Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2022 - dyskusja


LONGER01

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, tangiers napisał:

Niewiele rzeczy w BeGM mnie tak triggeruje jak to glosowanie na temat Oladipo.

Pozwole sobie jeszcze raz powtorzyc, zwlaszcza, ze sa wsrod nas nowi GMowie @Reikai @bogans2, ktorzy calej historii beGM na szczescie dla nich nie znaja.
 

Oladipo jest w beGM Heat od 2018 roku. Co jest ewenementem w tej grze. Od tego czasu Miami sa w czolowce ligi. Celem wzmocnienia zespolu moglem wzorem wiekszosci GMow (pewnie slusznie) wymienic go za kogos grajacego. Ze wzgledu na sympatie do Dipo i teoretyczny  fit do Luki( przed kontuzja szczegolnie) postanowilem go zostawic w swoim skladzie. Nigdy go nie kisilem na lawce, byl wazna czescia w rotacji w PO jak byl do dyspozycji.

2 lata temu zaproponowalem mu extension na poziomie 100/4. Spolecznosc odrzucila w glosowaniu moja propozycje.

Podpisalem go w zeszlym roku na FA. Dalem oczekiwane PO, Dipo znowu nie byl zdrowy, ale nadal trzymalem go w skladzie pomimo tego, ze w skutek kontuzji w zespole potrzebowalem kogos grajacego.

Jak ktos patrzy na newsy z reala to Dipo gra za minimum w Heat, u mnie gral za 6 milionow. W realu za wszelka cene prosil o transfer do Heat. U mnie jest tu jeszcze dluzej.

Teraz po 4 latach, kilkunastu ostatnich spotkaniach ma odrzucic PO i testowac znowu rynek? Czy znajdzie lepszy zespol do Heat? Czy znajdzie wieksza kase? Czy znajdzie lepszego kreatora od Luki?

Taka lojalnosc klubu wobec gracza, ktory nie jest HOFem jest bardzo rzadka w realu, a co dopiero w BeGM, gdzie superstarami handluje sie na potege.

Biorac pod uwage powyzeze wnosze o zmiane glosow spolecznosci i akceptacje PO.

To jest właśnie problemem tego, że ktoś nowy jak ja dołącza i nie wie o szczegółach. Ja ogólnie bardziej miałem na myśli dobre PO i próbę zaatakowania lepszego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 17:41, Alonzo napisał:

Trzech - jeszcze Wiggins.

Wychodzi na to, że zeszłego lata zatrudniałem w Clippers szkodnika, który nagle cudownie się zmienił o 180 stopni... Nieźle się uśmiałem xd

A calkiem serio to taka drobna rada Alonzo. Nie pisz o sprawach, o których nie masz pojęcia. 

Chyba, że to ja co innego oglądałem 🤔 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Braveheart22 napisał:

Wytłumaczy ktoś, dlaczego Javonte Green odrzucił opcję gracza? 

Zainwestowałem w zawodnika, którym raczej nikt się nie interesował. Na rolę w zespole narzekać nie mógł, bo grał naprawdę sporo. 

Jest w fajnym zespole i odrzuca drugi rok umowy, bo ktoś inny da mu minimum czy tam ciut więcej? Bez jaj... 

Strasznie słaba ta decyzja. Zmiana powinna pójść! 

ps. Przypominam, że w rl zgodził się na minimum dwuletnie i dalej będzie w Bulls. 

Dasz mu ofertę conajmniej tak dobra jak druga najlepsze i masz mój i pewnie nasz głos wiec spokojnie. 

cos tam się pokazał w realu, u ciebie grał nawet więcej minut jak sam mówisz wiec taki gracz imo zawsze walczy na rynku. bo nie ma nic do stracenia a może ktoś mu BaE jakieś albo część MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Niewiele rzeczy w BeGM mnie tak triggeruje jak to glosowanie na temat Oladipo.

Pozwole sobie jeszcze raz powtorzyc, zwlaszcza, ze sa wsrod nas nowi GMowie @Reikai @bogans2, ktorzy calej historii beGM na szczescie dla nich nie znaja.
 

Oladipo jest w beGM Heat od 2018 roku. Co jest ewenementem w tej grze. Od tego czasu Miami sa w czolowce ligi. Celem wzmocnienia zespolu moglem wzorem wiekszosci GMow (pewnie slusznie) wymienic go za kogos grajacego. Ze wzgledu na sympatie do Dipo i teoretyczny  fit do Luki( przed kontuzja szczegolnie) postanowilem go zostawic w swoim skladzie. Nigdy go nie kisilem na lawce, byl wazna czescia w rotacji w PO jak byl do dyspozycji.

2 lata temu zaproponowalem mu extension na poziomie 100/4. Spolecznosc odrzucila w glosowaniu moja propozycje.

Podpisalem go w zeszlym roku na FA. Dalem oczekiwane PO, Dipo znowu nie byl zdrowy, ale nadal trzymalem go w skladzie pomimo tego, ze w skutek kontuzji w zespole potrzebowalem kogos grajacego.

Jak ktos patrzy na newsy z reala to Dipo gra za minimum w Heat, u mnie gral za 6 milionow. W realu za wszelka cene prosil o transfer do Heat. U mnie jest tu jeszcze dluzej.

Teraz po 4 latach, kilkunastu ostatnich spotkaniach ma odrzucic PO i testowac znowu rynek? Czy znajdzie lepszy zespol do Heat? Czy znajdzie wieksza kase? Czy znajdzie lepszego kreatora od Luki?

Taka lojalnosc klubu wobec gracza, ktory nie jest HOFem jest bardzo rzadka w realu, a co dopiero w BeGM, gdzie superstarami handluje sie na potege.

Biorac pod uwage powyzeze wnosze o zmiane glosow spolecznosci i akceptacje PO.

Zawsze mozna glosy nowych gmow odliczyc jezeli to zrobi roznice.

Ja dalej nie wiem na czym to glosowanie polega. Myslalem ze glosuje wg prawdziwego nba. Tam znam role tych zawodnikow, jak grali i to ma sens. A tutaj gdzie mam wglad do tego? Mam sobie wyobrazic ze Oladipo i Luka najlepsi przyjaciele i chce tam grac?

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ja ogólnie bardziej miałem na myśli dobre PO i próbę zaatakowania lepszego kontraktu.

i to jest okolicznosc decydujaca w tej kwestii.

wedlug mnie Dipo dostanie mid-lvl na rynku (wdajesz sie w role zawodnika), takze nie daj sie zwiesc szczwanemu lisowi tangiersowi, ktory w chwili chwytanai sie brzytwy rzucił sie z nia na niewinne baranki, czyt. Was szanowne Świeżaki.

beka, ze dipo to wzial, gdy rynek wolnej agentury w tym roku tak ubogi w pozadnych zawodnikow. @tangiers rzutem na tasme wyzebral.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Wychodzi na to, że zeszłego lata zatrudniałem w Clippers szkodnika, który nagle cudownie się zmienił o 180 stopni... Nieźle się uśmiałem xd

A calkiem serio to taka drobna rada Alonzo. Nie pisz o sprawach, o których nie masz pojęcia. 

Chyba, że to ja co innego oglądałem 🤔 😅

Nie bardzo rozumiem o czym nie mam pojęcia.. Czy mógłbyś mi to Brave wyjaśnić? Może to Ty nie oglądałeś Wigginsa w Minnesocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bogans2 napisał:

Zawsze mozna glosy nowych gmow odliczyc jezeli to zrobi roznice.

Ja dalej nie wiem na czym to glosowanie polega. Myslalem ze glosuje wg prawdziwego nba. Tam znam role tych zawodnikow, jak grali i to ma sens. A tutaj gdzie mam wglad do tego? Mam sobie wyobrazic ze Oladipo i Luka najlepsi przyjaciele i chce tam grac?

Głosujesz tak jak uważasz, nie przejmuj się tym że ktoś jest niezadowolony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Nie bardzo rozumiem o czym nie mam pojęcia.. Czy mógłbyś mi to Brave wyjaśnić? Może to Ty nie oglądałeś Wigginsa w Minnesocie?

Nie wiem czemu nagle o Socie wspominasz...

Na post januarego, gdzie pisze, że gsw miało dwóch szkodników rok wcześniej (Oubre, Wiseman) odpisujesz, że trzech (jeszcze Wiggins). A Wiggins miał już wtedy naprawdę dobry sezon, zrobił duży postęp w defensywie, dopasował się do systemu gsw. Ja nie zatrudniłem kota w worku, tylko gracza, który wyglądał naprawdę obiecująco pod kątem przyszłości i świetnie mi fitował do tego co miałem w składzie. 

A Oubre się tam nie sprawdził, gdzie Dubs jak tlenu potrzebowali atletycznych, długich skrzydłowych. Teraz jest wypychany z Hornets. Na jakiej podstawie zatem przy Oubre powołujesz się na przykład Wigginsa? Jeden i drugi otrzymał dużą szansę od losu, jaką było przejście do jednej z lepszych organizacji i systemu w NBA (wg Ciebie Oubre nie trafił jeszcze w odpowiednie miejsce, ciekawe...), ale różnica jest taka, że jeden ją wykorzystał, natomiast drugi z nich ją zmarnował i jest na dobrej drodze, by w tym samym czasie pożegnać się już z kolejnym zespołem. To są dwa odległe bieguny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins się ogarnął pare lat temu przy śmierci babci. Grał wtedy set 12 najlepszych spotkań kariery. Zmiana klubu wyeksponowała jego zalety ale on już ciut szybciej błysnął. Nasze forum tego nawet nie zauważyło gdy do efektywniejszego ataku dostając więcej oddechu nauczył się zaoszczędzona energię przerzucić na druga stronę parkietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Nie wiem czemu nagle o Socie wspominasz...

Na post januarego, gdzie pisze, że gsw miało dwóch szkodników rok wcześniej (Oubre, Wiseman) odpisujesz, że trzech (jeszcze Wiggins). A Wiggins miał już wtedy naprawdę dobry sezon, zrobił duży postęp w defensywie, dopasował się do systemu gsw. Ja nie zatrudniłem kota w worku, tylko gracza, który wyglądał naprawdę obiecująco pod kątem przyszłości i świetnie mi fitował do tego co miałem w składzie. 

A Oubre się tam nie sprawdził, gdzie Dubs jak tlenu potrzebowali atletycznych, długich skrzydłowych. Teraz jest wypychany z Hornets. Na jakiej podstawie zatem przy Oubre powołujesz się na przykład Wigginsa? Jeden i drugi otrzymał dużą szansę od losu, jaką było przejście do jednej z lepszych organizacji i systemu w NBA (wg Ciebie Oubre nie trafił jeszcze w odpowiednie miejsce, ciekawe...), ale różnica jest taka, że jeden ją wykorzystał, natomiast drugi z nich ją zmarnował i jest na dobrej drodze, by w tym samym czasie pożegnać się już z kolejnym zespołem. To są dwa odległe bieguny. 

 

Sądziłem że oczywistym jest tu porównanie Wigginsa z Soty z Wigginsem z Golden St. 

A co najlepsze -dowaliłeś się do mnie o to o co ja tu w tej grze walczę od samego początku - że w BeGM nie są odpowiednio doceniane systemy a graczy się często bierze 1:1 co jest zwyczajnie bez sensu..

Z tymi dwoma biegunami Wiggins/Oubre z kolei Ty mnie rozbawiłeś.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

 

Sądziłem że oczywistym jest tu porównanie Wigginsa z Soty z Wigginsem z Golden St. 

A co najlepsze -dowaliłeś się do mnie o to o co ja tu w tej grze walczę od samego początku - że w BeGM nie są odpowiednio doceniane systemy a graczy się często bierze 1:1 co jest zwyczajnie bez sensu..

Z tymi dwoma biegunami Wiggins/Oubre z kolei Ty mnie rozbawiłeś.. 

Dlaczego Oubre nie wypalił w tak dobrej organizacji jak Warriors ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Dlaczego Oubre nie wypalił w tak dobrej organizacji jak Warriors ?

Porównaj sobie od kiedy tam jest Wiggins, a kiedy trafił tam Oubre.

Widzę że nie czytałeś o tym jak pisałem o poprawie defensywy Oubre w Warriors

Później sprawdź dlaczego Oubre nie grał w końcówce sezonu.

Dalej sprawdź salary Warriors oraz kontrakty jakie mieli Oubre i Wiggins i już powinieneś mieć odpowiedź na swoje pytanie :)

Wiggins wykorzystał sprzyjające okoliczności, a Oubre nie.. - jak w życiu. Reszta to już dorabianie do tego propagandy- w zależności co komu tu jest na rękę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai @bogans2

Nie sprawdzalem czy zmieniliscie zdanie czy nie, natomiast uznalem ze jest to informacja, ktora moze byc dla was przydatna przy podejmowaniu decyzji. Postow w dziale jest duzo, a jednak kluczowa w tej grze jest nadal argumentacja

Wasze glosy licza sie tak samo jak innych.

W dniu 21.06.2022 o 00:56, człowiek...morza napisał:

i to jest okolicznosc decydujaca w tej kwestii.

wedlug mnie Dipo dostanie mid-lvl na rynku (wdajesz sie w role zawodnika), takze nie daj sie zwiesc szczwanemu lisowi tangiersowi, ktory w chwili chwytanai sie brzytwy rzucił sie z nia na niewinne baranki, czyt. Was szanowne Świeżaki.

beka, ze dipo to wzial, gdy rynek wolnej agentury w tym roku tak ubogi w pozadnych zawodnikow. @tangiers rzutem na tasme wyzebral.

Pokaz zebractwa to zobaczylem na PW przed draftem, jak okazalo sie zalatwiles sobie 5 wyborow w slabym drafcie

Widzisz, jest roznica miedzy zartem,  a trollowaniem, jest tez roznica miedzy placzem, a argumentacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.