Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

 

RESTRICTED AREA
Westbrook - 57.7%
D'Angelo - 70.3%

IN THE PAINT (NON RA)
Westbrook - 31.9%
D'Angelo - 42.5%

MID-RANGE
Westbrook - 31.4%
D'Angelo - 51.1%

 

Świetna wymiana, biorąc pod uwagę, że dostajemy wciąż młodego gościa za zaledwie 1 i to chroniony pick. Panie Pelinka, ukłony. Pytanie tylko czy to się uda szybko zgrać bo czas goni, a Lakers dalej są na minusie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well

Zachod jak był tak dalej jest wide open oby zdrowie dopisało 

Nie takie drużyny Lebron prowadził daleko

Mam nadzieję że to koniec bricka w nba, jak mam jakąś sympatię do niego tak enough is enough jak będzie buyout są sluchy o Clippers ale coś w to nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go trochę, zwłaszcza że miewał momenty gdzie było widać, że chciałby się wpasować do drużyny (choćby  przejście, w zasadzie bez narzekania, z roli startera do ławkowicza). Na koniec jednak te jego niedostatki rzutowe biły tak mocno po oczach, że człowiek tracił resztki sympatii jakie jeszcze do niego miał....

 

Boże, dzięki że to już przeszłość :D

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno nic wcale.

Szkoda tych dwóch ostatnich meczów z Pels i Thunder, czułbym się po tej wymianie zdecydowanie pewniej gdyby czasu na gonienie było więcej. 

Mam szczerze nadzieję że przed deadline to nie koniec bo jak Lakers sie wzmocnili tak ilość guardow obecnie to jest coś czego Ham na pewno nie ogarnie. Dla mnie powinna pójść Jeszce jakąś wymiana z udziałem dwójki z grupy Shroeder/Pat/Lonnie 2za1.

Nawet pójdę krok dalej z pewnie niezbyt popularna propozycją, ale uważam że Lakers powinni oczywiście nie za byle co, ale poświęć Reaves ponieważ latem pewnie powtórkę z Caruso będziemy mieli gdzie nie będzie kasy na niego, a będą liczyko że i tak jest Christie w odwodzie. Także jak na stole jest coś co wzmocniłoby ich na już, zbalansowalobu obwód i Austin mógłby w wymianie zastąpić np kolejny 1rd pick to powinno go poświęcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająca cisza w temacie. Żadnych wesołków wyśmiewających wartość gównianych odległych picków Lakers czy ich kibiców za rzucane pomysły. Dziwne uczucie. ;]

Ale spoko, nie nabijam się, bo sam jestem zdziwiony, że ten front office był w stanie sklecić dobrą wymianę. I to drugą w ciągu paru tygodni.

Anyway: Hield i Turner vs. Russell, Beasley, Vanderbilt, 2027 1st jeśli będzie w top 4 i 2029 1st.

Ja tam wybieram bramkę numer 2. Wolę też takie rozwiązanie niż Irvinga. Jedyny minus to że jest już naprawdę bardzo późno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Bardzo późno + ciężki terminarz przez najbliższy miesiąc. 3x Warriors, 2x Grizzlies, Pels, Bucks, @Mavs, @OKC, @Blazers

Tak, ale z drugiej strony do końca sezonu Lakers mają większość meczów u siebie, a Warriors w najbliższym czasie bez Curry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze Pelinka mnie pozytywnie zaskoczył. Dostać taki pakiet za protected 1st round i jeden 2nd round to jest kapitalny deal. 

Russell i Beasley z miejsca są najlepszymi strzelcami. Ciekawe jak Ham ułoży teraz rotacje 

debiut nowej trójki z Warriors czy później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, airmax napisał:

Russell i Beasley z miejsca są najlepszymi strzelcami.

I jednocześnie najgorszymi możliwymi obrońcami.  Ogólnie trochę sie ich naoglądałem i powiem ci ,ze Beasley w obronie jest jeszcze gorszy niż rok temu. Jeśli chodzi o Vanderbilta to jest przeciętny choć @Jendras ma odmienne zdanie. 

Zarówo Beasley jak I Venderbilt mieli najgorsze net rtg z całycch JAzz a DLO w Socie. Oni nie przez przypadek byli na wylocie i nie przez przypadek poszli tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko nieśmiało wtrącę, że są to oczywiście trejdy na + w porównaniu do tego co Lakersi oddają ale czy to zmiany, które dają nadzieję na "last dance" LBJ po mistrzostwo?

I czy ten Hield+Turner nie rozwiązywali bardziej największych problemów LA niż DLR, Vanderbilt, Beasley i nawet Hachimura na dodatek. Nawet kosztem tych dwóch niechronionych picków?

A jeszcze do tego, że to ostatni rok DLO i w lecie trzeba mu będzie rzucić spory hajs to czy jest to gracz, który aż tak pomoże w tym sezonie lub czy chce się na nim budować przyszłość LA na kolejne sezony? To cały czas jest taki so so gracz, nie do końca pokazał w Wolves to co od niego oczekiwali. Żegnają go bez jakiejś wielkiego żalu jak mi się wydaje, nie jest to jakiś wybitny strzelec a i przy LBJ jego playmaking to tak średnio...ale jak go porównamy do RW30 to na + oczywiście :]

Vanderbilt to dla mnie taki trochę Montrezl Harrell a Beasley strzelba z ławki, chociaż lekko przyrdzewiała.

...i ogólnie to tylko tak rzucam te pytania w eter życząc LBJ jeszcze udziału w NBA Finals bo to zawsze gwarantuje większe emocje. no offens :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

I jednocześnie najgorszymi możliwymi obrońcami.  Ogólnie trochę sie ich naoglądałem i powiem ci ,ze Beasley w obronie jest jeszcze gorszy niż rok temu. Jeśli chodzi o Vanderbilta to jest przeciętny choć @Jendras ma odmienne zdanie. 

Zarówo Beasley jak I Venderbilt mieli najgorsze net rtg z całycch JAzz a DLO w Socie. Oni nie przez przypadek byli na wylocie i nie przez przypadek poszli tanio

wiesz co Lakers oddali za nich więc jaki ma sens pisanie, że są tacy czy inni jak i tak poprawiają znacząco to co było i to po jednej i drugiej stronie parkietu? Tak jak pisałem wyżej Lakers bez tych trzech na parkiecie i tak są lepsi niż byli, a ci trzej nawet jak nie idealni/przereklamowani to zapełniają i tak luki jakie były w tym składzie. 

Lakers się wzmocnili po prostu pozbywając się RW, od początku uważałem że są lepsi bez niego. Dopłacić musieli wyborem w pierwszej rundzie, ale i tu zachowali się wyjątkowo rozsądnie bo Jazz nie dostaną czolowoego wyboru, a to by zabolało w razie czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.