Skocz do zawartości
Reikai

ATF 00' - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, mac napisał:

z ciekawosci w co bedziesz gral dalej? roblox, minecraft?

W dalszej rundzie tego ATF ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, julekstep napisał:

cały czas piszę o całościowym porównaniu pozycji 2-5 a Ty ciągle wybiórczo podchodzisz do tematu :)

Nie traktuję tego wybiórczo, tylko rozbijam na czynniki pierwsze. Rzuciłeś tezą o tym, że overall masz najlepszy skład na pozycjach 2-5, gdzie ja widzę ewidentnie, że 2-3 mam grubo lepsze.

11 minut temu, julekstep napisał:

no i to wszystko brzmiałoby bardziej wiarygodnie jakbyś nie marudził po moim picku że liczyłeś na KG z szóstką, tak wygląda to trochę na dorabianie ideologii do zastanej rzeczywistości :P

To, że nie miałem nigdy KG i chciałem go obudować w drafcie to jedno, a to jakim jest zawodnikiem to drugie ;)

12 minut temu, julekstep napisał:

prime KG > prime Malone

a tutaj mamy ścisły peak KG vs post-prime Malone (tak dalej to sensowny grajek przez swoje longevity, utrzymał swój poziom w 00 prawie tak dobrze jak Stock :) )

Tylko, że KG też ma swoje wady, ten lekko post-prime Malone np zdobywał więcej punktów czy tam Per game/36/100 poss w wybranym przeze mnie RS i PO niż twój KG i to na lepszych procentach. W D wiadomo, że KG lepszy i overall się zgodzę z twoją tezą, tylko że mówimy dla kontrastu o twojej pierwszej opcji i mojej drugiej/trzeciej w ataku, gdzie w realu Malone był zawsze 1, wiec u mnie już ma łatwiej i np mógłby być mocniejszy w D.

Dlatego again, bardzo mnie dziwi twoja teza o 2-5 najlepsze w zabawie. Jakbys powiedział 4-5, to bylbym w stanie sie zgodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, P_M napisał:

Nie traktuję tego wybiórczo, tylko rozbijam na czynniki pierwsze. Rzuciłeś tezą o tym, że overall masz najlepszy skład na pozycjach 2-5, gdzie ja widzę ewidentnie, że 2-3 mam grubo lepsze.

To, że nie miałem nigdy KG i chciałem go obudować w drafcie to jedno, a to jakim jest zawodnikiem to drugie ;)

Tylko, że KG też ma swoje wady, ten lekko post-prime Malone np zdobywał więcej punktów czy tam Per game/36/100 poss w wybranym przeze mnie RS i PO niż twój KG i to na lepszych procentach. W D wiadomo, że KG lepszy i overall się zgodzę z twoją tezą, tylko że mówimy dla kontrastu o twojej pierwszej opcji i mojej drugiej/trzeciej w ataku, gdzie w realu Malone był zawsze 1, wiec u mnie już ma łatwiej i np mógłby być mocniejszy w D.

Dlatego again, bardzo mnie dziwi twoja teza o 2-5 najlepsze w zabawie. Jakbys powiedział 4-5, to bylbym w stanie sie zgodzić ;)

Czemu ignorujesz to że w s5 mam 4ech legitnych i efektywnych 20+ ppg scorerów (z których każdy robił za 1szą opcję w swoich mocnych PO teamach) starając się na siłę budować narrację z KG jako tym jedynym, wybranym, gtg? :)

Tak jak pisałem - w tym atfie, jest jeden mofo gtg który 'w pojedynkę' może anchorować O na all-timerskim poziomie, dlatego u mnie jest to mocno zbalansowane (nawet poza tą czwórką są gracze którzy wnoszą fajny, unikalny skillset w ataku jak Sabonis czy Diaw albo są w stanie wziąć piłkę i zagrać efektywne high-post iso jak Stevie)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

Tak jak pisałem - w tym atfie, jest jeden mofo gtg który 'w pojedynkę' może anchorować O na all-timerskim poziomie, dlatego u mnie jest to mocno zbalansowane (nawet poza tą czwórką są gracze którzy wnoszą fajny, unikalny skillset w ataku jak Sabonis czy Diaw albo są w stanie wziąć piłkę i zagrać efektywne high-post iso jak Stevie)

Wade Lebron Kobe Dirk Nash T-Mac

Ja tam widzę 6, ale rozumiem, że znowu będziesz bajki dawał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, P_M napisał:

ponieważ mój zestaw na pozycjach 2-5 jest lepszy od - przykładowo - Twojego

mimo że na pozycji 2 masz przewagę

najprościej jak się da - 1+2+2+2 > 2+1+1+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

ponieważ mój zestaw na pozycjach 2-5 jest lepszy od - przykładowo - Twojego

mimo że na pozycji 2 masz przewagę

najprościej jak się da - 1+2+2+2 > 2+1+1+1

Nie jest ;) i oceny sobie wziales z kosmosu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, RappaR napisał:

T-Mac, Dirk, Payton, Battier, Christie, Mutombo, Cassell, dreptający Ewing, Jordan z Wizards

Ja tam widzę 9, ale rozumiem, że znowu będziesz bajki dawał

POPRAWIŁEM

2 minuty temu, P_M napisał:

Nie jest ;) i oceny sobie wziales z kosmosu :D

peak KG > stary Malone

peak Zo > JO/Ben

peak Vince > połamany w PO Hill

peak Roy < peak Wade

która konkretnie ocena jest z kosmosu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POPRAWIŁEM

Ewing robił 16/10 poprawiając znacznie top6 obron w NBA. 

Śmiesznie, że sam masz Sabonisa 12/8 z 35 lat i się do tego odwołujesz, gdy po prostu wziąłem pick na Twoim poziomie 3 rundy niżej :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

Śmiesznie, że sam masz Sabonisa 12/8 z 35 lat i się do tego odwołujesz, gdy po prostu wziąłem pick na Twoim poziomie 3 rundy niżej :)  

jak na moim poziomie

mordo - lepszego wziąłeś!

trzymaj się roli! xD

ale jara mnie zaokrąglanie 15.0 do 16 ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak na moim poziomie

mordo - lepszego wziąłeś!

trzymaj się roli! xD

W sumei to tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

W sumei to tak

od razu lepiej!

17/10 Ewinga ładnie wygląda ❤️ 

pal licho że biegał jak Dirk w swoim ostatnim sezonie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RappaR napisał:

Knicks z Ewingiem '00 bronili tak samo jak bez niego w regularze i -1.6pts lepiej w playoffach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, BMF napisał:

Knicks z Ewingiem '00 bronili tak samo jak bez niego w regularze i -1.6pts lepiej w playoffach. 

cicho tam

18/10 Ewing był kotem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Rappar dwóch dziadów na koniec dobrał a czepial się o MarcusCamby xD 

Którzy dalej byli kotami, właśnie o to chodzi, że przeoczeni, podobnie jak D-ROB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra z największych niewybranych imo niespodzianek:

carlos Boozer z Utah z sezonu z WCF, gość robił chyba 23/12 w PO i nie był wtedy dziura w obronie.

Latrell Sprewell i Marbury z któregoś roku? Nienwiem który był lepszy, już nie pamietam. chyba obaj mieli po jednym super roku.

jalen Rose. To był kocur. Sf z grą PG. Jeden super sezon w pacers.

Kto tam jeszcze, Josh Smith na pewno by mógł być.  Zamiast dziadów Ewingów. Był zajebisty przez kilka pierwszych sezonów kariery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra z największych niewybranych imo niespodzianek:

carlos Boozer z Utah z sezonu z WCF, gość robił chyba 23/12 w PO i nie był wtedy dziura w obronie.

Latrell Sprewell i Marbury z któregoś roku? Nienwiem który był lepszy, już nie pamietam. chyba obaj mieli po jednym super roku.

jalen Rose. To był kocur. Sf z grą PG. Jeden super sezon w pacers.

Kto tam jeszcze, Josh Smith na pewno by mógł być.  Zamiast dziadów Ewingów. Był zajebisty przez kilka pierwszych sezonów kariery.

Michael Finley

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

POPRAWIŁEM

peak KG > stary Malone

peak Zo > JO/Ben

peak Vince > połamany w PO Hill

peak Roy < peak Wade

która konkretnie ocena jest z kosmosu?

Rotfl to jak nieobiektywnie przedstawiasz graczy to pusty smiech mnie ogarnia. Chyba wiadomo, ze wystawiam do gry Hilla w trakcie jak grał?  to że się w trakcie PO połamał to oznacza, ze wystawiam gracza kontuzjowanego czy jak? again jak gracz spełnia kryterium meczów to jest w naszej zabawie zdolny do gry na tym poziomie w którym grał do czasu kontuzji, grunt, zeby byla odpowiednia próbka meczów.

Mój peak Hill robi Vince'a jak chce skillem.
A Wade to w twoich ocenach musiałby mieć 3 punkty, bo ma taką przewagę lub >> zamiast >
Z starym Malone sobie daruj, bo to zwykła manipulacja, biorąc pod uwagę jaką formę fizyczną prezentował.

Anyway, jako że Ronnie skonczył nazwiska, które nie został wybrane a imho mogły.

L. Sprewell
A. Houston
W. Szczerbiak
B. Gordon
J. Stackhouse
B. Bowen
A. Jamison
M. Finley
S. Marbury
J. Mashburn
R. Horry
S. Abdur-Rahim
L. Hughes
Mo Williams
C. Butler
J. Rose
A. Walker
M. Miller
R. Jefferson
D. Fisher
J. Crawford
Z. Randolph
E. Okafor
M. Ellis
C.Mobley
J. WIlliams
D. Stoudemire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, RappaR napisał:

Warto zauważyć, że zmieniał go Kurt i Camby - ogółem 37 letni Ewing dalej był jednym z najlepszych centrów w obronie ligi.

Podobny casus jak Howarda zmieniał Gortat

Którzy dalej byli kotami, właśnie o to chodzi, że przeoczeni, podobnie jak D-ROB

Ten „może lepszy” center jakiego miałem na mysli to Ilgauskas. Ty tez go Miałeś na mysli procz Ewinfa ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi