Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Tez nieprawda, wtedy glownie Embiid skupiony byl na podrywaniu Rihanny na twitterze i ogolnie strasznie sie osmieszal/wkurzal fanow Phily tym, ze nie gral a byl gwiazda twittera. Zion po cichu sie rehabiltuje.

Po cichu? 

k**** wolałbym tweetującego ale ćwiczącego gracza niż grubasa z hambuksem nie trenującego nic 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

Not even close! 

Owszem, Biid przytył po operacji ale nie było to takie zalane bydle jak Zion 

I nie było takiego syfu bo Joel pomimo mojej antypatii do niego zapierniczal na rehabilitacji żeby wrócić a nie łaził jak czołg, gadał głupoty i ewidentnie olewał ćwiczenia 

Niejaki josephnba o maxie dla Embiida w 2017 roku:

W dniu 10.10.2017 o 11:55, josephnba napisał:

Najglupszy ruch offseason

Bez dwóch zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dla usprawiedliwienia josepha można powiedzieć, że tak było zdanie 90% forum :)

Owszem, nie wypominam błędnej opinii, po prostu dziwi mnie kwestionowanie, że większość osób uważała wtedy, że Embiid bardzo szybko się posypie (tak jak wobec Ziona teraz). A czy Zion podobnie wyjaśni krytyków to oczywiście inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał:

dałbym maksa zionowi. marketingowo i tak się zwróci, sporo osób już gra w jego butach , biega w t-shirtach oraz bluzach a jak zagra jakiś sezon lub PO to skarbonka

Z tymi butami to one w każdym sklepie i outlecie były przeceniane bo nikt ich nie chciał przez wygląd i słaby performance. Czasami za 2 stówy można było zgarnąć jego model ale wiadomo, że i tak będą kolejne modele wychodzić bo teraz tylko on i Luka mają swój model Jordanów. Linia Melo i CP3 się już skończyła a Tatum ma tylko PE

Edit: Sorry jeszcze Westbrook jest w Jordanie

 

 

Edytowane przez Dunk8
Westbrook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Owszem, nie wypominam błędnej opinii, po prostu dziwi mnie kwestionowanie, że większość osób uważała wtedy, że Embiid bardzo szybko się posypie (tak jak wobec Ziona teraz). A czy Zion podobnie wyjaśni krytyków to oczywiście inna sprawa.

Ja nie twierdzę że Zion "szybko się posypie" 

Tego nie wiem 

Twierdzę że to leniwy spaślak, który przedłużył mocno swoją rekonwalescencję właśnie podejściem do rehabilitacji 

Więc trochę niby trafiłeś ale jakby nie trafiłeś ;) 

Chłopak ma talent ale na tę chwilę nie wydaje się zainteresowany czymś ponad ciepłą posadkę i nie przemęczenie się na treningach 

I dlatego dawanie maxa chłopakowi który w pierwszych trzech sezonach rozegrał 85 (aż usiadłem jak sprawdziłem) mecze jest kurewsko śmieszne i smutne zarazem bo pokazuje kto w tej lidze rządzi i dokąd to wszystko zmierza  

A celowo porównałem jego sytuację z tą Aytona, bo tamten choć nie tak utalentowany to jednak pracuje solidnie i widać że mu się chce 

 

Szkoda bo to fizyczny freak

1 godzinę temu, BMF napisał:

Owszem, nie wypominam błędnej opinii, po prostu dziwi mnie kwestionowanie, że większość osób uważała wtedy, że Embiid bardzo szybko się posypie (tak jak wobec Ziona teraz). A czy Zion podobnie wyjaśni krytyków to oczywiście inna sprawa.

Btw 

Embiidowi wciąż nie dałbym max bo zawodzi rok w rok ;)

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się zastanawiam jak sprzedaż butów Zioną przełoży się na zwrot z inwestycji dla Pelicans. Oswieccie mnie pls.

Osobiście od draftu uważam że z tej mąki chleba nie będzie, nie ma wuja żeby ciało wytrzymało na dłuższą metę taka wagę i obciążenia. Zmylił mnie tym jednym dobrym sezonem ale pomału wychodzi ze miałem rację. Wg mnie ten max to będzie historyczna wtopa, szczególnie że nawet w super optymistycznym scenariuszu Zion nigdy nie będzie miał impactu Joela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dunk8 napisał:

Linia CP3 się już skończyła a Tatum ma tylko PE

Tatum ma niby w nowym sezonie mieć swój sygnowany model. Z CP3 jest ciekawie, bo on w 2020 dostał swój 13 model ale nie wszedł on do sprzedaży (prawdopodobnie przez covid) a potem Krzyś wrócił do grania w 12 odsłonie, w której do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Me Myself and I napisał:

na podstawie losowych artykułów i randomowych zdjęć, ale spoko czemu nie

Hmmm a po czym my, kibice w kraju oddalonym o kilkadziesiąt tysięcy km sobie wyrabiamy opinie? Tym bardziej dziś gdzie każdy gracz sam wrzuca albo ktoś mu wrzuca serki o ile nie tysiące różnych stories, zdjęć, postów tweetów i cholera wie czego jeszcze?

Rozumiem że dla ciebie rok leżenia na dupie, przytycia ponad 20 kg i długi brak postępów w rehabilitacji nie jest sygnałem że facet ma wątpliwy work ethic? 

 

Już pomijam najistotniejsze

On w trzy sezony zagrał 85 spotkań a co najmniej od kilku miesięcy mógł spokojnie znów grać 

 

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@josephnba Tak wiemy nie dałbyś maxa drugiemu w głosowaniu mvp, nie dałbyś hardenowi ani zionowi. Właśnie dlatego nigdy nie zostaniesz gm teamu NBA :)

Ale rozumiesz że ten "wink" na końcu nie znalazł się tam bez powodu? 

Zdejmij hejterskie okulary choc na chwilę  

I coś ci zdradzę w tajemnicy

Ty też nie będziesz GMem w NBA choćbyś nawet dał Joelowi 10 maxów ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał:

Hmmm a po czym my, kibice w kraju oddalonym o kilkadziesiąt tysięcy km sobie wyrabiamy opinie? Tym bardziej dziś gdzie każdy gracz sam wrzuca albo ktoś mu wrzuca serki o ile nie tysiące różnych stories, zdjęć, postów tweetów i cholera wie czego jeszcze?

Rozumiem że dla ciebie rok leżenia na dupie, przytycia ponad 20 kg i długi brak postępów w rehabilitacji nie jest sygnałem że facet ma wątpliwy work ethic? 

 

Już pomijam najistotniejsze

On w trzy sezony zagrał 85 spotkań a co najmniej od kilku miesięcy mógł spokojnie znów grać 

 

Ale rozumiesz że ten "wink" na końcu nie znalazł się tam bez powodu? 

Zdejmij hejterskie okulary choc na chwilę  

I coś ci zdradzę w tajemnicy

Ty też nie będziesz GMem w NBA choćbyś nawet dał Joelowi 10 maxów ;)

No właśnie Raczej to Ty masz „ hejterskie okulary „ a nie ja ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.