynie? Ayo, który był w piątce rookasów i zagrał w meczu debiutantów? 

Ayo, który jednocześnie był czołowym defensorem wśród rookies 

Ayo, który dziś był drugim najlepszym graczem Bullls i znacznie poprawił rzut? 

 

Ten Ayo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Ayo. Nigdy nie liczę, że z tych drugorundowych wyborów może być jakiś pożytek i tak samo było w jego przypadku. Nawet gdy go wybrali, nie bardzo  mnie interesowało kto to jest, bo i tak nie powącha parkietu, a po roku już go nie będzie w zespole. Tak sądziłem. Teraz jestem pod mega wrażeniem. Jak na zawodnika z drugiej rundy,  jest to super grajek i pytam się gdzie był w tym meczu numer cztery draftu 2020?  Ciągle daję szansę Williamsowi żeby mnie do siebie przekonał, ale to kolejny mecz kiedy mnie zawodzi.

DeRozan pokazuje Westbrookowi, jak starzeć się z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym Lavine?

Gral w preseasonie, niby mial byc bez bolu itd. W powodach jest, ze jest to knee injury managment. 

Nie jest do konca gotowy kondycyjnie? Powoli go chca wprowadzac? Czy zjebali cos jak z Lonzo?

 

Cytat

Billy Donovan said that Zach LaVine started to experience "discomfort" and "soreness" in his surgically repaired knee while he ramped up during the preseason, but he doesn't expect it to be a long-term issue.

Jutro ma niby zagrac, pewnie chcieli uniknac b2b i chca go load managmentowac jak Kawhia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Co z tym Lavine?

Gral w preseasonie, niby mial byc bez bolu itd. W powodach jest, ze jest to knee injury managment. 

Nie jest do konca gotowy kondycyjnie? Powoli go chca wprowadzac? Czy zjebali cos jak z Lonzo?

 

Jutro ma niby zagrac, pewnie chcieli uniknac b2b i chca go load managmentowac jak Kawhia.

Nic z tego nie rozumiem, bo przez cały offseason Zach szorował parkiety kilku sal treningowych i jak to u niego w zwyczaju szlifował formę, nie bylo dnia, żeby na swoje profile nie wrzucał zdjęć czy filmów z treningu 

Tu nie ma nic do zarzucenia pod kątem kondycyjnym, bo chłopak to tytan pracy 

Ale to kopano po operacji widać wciąż mu gdzieś tam dokucza skoro pojawia się limfa to ewidentnie jest to kłopot medyczny 

Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale znam Chicagowski sztab medyczny i to tu upatruję największy problem 

Rozumiem oszczędzanie na b2b, ale on przecież z Miami też nie zagrał 

Poza tym, chłopak jest młody, wchodzi w swój prime i do zeszłego sezonu nie miał większych problemów z tym kolanem (mowa o czasach Bulls oczywiście), więc to oszczędzanie jest trochę dziwne (nie jestem fanem tego procederu)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci mecz w cztery dni - to chyba jedyne sluszne podsumowanie tego meczu.

Aaa, no i strasznie wyglada Drummond. Dziwne, bo ostatnie dwa sezony mial przyzwoite, a tu wrocil do poziomu kasztana poki co. Lavine szybki i eksplozywny, o wiele lepiej wyglada fizycznie niz rok temu pod koniec. Ogolnie nie bylo tragedii patrzac na kalendarz. Cavs zrobili mega run w 2 kwarcie, gdzie przez chwile wygladali jak bogowie koszykowki, przez co odskoczyli.

PS. Coby White <rzyga>

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po drugiej kwarcie czułem że nie warto, ale zmusilem się do obejrzenia trzeciej 

A dokładniej pięciu minut trzeciej i poszedłem spać 

Cavs są zajebiści 

Szkoda że to Cavs, boję się że LeBron zrobi powrót do domu i spierdoli cały plan 

 

@Reikai z rzyganiem na White'a to ty się w kolejce ustaw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White-cóż kasztan i tyle (nie wiem czy ma jakąś wartość na rynku):(

Co się dzieje z Caruso? (bo gdzieś przeczytałem,że gra z kontuzją)?

PS. 

Może to są moje jakieś wizje-ale oglądałem mecz-też prezentację drużyny przed meczem  i mi tam brakowało u zawodników energii (pamiętam mecze za czasów MJ-wychodzili naładowani, aby zajeb.. przeciwnika a Ci jak jakieś .... (nie chcę używać niecenzuralnych słów). Może to ja jestem poje... ale jak idę grać z kumpami czy to w nogę czy kosza to jesteśmy nabuzowani (mimo,że są to ligi amatorskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wygrać mecz gdy przeciwnik trafia 56% z gry w tym 59% za trzy, a samemu trafia się na poziomie 40% i 24%.

Cieszy powrót LaVine'a i forma jaką zaprezentował, zabrakło natomiast DeRozana w jego normalnej dyspozycji. Williams trzy mecze i trzy razy totalna padaka, na ten moment równie "przydatny" co White.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudny mecz ale ładny 

 

Jarają się tym Williamsem a on jak stal tak stoi 

 

Za to k**** mać pan koszykarz Ayo zrobił stepa 3 schodki do góry  

Co ten dzieciak wyczynia? 

Jak go oddadzą to rzucam Bulls w cholerę  

 

Oddawać Williams i White'a za jakiegoś ogarnietego wysokiego!

 

CO byście powiedzieli na Kuzyna z ławki? 

Niska cena i niskie ryzyko na rocznej umowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Zobacz co w PO dali Celtom Wbite z Williamsem. Gdyby chcieli DMC to nie braliby Griffina. Ich można oddać za kogoś kto gwarantuje 15 pkt z ławki no i nie da ciała w obronie 

Zresztą Williams ma kontrakt do końca sezonu, wiele za niego nie dostaniesz. Na 90% ląduje w Hornets, t lubią byłych zawodników Celtics 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.