Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Heh łajzy, pomijając fakt, że rozmywacie temat dotyczący SAS grubszą filozofią na temat tego kim poczuwa się Sochan , chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt. Matka Sochana jest Polką , warszawianką w drugim pokoleniu . Myślę, że powinniście wybrać się do Chicago na jedną z corocznych parad organizowanych z okazji Konstytucji 3 Maja i na jednej z platform wygłosić przekumaty wywód na temat tego, ilu z tych dzieci które machają biało czerwonymi flagami powinno czuć się jeszcze polakami i na jakich zasadach... To nie Ewa Farna która jest czeszką , czuje się polką a ma pochodzenie austro - węgierskie ... Oddychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że nie ma skillu ofensywnego, ale w obronie wyglada obiecująco. Moim zdaniem naprawde niech skupi się na zbieraniu i na atakowanej tablicy ( tam moim zdaniem brakuje mu troche smialości) i będzie okej. Nie każdy musi być robiącym punkty skrzydłowym. Fajnie się rusza, jest flexy, jest energetyczny.  Poza tym ma 19 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sochan w ataku jest dramatyczny niestety.  O ile jeszcze pierwsza akcja kiedy odczytał błąd obrony i wjechał pod kosz gdzie Harden go faulował była doba . O tyle potem już niestety był pasywny. Ma słaby rzut choc wydaje sie ,że jeśli będzie nad nim pracował to może coś zacznie wpadać. Na razie to jest niestety głównie obrońca potrafiący bronić każdego na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Thomas napisał:

Sochan w pierwszym składzie to chyba za jakieś zasługi o których nie wiemy. Popovich go chwali, że pracowity i talent, oby nie okazało się, że talent nie do odkopania.

To takie zagranie Popa zeby przegrywac ale jak beda dalej tak grac to plan Wenbanyama szlag trafi i francuz trafi gdzie indziej. Pocieszeniem jest tylko że Jazz i Indiana tez narazie wygrywaja. Sacramento jedynie niezawodne  jak zawsze ale to jak oset i ciernie dla każdego gracza i im Wenbanyama tez nic nie da. . 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcelW. napisał:

Heh łajzy, pomijając fakt, że rozmywacie temat dotyczący SAS grubszą filozofią na temat tego kim poczuwa się Sochan , chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt. Matka Sochana jest Polką , warszawianką w drugim pokoleniu . Myślę, że powinniście wybrać się do Chicago na jedną z corocznych parad organizowanych z okazji Konstytucji 3 Maja i na jednej z platform wygłosić przekumaty wywód na temat tego, ilu z tych dzieci które machają biało czerwonymi flagami powinno czuć się jeszcze polakami i na jakich zasadach... To nie Ewa Farna która jest czeszką , czuje się polką a ma pochodzenie austro - węgierskie ... Oddychać. 

Ale oni się nawet nie czują Polakami. Z tej 10 milionowej polonii na wybory idzie jeden na tysiąc. Mało który w ogóle mówi po polsku. Dla nich polskość to folklor, są na tyle Polakami, jak ja Ślązakiem po zamówieniu rolady z kluskami i powiedzeniu hasiok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RappaR napisał:

Ale oni się nawet nie czują Polakami. Z tej 10 milionowej polonii na wybory idzie jeden na tysiąc. Mało który w ogóle mówi po polsku. Dla nich polskość to folklor, są na tyle Polakami, jak ja Ślązakiem po zamówieniu rolady z kluskami i powiedzeniu hasiok. 

Ten się czuje Polakiem i jest piętnowany ... Mam liczną rodzinę w Chicago tak na północy - okolice Harwood Heights jak i na południu - Orland Park oraz Oak Lawn, będąc tam wielokrotnie tak z jednej jak i z drugiej strony zauważyłem , że Ci z północy obracający się wśród starej Polonii chcą być bardziej amerykanami niż Polakami, zgoła inna sytuacja jest na południu gdzie wozi się dzieci co weekend do szkół i klubów polonijnych spędzając w piękne soboty i niedziele 4 godziny w samochodzie. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka z folklorem i modą na Polskę. Co do samych wyborów mam odmienne zdanie , jak dla mnie osoba która od 40 lat ma się całkiem dobrze za Oceanem i Polskę traktuje jak odskocznie od wakacji na Florydzie ( tańsze niż Polska ) powinni brać czynny udział ale w walce demokratów z republikanami ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcelW. napisał:

Ten się czuje Polakiem i jest piętnowany ... Mam liczną rodzinę w Chicago tak na północy - okolice Harwood Heights jak i na południu - Orland Park oraz Oak Lawn, będąc tam wielokrotnie tak z jednej jak i z drugiej strony zauważyłem , że Ci z północy obracający się wśród starej Polonii chcą być bardziej amerykanami niż Polakami, zgoła inna sytuacja jest na południu gdzie wozi się dzieci co weekend do szkół i klubów polonijnych spędzając w piękne soboty i niedziele 4 godziny w samochodzie. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka z folklorem i modą na Polskę. Co do samych wyborów mam odmienne zdanie , jak dla mnie osoba która od 40 lat ma się całkiem dobrze za Oceanem i Polskę traktuje jak odskocznie od wakacji na Florydzie ( tańsze niż Polska ) powinni brać czynny udział ale w walce demokratów z republikanami ...

 

beka jest taka, że rodzina która jest xix wieku czuje się polakami, Ci co dołączyli ( urodzili się w Polsce ) w 80/90 to zawsze chcieli być amerykańscy a ich dzieci które się nie ur w Polsce i średnio nawet mówią po Polsku to przyznają się do polskości i ją celebrują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tankujemy i z wanbenyamy nici. Może z mniejszym procentem szans tak z 5% szans na jedynkę zalapiemy się chociaż do top 3. Jak nie chcemy wpaść w poziom sredniaka krecacego się w okolicach play in musimy jakiś duży talent z wyższym numerem dostać. Ale scenariusz z ostatnich lat do powtórki chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.