Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2022 o 17:30, Koelner napisał:

widać tutaj idealne połączenie amerykańskiego luzu, brytyjskiego humoru oraz polskiego pierdolniecia 

Ja bym powiedział, że numer 10 na koszulce San Antonio i te kolorowe włosy zobowiązują go do pewnego rodzaju zachowań. To ewidentnie zaleciało  Rodmanem, tylko patrzeć jak zacznie się rzucać w trybuny za bezpańskimi piłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Thomas napisał:

Ja bym powiedział, że numer 10 na koszulce San Antonio i te kolorowe włosy zobowiązują go do pewnego rodzaju zachowań. To ewidentnie zaleciało  Rodmanem, tylko patrzeć jak zacznie się rzucać w trybuny za bezpańskimi piłkami.

Powiedziałbym ze nawet sposób poruszanie na boisku trochę rodmanowy. Nauczy się rzucać, trochę podpakuje złapie doświadczenia i będziemy mieli komu kibicować przez najbliższe lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna sytuacja. 
Gdyby to było jakieś przewinienie typu Dray Green ( było podejrzenie ze pobił się z Vasselem) to by go po prostu wymienili za asset. 
 

W nocy nie wyciekły żadne raporty policyjne aby potwierdziło się ze ma bardzo ciężkie zarzuty np morderstwa ( i to na gorącym uczynku złapanym bo wtedy spurs by nie czekali na wyrok )  

obyczajowo to raczej tez by go oddali 

Trwają spekulacje o ciężkiej chorobie 

spurs tydzień temu mu zagwarantowali 3 rok kontraktu na 2024

Sytuacja jest bardzo poważna moim zdaniem. To nie jest jakaś tam dyscyplinarka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NieMy napisał:

Hehe,  lanca armstronga wywalili natychmiast po diagnozie nowotworu. Biznes jest biznes.

Nene mial raka, Turiaf potencjalnie konczaca kariere sprawe z sercem (Lakers dodatkowo obiecali mu posadę w klubie hdyby nie byl w stanie grac), nie mowiac o licznych weteranach dla których ACL czy Achilles byly efektywnie koncem kariery, typu JJ Barea.

Zadna organizacja by sobie nie zrobila takeigo PRowego samobójstwa, zwlaszcza ze tak czy inaczej bede musieli mu zaplacic za ten i nastepny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo podobno pousuwał sporo fotek z jego IG, znaczna część była z jego dziewczyną. Jakbym miał zgadywać, to byłoby to coś w stylu, że jego laska znalazła jego filmik z np dwunastolatką i jakoś tak wyszło, że w Spurs też to zobaczyli.

Druga opcja to hazard i/lub obstawianie meczów Spurs.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:
Godzinę temu, Chytruz napisał:
Godzinę temu, Chytruz napisał:

Nikt by go nie zwaivowal jakby wykryli mu ciezka chorobe, dej pan spokoj.

Jeżeli diagnoza jest przygnębiająca i sam gracz o to poprosił aby w spokoju powalczyć o życie/lub ostatnie chwile to mając w pełni gwarantowane kolejne lata kontraktu mogę sobie to wyobrazić. Tu nie chodzi o wywalenie przy chorobie po prostu.  I to mowimy o domysłach wiec poszerzyłem zakres zgadywanki. 

Mało prawdopodobnej. 

Np. Wynik pozytywny HIV 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Jeżeli diagnoza jest przygnębiająca i sam gracz o to poprosił aby w spokoju powalczyć o życie/lub ostatnie chwile to mając w pełni gwarantowane kolejne lata kontraktu mogę sobie to wyobrazić. Tu nie chodzi o wywalenie przy chorobie po prostu.  I to mowimy o domysłach wiec poszerzyłem zakres zgadywanki. 

Mało prawdopodobnej. 

Np. Wynik pozytywny HIV 

Widzę, że pedofilia jest 'grana', HIV... Kto da więcej? 😁 Taki ruchacz z niego?!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Jeżeli diagnoza jest przygnębiająca i sam gracz o to poprosił aby w spokoju powalczyć o życie/lub ostatnie chwile to mając w pełni gwarantowane kolejne lata kontraktu mogę sobie to wyobrazić. Tu nie chodzi o wywalenie przy chorobie po prostu.  I to mowimy o domysłach wiec poszerzyłem zakres zgadywanki. 

Mało prawdopodobnej. 

Np. Wynik pozytywny HIV 

To by powiedzieli, ze steps away from the team, a nie wyjebali go na smietnik bez slowa wyjasnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.