Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Średni deal dla Soty, tzn. pójście all-in pewnie nawet należy docenić, bo mają sensowną ekipę, a to zdarza się w Minnesocie rzadko, ale raczej nie byli w pozycji pójścia all-in w średnio fitującego 30-latka ze znakami zapytania kosztem flexibility w long runie. Aczkolwiek posiadanie ~allstara na rookie umowie to największe złoto w NBA z perspektywy salary, i ładnie wykorzystali ten fakt, bo przynajmniej jakiś czas pogodzą te umowy Townsa i Goberta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz maja 6 pickow w 1 rundzie

Durant i Kyrie nadal chcą grać razem i szukają drużyny która ich przyjmie

Jazz robią dziwne ruchy

Wade zna ich obu bardzo dobrze

Coś mi tu śmierdzi 

11 minut temu, january napisał:

Przecież to jest paczka za jaką szedł przykładowy Paul George. Więc Ely się nie mylił, bo to jest monstrualny zwrot otrzymany przez Jazz w wymianie.

Chyba zacznę kibicować trochę Jazz, o ile wywalą gdzieś Mitchella jeszcze.

 

Ely mówił o zwrocie w postaci graczy do grania na tu i teraz. Nie było mowy o rebuildzie

To że Jazz powinni robić rebuild mówiłem ja

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i żeby nie było uważam Minny za idiotow 

W lidze gdzie gra się 4 out 1 in ściągają do niebroniacego wysokiego Townsa kolejnego wysokiego który nie daje rade na switchach

I do tego maja jeszcze nie broniącego D Angelo na 1 linii

Teraz, january napisał:

Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.

Może najprościej - dostali 1000 zł za Goberta, ale Ty marudzisz, że ely pisał, że są w stanie dostać za Goberta sto euro, więc uważasz, że nie ma racji;)

Nie, ja się zgadzam z tym co piszesz 

Piszę ci po prostu że dyskusja nie była o tym, dyskusja była o tym ze Ely twierdzil że jazz za goberta dostaną zwrot talentu na granie tu i teraz gdzie ja pisałem że to się nie wydarzy bo nikt nie odda wartościowych graczy za Goberta

Minny zrobiła all in licząc że te picki co oddali itak będą c***owe bo dzięki swoim działaniom będą w topce konferencji

4 minuty temu, ptak napisał:

Jako, że Celtics zrobili wymianę a ja się nie znam. Opłacało się Celtom?

Jak najbardziej tak

Tylko trzeba trzymać kciuki za wątpliwe zdrowie Brogdona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kubbas napisał:

@ely3 no niestety nie chce szydzić 

Ale zweryfikowala sie sama nasza dyskusja i chyba wiadomo kto miał racje

O c*** nawet Russella nie wyrwali xddd

Przecież ja nie kwestionowałem plotek o socie tylko że jazz na pewno nie weźmie Russell bo po co im on. I słusznie że tego szkodnika nie brali 5 pierwszy rund plus SWAP. Wszystkie bez protekcji to dobry ruch. Ale Mitchell zostanie. Może Conleya czy Clarkson spuszczą 

14 minut temu, fluber napisał:

Wartość jest wyśmienita tylko wydawało się że jazz jeszcze chcą grać o coś. 

Ja nadal tak uważam bo Mitchell nie oddadzą. Na razie spuścił na drzewo wszystkie propozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ely3 napisał:

Przecież ja nie kwestionowałem plotek o socie tylko że jazz na pewno nie weźmie Russell bo po co im on. I słusznie że tego szkodnika nie brali 5 pierwszy rund plus SWAP. Wszystkie bez protekcji to dobry ruch. Ale Mitchell zostanie. Może Conleya czy Clarkson spuszczą 

Ja nadal tak uważam bo Mitchell nie oddadzą. Na razie spuścił na drzewo wszystkie propozycje 

Mówiłeś że Jazz nie puszczą Goberta bez gracza top 30, z tego sie zaczęła dyskusja.

 

Sam ruch Jazz dobry pod przebudowe,  ale co oni chcą wokół Mitchella zbudować to pojęcia nie mam.

Edit: 

Chyba postanowili sie inspirowac nasza dyskusja Ayton vs Gobert i sami ocenili kogo wola :).

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd @DamianOItalianO@Sachs

I nie wiem kto tam jeszcze jest fanem Soty.. Dostaliście dobrego gracza. Kogoś kto w samym RS gwarantuje Wam PO a i pewnie 50 zwycięstw. Biorąc pod uwagę rozwój Edwardsa to Sota powinna być lepsza na koniec sezonu niż Mavs czy Clippers.. Co będzie w PO to trudno powiedzieć . Ale Sota w przyszłym sezonie powinna być wysoka i mieć obronę w TOP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

@dannygd @DamianOItalianO@Sachs

I nie wiem kto tam jeszcze jest fanem Soty.. Dostaliście dobrego gracza. Kogoś kto w samym RS gwarantuje Wam PO a i pewnie 50 zwycięstw. Biorąc pod uwagę rozwój Edwardsa to Sota powinna być lepsza na koniec sezonu niż Mavs czy Clippers.. Co będzie w PO to trudno powiedzieć . Ale Sota w przyszłym sezonie powinna być wysoka i mieć obronę w TOP5

Niz Clippers?

Jesli beda zdrowi(hehe) to na ten moment czolowka zachodu. Strasznie maja napakowany sklad rolesami, plus silny trzon. Towns lepiej wyglada na 4, przynajmniej w ataku i ta para z Gobertem moze byc dobra, ale jednak Clippers beda bardzo mocni.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iglo13 napisał:

Ciekawe jakie cele ma teraz Minnesota. Bo jak coś nie pyknie, ktoś sie pokłuci, ktoś odejdzie to zacznie sie tragedia na lata

Jak multiple first round picks to tylko z takich drużyn jak Minnesota, Sacramento :)!!!. Może się to Jazz bardzo opłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.