Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 22/23 - czyli czemu gwiazdy NBA nadal są takie....


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ely3 napisał:

No wiesz tylko Nets naprawdę dobrze ostatnio bronili. To była topka ligi i wizualnie tez to wyglądało bardzo dobrze. Ale z Kings mieli niesamowitą zapaść. Nie wiem zmęczenie wyjazdem ich dopadło

No wiesz... ale 150pkt dostać to naprawdę sporo :)

Szczególnie, że ani nie grali b2b , ani z GSW, ani b2b przeciwko GSW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Julius napisał:

No wiesz... ale 150pkt dostać to naprawdę sporo :)

Szczególnie, że ani nie grali b2b , ani z GSW, ani b2b przeciwko GSW 🙂

Wiem i nie wiem co się dokładnie stało bo widziałem tylko na szybkim podglądzie ale widziałem wcześniejsze mecze i oni naprawdę dobrze grali w obronie a tu nagle się rozsypali. Z Lakersami zagrali trochę gorzej w obronie ale tam było widać efekt zmeczenia

Oni jednak mieli cały listopad 4 obronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

No wiesz tylko Nets naprawdę dobrze ostatnio bronili. To była topka ligi i wizualnie tez to wyglądało bardzo dobrze. Ale z Kings mieli niesamowitą zapaść. Nie wiem zmęczenie wyjazdem ich dopadło

Chyba zbyt intensywnie spędzili weekend w LA.,W sumie to posypali się w D już w meczu z Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej mąki już chyba chleba nie będzie...

Cytat

The Brooklyn Nets have grown increasingly frustrated as an organization over Ben Simmons' availability to play in game, and his level of play when he does play. Some within the Nets organization have questioned Simmons' passion for the game.

(...)

Simmons said he understands the frustrations with him missing time, but that no one should question his commitment.

“You’re obviously not gonna be happy when anybody’s out,” Simmons said. “But for me, I’ve been dealing with the knee since the start of the season. It’s been swollen. I had PRP. I had blood drained a couple times. So, it’s not a made-up thing, you know? It’s a real thing.

“I get (the skepticism), but I think the one thing with me is that I’m a competitor. I want to win and play. So, I’m gonna do what I can to get out there.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KD - Look at our starting lineup. Edmond Sumner, Royce O’Neale, Joe Harris, [Nic] Claxton and me. It’s not disrespect, but what are you expecting from that group? You expect us to win because I’m out there. 

Z całym szacunkiem dla moich kolegów, ale są c***owi, c***a ugram z takimi scrubami lmao.

Can't win with these cats vol. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, vonBaron napisał:

Czas wrócić do GSW i włączyć easy mode.

no nie, chłop chciałby coś wygrać jeszcze to co ma powiedzieć 'mamy super skład, cała naprzód, początek ciężki ale w maju nayebiemy Giannisowi i Tatumowi, niech się tylko chłopaki rozkręco'  ?

Wiadomo, że cały świat będzie mu do końca życia miał za złe GSW, ale pograł tam 3 lata, wygrał co było do wygrania (a nawet więcej, vide te MVP finałów) i postanowił, że wystarczy & że chciałby coś ugrać 'na swoim'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2022 o 20:21, Chytruz napisał:

KD - Look at our starting lineup. Edmond Sumner, Royce O’Neale, Joe Harris, [Nic] Claxton and me. It’s not disrespect, but what are you expecting from that group? You expect us to win because I’m out there. 

Z całym szacunkiem dla moich kolegów, ale są c***owi, c***a ugram z takimi scrubami lmao.

Can't win with these cats vol. 2

no i jego wypowiedź narazie coś ruszyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym meczu z Sixers, Ben Simmons osiągnął całkiem niezłą (jak na niego w tym sezonie) linijkę: 11 PTS (4/7 z gry + 3/6 FT) | 7 REB | 11 AST | 3 STL | 3 BLK | 3 TRN | 3 PF, ale...

  • w trzeciej kwarcie oddał tylko jeden rzut spod kosza (celny)
  • w czwartej kwarcie nie oddał ani jednego rzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest jako lider gdy ma obok zgliszcza aby być tank commanderem a jeszcze lepiej jak są zgliszcza po drugiej stronie  

Szkoda ze nie potrafi grać obok dobrych graczy. 

Średnia 16 punktów w tej udanej serii za gracza o takim kontrakcie? To się nawet teraz nie broni. 

Tym bardziej ze rywale zdziesiątkowani. mem PTB 76 TOR i młode IND 

Spójrzcie proszę kto z przeciwników nie grał w tych 5 spotkaniach. Praktycznie każdy lider przeciwnika. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziuseppe dzięki za wklejenie tego Twitta... Już jakiś czas temu przymierzałem się do stworzenia poniższego zestawienia, ale nie miałem motywacji. Zatem jeszcze raz - dziękuję.

Jak wszyscy doskonale pamiętają, początkiem końca Bena Simmonsa w PHI była historycznie zła seria z ATL, czego symbolem stała się niesławna akcja oddania piłki spod kosza (będąc sam-na-sam z koszem), Thybulle'owi. Pojawiły się wtedy liczne głosy, że Simmons jest soft, ponieważ znika w końcówkach meczy (czy całych czwartych kwartach w ogóle), bojąc się wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności.

Zobaczyłem powyższego, pochwalnego Twitta i pomyślałem - zatem sprawdźmy jak jest teraz...? Wziąłem pod lupę nie 5, a 6 ostatnich meczy BRK...

1. Porażka z SAC (15.11)

  • trzecia kwarta: 2-3 (layup + 6-foot - missed 9-foot)
  • czwarta kwarta: nie wyszedł na parkiet

2. Zwycięstwo z POR (17.11)

  • trzecia kwarta: 1-1 (spod kosza)
  • czwarta kwarta: 0-0

3. Zwycięstwo z MEM (20.11)

  • trzecia kwarta: 3-3 (dunk + 2-foot + 4-foot)
  • czwarta kwarta: 1-1 (layup)

4. Porażka z PHI (22.11)

  • trzecia kwarta: 1-1 (dunk)
  • czwarta kwarta: 0-0

5. Zwycięstwo z TOR (23.11)

  • trzecia kwarta: 2-3 (dunk + dunk - missed "spod kosza")
  • czwarta kwarta: 1-1 (dunk)

6. Porażka z IND (25.11)

  • trzecia kwarta: 3-3 (2-foot + 3-foot + 6-foot)
  • czwarta kwarta: 0-0

Podsumowanie:

Trzecie kwarty: 12-14 (85%)
Czwarte kwarty: 2-2 (100%)
Drugie połowy łącznie: 14-16 (87,5%)

Najdalszy rzut jaki oddał to 9-footer (nietrafiony)
Najdalszy rzut trafiony to 6-footer (dwa razy)
5 z 12 rzutów to dunki (41,6% wszystkich trafionych rzutów)
7 z 12 rzutów to dunki i layupy (58,3% wszystkich trafionych rzutów)

Wnioski:

Ben Simmons gra dokładnie to samo co pod koniec kariery w PHI, co było powodem kolejno: hejtu - rozczarowania - załamania - bojkotu drużyny - odejścia. Co więcej, statystyka z Twitta pokazuje linijki, które były dla Simmonsa typowe przez całą jego karierę w PHI. Jedyna różnica na plus to wyjątkowo wysoka skuteczność, ale z analizy rzutowej wychodzi, że to gracz, który nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia poza "trumną". Co więcej - pod względem rzutowym całkowicie znika w kluczowych, czwartych kwartach meczy. W pięciu ostatnich meczach oddał (i trafił) zaledwie 2 rzuty [SIC!].

Nie chcę nazywać go bustem (ma na tym polu naprawdę wyjątkową konkurencję: Bennett, Fultz, Oden) - wydaje mi się raczej, że warto go zacząć ustawiać w linii z takimi graczami jak Bogut, Bargnani, Emeka Okafor, Kenyon Martin, czy Joe Smith - solidnymi graczami, mającymi w karierze chwile chwały, ale w ostatecznym rozrachunku nie więcej jak "solidnymi".

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.