Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał:

Mo Williams nie stał nawet koło playoff Rondo 09. Mo Williams stal co najwyżej koło Koszarka i to tego też past prime.

przecież Koszarek obu zjada 

 

1 minutę temu, P_M napisał:

Koło Pierce'a, Garnetta i Allena nawet Koszarek mógłby wyglądać jak Rondo ;)

lepszy spacing i przegląd pola

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Chandler przed Mavs miał taką renomę, że do teamu dołączał jako backup Brendana Haywooda. Tak więc bądźmy poważni. 

Wielu graczy nie ma renomy bądź ja ma niezasłużenie. No camby jako dobry obrońca. 

Np Camby za 07 ma rapm 3.1 a Chandler za 08 ma 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ludzie się uprzedzają do kogos i potem powtarzają jeszcze brednie kogos innego bez sprawdzenia. Kwestie Cambyego wyjaśnimy w opisach, bo sprawdziłem sobie on/offy i advanced z gry w nuggets i nie było tak zle z nim jak mowicie. Btw kompletnie zapomniałem o tym ale oglądając highlighty mi się na szczęście przypomniało ze on nie był w ataku całkiem bezużyteczny, bo miał jeden super skill w ataku - gra z kontry. Mógł nawet prowadzić piłkę w kontrze i swietnie w niej podawał i kończył. Był szybszy niż większość centrow. Tamci nuggets zdobywali masę pkt z kontry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.