Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, P_M napisał:

Co wy z tym 06 serio macie taki winning bias na podstawie jednej serii? 

tak jak pisałem - Wade miał dwa ~równie dobre sezony in general

 

więc wiadomo że rywale będą pisać że to ten którego nie wybrałeś to jednak TEN sezon :) 

 

CO TY

PIERWSZY RAZ W ATFIE? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak jak pisałem - Wade miał dwa ~równie dobre sezony in general

 

więc wiadomo że rywale będą pisać że to ten którego nie wybrałeś to jednak TEN sezon :) 

 

CO TY

PIERWSZY RAZ W ATFIE? :P 

06 to akurat epic run, gdzie na zajebistej skuteczności rozjebał poza Dallas jeszcze Netsów i Pistons mających epic defense.

Ogółem Wade w tej formule to zajebisty gracz, ogółem jak dla mnie nawet jakby wylądował z 1# nie byłby bustem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Czy krótki run w PO jest bardziej wartościowy niż cały sezon? 

nie przejmuj się ot po prostu Rappar walcząc z potworami (śmianie się z Pablo, potem temat na głównym forum o ocenianiu graczy przez pryzmat wyników) stał się jednym z nich

 

Nothing To See Here GIFs | Tenor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

nie przejmuj się ot po prostu Rappar walcząc z potworami (śmianie się z Pablo, potem temat na głównym forum o ocenianiu graczy przez pryzmat wyników) stał się jednym z nich

 

Nothing To See Here GIFs | Tenor

 

Wade w 06 zajebał 60 win Pistons 27 ppg na 68% TS, które miało jedną z lepszych obron all time z parą Wallace

Wade w 09 dostał wpierdol od Hawks z poniżej 50 w, które dostało w następnej rundzie sweepa od Lebrona. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Wade w 06 zajebał 60 win Pistons 27 ppg na 68% TS, które miało jedną z lepszych obron all time z parą Wallace

Wade w 09 dostał wpierdol od Hawks z poniżej 50 w, które dostało w następnej rundzie sweepa od Lebrona. 

nie Wade tylko Heat, które w 2006 miało ciągle sensownego Shaqa (czyli super druga opcja) i kilku b.solidnych rolsów/wetów a w 2009 bandę kasztanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ale Wade zagrał zajebisty RS + jeden z lepszych PO alltime vs zagranie zajebistego RS i dostanie wpierdolu od Atlanty Hawks

 

 

Hmmm, ale RS 08-09 w wykonaniu Wade'a był pod każdym względem lepszy niż ten 05-06, notabene biorąc też pod uwagę jakąś logikę pod względem rozwoju gracza, to mając 27 lat imho gracz powinien byc lepszy niz 24, a w PO dużo zależy od okoliczności i supportu.

Ale już widzę po waszych opiniach, że zjebałem i trzeba patrzeć na winning bias ile się da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Hmmm, ale RS 08-09 w wykonaniu Wade'a był pod każdym względem lepszy niż ten 05-06, notabene biorąc też pod uwagę jakąś logikę pod względem rozwoju gracza, to mając 27 lat imho gracz powinien byc lepszy niz 24, a w PO dużo zależy od okoliczności i supportu.

Ale już widzę po waszych opiniach, że zjebałem i trzeba patrzeć na winning bias ile się da ;)

Jakoś wybitnej różnicy nie było.

Wade miał potem trochę problemów z kontuzjami, więc to nie idzie tak 1 do 1 u niego.

Imho dla mnie akurat wzięcie jednego sezonu 06 Wade to no brainer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Hmmm, ale RS 08-09 w wykonaniu Wade'a był pod każdym względem lepszy niż ten 05-06, notabene biorąc też pod uwagę jakąś logikę pod względem rozwoju gracza, to mając 27 lat imho gracz powinien byc lepszy niz 24, a w PO dużo zależy od okoliczności i supportu.

Ale już widzę po waszych opiniach, że zjebałem i trzeba patrzeć na winning bias ile się da ;)

pls, jakbyś wział Wade'a z 06 to by ci ludzie pisali 'phi, to ten Wade bez trójki'

ot taka natura atfów :) 

 

zresztą wiadomo że Rappar płacze bo Dirkowi nie miał jak wziąć najlepszego sezonu :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

nie Wade tylko Heat, które w 2006 miało ciągle sensownego Shaqa (czyli super druga opcja) i kilku b.solidnych rolsów/wetów a w 2009 bandę kasztanów

Nie aż tak beznadziejna banda kasztanów, Shaq wtedy z Dallas robił 13 pgg i był mocno past prime.

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

zresztą wiadomo że Rappar płacze bo Dirkowi nie miał jak wziąć najlepszego sezonu :P 

Wiedziałem, że i tak powiesz, że zjebałem picki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Nie aż tak beznadziejna banda kasztanów, Shaq wtedy z Dallas robił 13 pgg i był mocno past prime.

bez Shaqa ci Heat mieli jakoś 10-11 w RS, bez Wade'a 4-1 (ale fakt, że wszystkie winy z bieda ekipami) - dla obu nie liczę dwóch ostatnich meczów bo tam szedł ogólny benching

tak - Shaq był świeżo po prime, czyli dalej był zajebistym side-kickiem wartym jakieś 3x więcej niż cały support z 2009 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

zresztą wiadomo że Rappar płacze bo Dirkowi nie miał jak wziąć najlepszego sezonu :P 

ludzie i tak o tym zapomną i extrapolują, że to ten kozak ;)

btw jak gramy w koncu? czy bedzie ABBBA na początku jak sugerowałem?

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.