Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RappaR napisał:

I lepiej by Ci pasował, miałbyś lepszy rdzeń, Kidd to dla mnie średni pick do Wade. 

Chciałem sobie postawić zasieki na obwodzie. Dwóch all-defów w tym Kidd prawie DPOY, a co fitu, to właśnie slasher Wade będzie dobrze działał z Kiddem w transition ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ja tam wciąż widzę mnóstwo elite picków, tylko sęk w tym, że każdy na 4 rundę, a co w 3 by było stealem, to tak średnio ;)

Yup, ależ to była smutna dekada dla obwodowych, 00s dla fanów kosza to odpowiednik komunizmu dla naszych starych. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Yup, ależ to była smutna dekada dla obwodowych, 00s dla fanów kosza to odpowiednik komunizmu dla naszych starych. ;]

Ja właśnie uważam ją za mega bogatą i dobrą. 

Zresztą popatrz w porównaniu do atf za 45 lat jak dużo topowych picków poszło z naszych lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Yup, ależ to była smutna dekada dla obwodowych, 00s dla fanów kosza to odpowiednik komunizmu dla naszych starych. ;]

Co Ty gadasz ;)  na sopcastowych streamach z chinskich telewizji CCTV5 wszystko wyglądało pięknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, P_M napisał:

Co Ty gadasz ;)  na sopcastowych streamach z chinskich telewizji CCTV5 wszystko wyglądało pięknie ;)

Jezu, jaki to był problem jak próbowałem w 2005 znaleźć stream do 1 meczu Shaq vs Kobe, o którym wiedziałem głównie z tygodnika, a może miesięcznika Basket.

 

Próbowałem chyba wszystkiego jak na tamte ograniczone czasy internetu. Jakbym miał wtedy takie streamy czy lp jak teraz, to bym zwariował i doznał zawału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LAF napisał:

No ciężko znaleść jakieś zaawansowane statystyki z tego okresu 

https://sites.google.com/site/rapmstats/top-rapm

7 godzin temu, BMF napisał:

00-04 są słabe, potem przyszło dużo alltimerskiego talentu, to fakt. 

zmiana przepisów 

46 minut temu, RappaR napisał:

Tak

nie pytaj kolegów kogo brać tylko wybieraj misiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.