Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał:

Mitchell to typowy volume scorer-opierdalacz w D, jeśli nie jest fatalny to dlatego, że jest jedynie słaby.

 

 

no poza tymi zachwytami nad sumą talentu wypada się zastanowić czy takie obwodowe duo może coś ugrać więcej niż ta pierwsza/druga runda z tak młodym jeszcze Mobleyem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Mitchell to typowy volume scorer-opierdalacz w D, jeśli nie jest fatalny to dlatego, że jest jedynie słaby.

 

 

Yas ja się zgadzam, ale mam wrażenie jakbysmy tu pisali o jakiejś top dziurze w obronie.

 

Conley i Bojan to syf straszny dla Lakers, ale chyba nie ma co liczyć na coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984 Trzeba założyć temat Cavs. Ogólnie nie jestem fanem komba Garland Mitchell ale akurat Donovan plus Mobley będą stanowić fantastyczne uzupełnienie się. To może być niesamowity duet i te wybory Cavs mogą być średnie do słabych. Cavs jest za młode i za mocne by to się jakoś spłaciło. Choc to jednak jest Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

@memento1984 Trzeba założyć temat Cavs. Ogólnie nie jestem fanem komba Garland Mitchell ale akurat Donovan plus Mobley będą stanowić fantastyczne uzupełnienie się. To może być niesamowity duet i te wybory Cavs mogą być średnie do słabych. Cavs jest za młode i za mocne by to się jakoś spłaciło. Choc to jednak jest Cavs

no przeciez czekalem co sie stanie z Sextonem !

dopiero otrzezwialem po tym dealu :)))

i dlaczego ten jebany Osman jest jeszcze z nami :(

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i patrzcie teraz jak tam LeBron siada na last dance

!!!!!!!!

3 godziny temu, fluber napisał:

Przede wszystkim mają garlanda, Allena, mobleya i Mitchella zagwarantowanych na kilka lat. Najstarszy z nich ma 25 lat. Przyszłość Cavs wygląda świetnie

tak jak nie jestem fanem Mitchella to Cavs zrobili gruuuby ruch - a jak na tak maly market WOW.

Garland jak bedzie mial Mitchella to pewnie odzyje z tym co robi najlepiej - scoring kiedy chce, bez presji ze jest "1" i rozgrywanie.

dziwie sie, ze nie udalo sie Cavs pchnac tego wafla Leverta (albo Osmana wcisnac jako wypelnienie) ale nie dziwie sie Jazz - niby troche szkoda Lauriego ale to byl gosc ktory gral katastrofalnie (40% meczy) albo bardzo dobrze (co 5-te spotkanie) i reszta przecietna ze wskazaniem na slabiej - ale to dobry kontrakt dla Jazz na dalsze pchniecie.

Picki Cavs na najblizsze lata oddane ale to beda 15+ a Cavs nie maja reki do draftowania w takim przedziale + 2 z swapow nadal dajemy sobie przynajmniej szanse ze cos tam mozemy wychaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

Yas ja się zgadzam, ale mam wrażenie jakbysmy tu pisali o jakiejś top dziurze w obronie.

Mitchell gdyby grał jako jedynka, to byłby tylko słabym obrońcą, ale jako dwójka to tak, to jest top dziura w obronie. 

Fhuj dziwna wymiana, bo z jednej strony Cavs dostają all-stara za bardzo niewiele (przynajmniej na dziś), ale Garland z Mitchellem to z miejsca najgorszy duet obrońców wśród guardów w lidze. Z drugiej strony mając pod koszem najlepszy defensywnie duet wysokich to w RS i tak pewnie będzie działać, ale w PO już nie jestem przekonany. Ciekawe też czy się chłopaki o piłkę nie pozabijają. Generalnie to Cavs oddali Sextona, który nie pasował do tej drużyny, opakowali go workiem picków i pozyskali... rich man's Sextona. Moim zdaniem się pospieszyli i postawili na nie tego konia.

Z kolei dla Jazz raczej bieda. 3 x unprotected first fajnie brzmi, ale nawet bez Mitchella, samo core Garland-Mobley niemalże gwarantuje odpowiedni poziom i tylko 2029 jest potencjalnie sexy (no, może jeszcze 2027), bo wiadomo, że nie wiadomo co będzie za 7 lat. Mimo wszystko oddanie młodego all-stara za picki do zespołu w którym są już dwaj okołodwudziestoletni perennial all-stars w nadziei, że w czasie ich prime wyjdzie z tego jakaś katastrofa to raczej średni pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, karpik napisał:

Mitchell gdyby grał jako jedynka, to byłby tylko słabym obrońcą, ale jako dwójka to tak, to jest top dziura w obronie. 

Fhuj dziwna wymiana, bo z jednej strony Cavs dostają all-stara za bardzo niewiele (przynajmniej na dziś), ale Garland z Mitchellem to z miejsca najgorszy duet obrońców wśród guardów w lidze. Z drugiej strony mając pod koszem najlepszy defensywnie duet wysokich to w RS i tak pewnie będzie działać, ale w PO już nie jestem przekonany. Ciekawe też czy się chłopaki o piłkę nie pozabijają. Generalnie to Cavs oddali Sextona, który nie pasował do tej drużyny, opakowali go workiem picków i pozyskali... rich man's Sextona. Moim zdaniem się pospieszyli i postawili na nie tego konia.

Z kolei dla Jazz raczej bieda. 3 x unprotected first fajnie brzmi, ale nawet bez Mitchella, samo core Garland-Mobley niemalże gwarantuje odpowiedni poziom i tylko 2029 jest potencjalnie sexy (no, może jeszcze 2027), bo wiadomo, że nie wiadomo co będzie za 7 lat. Mimo wszystko oddanie młodego all-stara za picki do zespołu w którym są już dwaj okołodwudziestoletni perennial all-stars w nadziei, że w czasie ich prime wyjdzie z tego jakaś katastrofa to raczej średni pomysł.

 

bardzo bym chciał aby za max dwa sezony Sexton z Barretem dobili do poziomu Mitchella 

w ogóle Woj podał, że Ainge miał na stole Barreta Toppina Mitcha i 3 niezastrzeżone picki 

łapiecie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w ogóle Woj podał, że Ainge miał na stole Barreta Toppina Mitcha i 3 niezastrzeżone picki 

łapiecie?

 

 

Ainge dużo dostał za Michella ale ten deal z NY był dużo lepszy. Sam sobie reke w nocnk wsadził. Picki NY beda wyższe niż Cavs w przeciagu siedmiu lat z mIchellem lub bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kcp78 napisał:

Że niby barrett i mitchell + topin to taki upgrade w porównaniu z paczką od cavs? 😁...bo te niezastrzeżone picki to przecież tylko ładnie 'brzmią'...

Mysle że i zawodnicy i picki lepsze. Zawodnicy z NY bardziej przyszłościowi. Gdyby natomiast Ainge chciał dalej handlowac to paczka cavs lepsza. Sextona z kontraktem za rok może opchnąć jak bedzie solidnie grał. Markanena tez. . Zalezy kto im w drafcie wpadnie. Zakladam ze Ainge dolącza do SAS w wyścigu po Wenbanyame.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w ogóle Woj podał, że Ainge miał na stole Barreta Toppina Mitcha i 3 niezastrzeżone picki 

łapiecie?

I Ty naprawdę uważasz ,że oddanie Mitcella po to by podpisać Barretta za 30 mln na sezon to w ogóle miało sens dla Jazz. Barrett z miejsca staje sie najbardziej przepłaconym młodym.. Kompletny bezsens dla Jazz . Ja nawet nie wiem jaki to sens dla Knicks płacić mu tyle bejmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

I Ty naprawdę uważasz ,że oddanie Mitcella po to by podpisać Barretta za 30 mln na sezon to w ogóle miało sens dla Jazz. Barrett z miejsca staje sie najbardziej przepłaconym młodym.. Kompletny bezsens dla Jazz . Ja nawet nie wiem jaki to sens dla Knicks płacić mu tyle bejmów

Mozna go było zaraz opchnąć a i tak kontrakt sextona bedzie bardziej przepłacony zaraz. a z Barreta Indiana mogłaby dać co nieco.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Toppin to przecież taki dziwny podkoszowy co nie zbiera, Nie za bardzo rzuca. Nie za bardzo broni. Właściwie to on wsyzstko jest nie za bardzo. To już Markannen potrafi co jakiś czas zagrać świetnie

Teraz, marceli73 napisał:

Mozna go było zaraz opchnąć a i tak kontrakt sextona bedzie bardziej przepłacony zaraz.

Sexton dodaje 72 /4. I Jazz są ponizej podatku i hard capu. Baarrett dostaje 120/4 i Jazz byliby w czarnej D. Pomijam już ,że jednak Sexton niewiele się różni od Barretta. Są nawet rzeczy które robi lepiej 

Poza tym Jak niby Jazz by mieli opchbąc od razu gracza którymi właśnie dali extension?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.