Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kubbas napisał:

a w ataku wiadomo jest nie do zatrzymania jak prime Shaq

przecież właśnie przed chwilą celtics pokazali, że można dość mocno ograniczyć Giannisa, bo mimo tony punktów miał tylko 51-52 TS i 5 strat na mecz.

moim zdaniem Rekai tu dobrze napisał, tj. Giannis jest na dobrej drodze do top 10, ale jeszcze się tam nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lorak napisał:

przecież właśnie przed chwilą celtics pokazali, że można dość mocno ograniczyć Giannisa, bo mimo tony punktów miał tylko 51-52 TS i 5 strat na mecz.

moim zdaniem Rekai tu dobrze napisał, tj. Giannis jest na dobrej drodze do top 10, ale jeszcze się tam nie znajduje.

34 punkty 15 zbiorek 7 asyst 45% z pola 1 blok 1 steal na mecz, ograniczyli kompletnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

Giannis ma jeden tytul, z jednym z gorszych supportow z druzyny ktore byly w finalach i pewnie gdyby Middelton sie nie polamal to mialby pierscien bezposrednio vs Curry z tym samym supportem

jeden tytul z zeszlego roku byl bardzo mocny, bedacy bliski tytulowi Dirka

Dla mnie Giannis jest over Curry, bo w obronie ma impact all time wysokiego bo jest rim protectorem i swietnym help defenderem, indywidualnym tez a w ataku wiadomo jest nie do zatrzymania jak prime Shaq

Ale Twoje pytanie pierwotnie odnosiło się do top 10 all time, a tu jednak Curry resume ma lepsze, oczywiście też dlatego, że dłuższe;) ten run z 2021 i seria finałowa z wisienką w postaci 50 pkt jest lepszy niż jakikolwiek pojedynczy run Stepha, wpływ na bronioną stronę to no contest na korzyść Greka, ale po prostu tak jak przedmówcy przedstawili- zbyt wcześnie go tu wywołałeś w tym kontekście- poczekajmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tyrion napisał:

Ale Twoje pytanie pierwotnie odnosiło się do top 10 all time

tak tak, ale wlasnie ja nie wiem czy Giannis juz teraz nie ma lepszego resume, inaczej tak z ciekawosci, jakbys mial wziac jednego gracza tu i teraz z resume jakim ma Steph i Giannis kogo bierzesz?

ja biore Giannisa all timerski atak all timerska obrona, nawet chwile sie nie wacham

Cytat

ten run z 2021 i seria finałowa z wisienką w postaci 50 pkt jest lepszy niż jakikolwiek pojedynczy run Stepha

yup, dokladnie

Cytat

wpływ na bronioną stronę to no contest na korzyść Greka

dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma. Bo dziś ma 1 tytuł. A takich gości do top 10 się zupełnie nie bierze pod uwagę. I nie ma znaczenia czy ładnie blokował czy miał super 1 serie czy by Dirka zrobił 1:1. Jest poza top 10 lekko. Taki niżej niż Wade na dziś i w okolicy Dirka. 

Jak ładnie powalczy to może KG. 

Jak zrobi 4 tytuły to dołączy do najlepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubbas napisał:

tak tak, ale wlasnie ja nie wiem czy Giannis juz teraz nie ma lepszego resume, inaczej tak z ciekawosci, jakbys mial wziac jednego gracza tu i teraz z resume jakim ma Steph i Giannis kogo bierzesz?

ja biore Giannisa all timerski atak all timerska obrona, nawet chwile sie nie wacham

Na tak postawione pytanie też odpowiadam bez wahania, tylko w drugą stronę niż Ty ;)

Natomiast daję Giannisowi realną szansę na co najmniej wyrównanie tej dyskusji w przyszłości, ale jest tak wiele zmiennych które mogą się jeszcze wydarzyć, że spokojnie sobie poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Giannis ma jeden tytul, z jednym z gorszych supportow z druzyny ktore byly w finalach i pewnie gdyby Middelton sie nie polamal to mialby pierscien bezposrednio vs Curry z tym samym supportem

Byłoby 4-0 dla GSW. 

Pasuje wynik ? Takie samo pierdzielenie jak Twoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyrion napisał:

Na tak postawione pytanie też odpowiadam bez wahania, tylko w drugą stronę niż Ty ;)

Na prawde tu i teraz wzialbys Currego do swojej druzyny ponad Giannisem? Czemu? W czym jest lepszy?

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Byłoby 4-0 dla GSW. 

Pasuje wynik ? Takie samo pierdzielenie jak Twoje. 

Nie, ale mozesz sprobowac uargumentowac, ja swoje moge uargumentowac

GSW nie mialo zadnego matchupu na Giannisa, ogolnie mieli problem z sizem Tatuma i Browna, a co dopiero by bylo z Giannisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Giannis ma jeden tytul, z jednym z gorszych supportow z druzyny ktore byly w finalach 

[...]

jeden tytul z zeszlego roku byl bardzo mocny, bedacy bliski tytulowi Dirka

 

Huh?

Bucks byli o 5 cm przy trojce Duranta od trzeciego z rzedu kompromitujacego wylotu z PO, przeciwko 1/3 big 3 Nets. Giannis rzucal w tej serii 48% FT. Na przestrzeni PO przez swoje ograniczenia w ofensywie potrzebowal dedykowanego closera w osobie Middletona, ktory zagral all time clutch playoffy. Bucks wygrali G5 i G6 z Hawks bez Giannisa.

Ten run to wielkie meh co najwyzej, a nie Dirk 2011. Gwizadkowcy powiedzo, ze jeden z wiekszych asteriskow, bo Nets nawet bez Hardena by ich ruchneli w R2 gdyby nie nadzwyczajny zbieg okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kubbas napisał:

Na prawde tu i teraz wzialbys Currego do swojej druzyny ponad Giannisem? Czemu? W czym jest lepszy?

 

Nie zrozumieliśmy się najwidoczniej - Ignazz już przedstawił również mój punkt widzenia na sprawę i na Twoje wcześniejsze pytanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kubbas napisał:

Na prawde tu i teraz wzialbys Currego do swojej druzyny ponad Giannisem? Czemu? W czym jest lepszy?

Nie, ale mozesz sprobowac uargumentowac, ja swoje moge uargumentowac

GSW nie mialo zadnego matchupu na Giannisa, ogolnie mieli problem z sizem Tatuma i Browna, a co dopiero by bylo z Giannisem

Giannis robiłby pewnie 40 pkt w meczu, ale reszta ? Przerzuciliby ich po prostu. 

Generalnie to jest gdybologia bo się nie zdarzyło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.