Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

No ale każdy ma spadająće kontrakty. Mniej czy więcej. 

Każdy zespół jest w stanie ukulać te 10-20 baniek spadajacych kontraktów. 

Tylko w większości w tej lidzie wyglada tak, ze za spadający kontrakt dostaniesz spadający kontrakt. 

I ten spadający kontrakt to może przekonać kogos kto tankuje. 

Też mam wizje, ze  za Davis i Len, Metu ( ok. 10 baniek) Kings dostaną jakiegoś wymiatacza, no ale to się nie stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Robaq napisał:

No ale każdy ma spadająće kontrakty. Mniej czy więcej. 

Każdy zespół jest w stanie ukulać te 10-20 baniek spadajacych kontraktów. 

Tylko w większości w tej lidzie wyglada tak, ze za spadający kontrakt dostaniesz spadający kontrakt. 

I ten spadający kontrakt to może przekonać kogos kto tankuje. 

Też mam wizje, ze  za Davis i Len, Metu ( ok. 10 baniek) Kings dostaną jakiegoś wymiatacza, no ale to się nie stanie. 

Te 1st roundery 25-27 moga byc atrakcyjne, bo Pelinka raczej nie slynie z udanych negocjacji, a mowimy o pickach post Lebron i AD - kto wie co to za perelki sie trafia. Ale ogolnie tak, Lakers nie maja zadnych assetow. Dlatego boje sie, ze rusza Reavesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAL oddają jeszcze jeden pick (24 lub 25), plus wymiana w tym roku. 

Do wydania po sezonie będą mieć max ~34-35 mln, realnie ponad 30.

Czyli mają jeszcze 7- 2st, dużą przestrzeń po sezonie, wszystkie drugie rundy i 1 rd nop (po wyborze) do handlu. Musiałaby zdarzyć się mega okazja oby Pelinka zwariował i handlował teraz jednym z picków (27-29). Taki handel kompletnie nie ma sensu.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Przecież to jest złoto i diamenty  a nie bieda. Nie chrononiony 27 i 29 liga wycenia w cholerę wysoko i odda za te wybory sporo bo zakłada ,ze James już będzie bujał wózek na którym będzie siedizał Davis

Tez widzialem reporty, ze liga mocno ceni te picki i wcale sie temu nie dziwie, bo po Lebronie i Davisie pewnie bedzie ziemia spalona tam. Przez biede mialem na mysli grajkow, bo Beverley czy Nunn to zwloki, ale same picki uwazam za niezle assety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak nieprzeceniał 2nd round pick. Przypominam, że za drugorundowce można pozyskać Crowdera, Noela czy Cama Reddisha ( tutaj potrzebne aż dwa). Nie wydaje mi się, żeby LAL zbawił, któryś z w/w zawodników. 1st roundery na pewno... ale 2nd to tak... ooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki, śmieszkami…

Ale czysto teoretycznie gdyby nawet Pelinka wpadł na genialny pomysł wytrejdowania lub pozbycia się Westbrooka w jakikolwiek sposób to jak i gdzie?

Powiedzcie szczerze, gdzie byłaby jakakolwiek szansa na wciśnięcie go i kto byłby na tyle niepoważny by w to pójść?

Chłop z racji na to, że X lat temu był czołowym graczem ligi zgarnia cholernie wysoki kontrakt na który aktualnie kompletnie nie zasługuje. Zastanawiam się czy on sam zdaje sobie sprawę i pogodził się z tym, że jeśli ktokolwiek zdecyduje się go podpisać to na pewno kontrakt będzie opiewał na dużo niższą kwotę.

Serio… Lakers mają trudny orzech do zgryzienia, bo wypadałoby go gdzieś puścić póki jeszcze jest na to czas a jeśli to się nie uda to pewnie będą zmuszeni zatańczyć tak jak im RW zagra i podpisać z nim kolejną umowę…

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Jak Lakers rok po odejsciu Lebrona i Davisa zrobia zespol na prawie WCF, to zjem wlasne spodnie. Polane octem.

Dlatego ja tak bardzo sobie cenię organizację o której rozmawiamy i kibicuje jej już 28 sezon i siłą rzeczy jestem całkowicie przesiąknięty jako kibic prowadzona przez nią polityką klubową. Zatem jak czytałem te głupoty ludzi, którzy muszą mieć koniecznie rację bazując na statsach i opiniach fanów LeBrona kręciłem tylko głową z politowaniem.  Mam tylko nadzieję, że któregoś dnia po odejściu Pata, Spo będzie w stanie kontynuować to co tam zostało zbudowane kolejne 2-3 dekady. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jordan20 napisał:

jaki jest sens podawania w crunch time temu cymbalowi ?

byly ponad 3 sekundy, w rogu stal niekryto koles z numerem 10...

wystarczylo mu od razu podac po podaniu od lebrona.

ten koles trafilby pewnie chociaz w obrecz

 

 

just keep having fun win, lose, or draw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądając mecze Lakers i to nawet w czasach jak walczyli o czołowe picki w drafcie jak na parę minut przed końcem był w miarę zacięty wynik to niezależnie od wszystkiego do końca wierzyłem w wygrana, a przynajmniej nie spodziewałem się porażki,  a w tym sezonie mam zero zaufania, że zacięty mecz będzie na ich korzyść.

Pewnie ze nie zawsze przegrywają, ale LeBron jak by zajebiscie nie grał to dla mnie w tych końcowych minutach jest zbyt przewidywalny czy to brak sił czy niechęć przed potencjalnym faulem, ale zwykle jest trochę klepania i albo odegrania albo jakiś jumperek przez ręce. Brakuje jakiegoś ciekawszego pomysłu na rozegranie tych akcji nie wiem ile w tym to LeBron ile Ham, a ile towarzystwo z jakim mausza pracować, ale efekt jest mizerny.

Do tego Russ... jak już się pogodziłem z tym, że jest i wchodzi z ławki i on chyba też tak zamykanie przez niego meczów to dalej idiotyczny pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.