Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, RappaR napisał:

Oferowałem z 8 razy, dwa razy była zgoda(nawet moje fwb odmówiło, bo nie chciało zobowiązania) 

wspolny wyjazd to jakieś 2-3 koła. Spytaj się ile z Twoich ladnych(akurat ja oferowałem tylko naprawdę dobrym laskom) koleżanek zgodzi się dać dupy za taka kwotę.

raczej żadna 

Żeby nie było - nie pytałem losowo

to zawsze były pary z Tindera z którymi miałem kontakt, i oferta była takim tekstem w stylu - i tak lecę na wakacje, a weź poleć ze mną, a nje - ja Ci kupię bilet, a Ty mi zrobisz loda 

No to jak oferowałes tylko naprawdę dobrym laskom to masz odpowiedź dlaczego, ale stawiam że część z nich pewnie tez by poleciała… gdybys zaoferował naprawdę pięciogwiazdkowe wakacje czy coś bardziej „specjalnego” niż zwykle wakacje. 
 

W skrócie, Nie widziałeś nigdy „gold digger prank” ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No to jak oferowałes tylko naprawdę dobrym laskom to masz odpowiedź dlaczego, ale stawiam że część z nich pewnie tez by poleciała… gdybys zaoferował naprawdę pięciogwiazdkowe wakacje czy coś bardziej „specjalnego” niż zwykle wakacje. 
 

W skrócie, Nie widziałeś nigdy „gold digger prank” ? 

 Akurat w sumie oferowałem właśnie coś naprawdę dobrego

 

ogółem w sumie nawet to nie jest 2/8, a 1/7 - raz laska lecąc myślała ze jesteśmy razem i chciała płacić za siebie, była bogata z domu studentka.

Koleżanka mojego byłego fwb była taka luźna dziwka - brała 15k za noc. jeden z jej klientów to gość z gazet.

nie kupisz laski, bo w sumie w druga stronę - laska która mi się nie podobała mogłaby mi zaoferować 5 gwiazdek na Malediwach i bym wyśmiał 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

nigdy nie spotkałem laski która leciała na hajs 

 

 

 

 

1 godzinę temu, RappaR napisał:

oferta była takim tekstem w stylu - i tak lecę na wakacje, a weź poleć ze mną

 

james-harden-eye-roll.gif

 

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RappaR napisał:

 Akurat w sumie oferowałem właśnie coś naprawdę dobrego

 

ogółem w sumie nawet to nie jest 2/8, a 1/7 - raz laska lecąc myślała ze jesteśmy razem i chciała płacić za siebie, była bogata z domu studentka.

Koleżanka mojego byłego fwb była taka luźna dziwka - brała 15k za noc. jeden z jej klientów to gość z gazet.

nie kupisz laski, bo w sumie w druga stronę - laska która mi się nie podobała mogłaby mi zaoferować 5 gwiazdek na Malediwach i bym wyśmiał 

 

 

Może poleć do biedniejszego kraju? Właśnie wróciłem z Filipin gdzie przez 6 tygodni widziałem tylko samych brzydkich dziadów z naprawdę rakietami Filipinkami. Ogolnie przez 6 tygodni nie zauważyłem żadnej pary gdzie laska była naprawdę ładna i była w parze z lokalsem :D 

Tam jak laska jest ładna to buja sie z białymi mega brzydkimi grubymi rudymi angolami w wieku 30-40 albo z typowymi dziadami co ledwo chodzą już :D nawet jesli uwierzyć ze połowa z tych związków to prawdziwa miłość to 
 

Nie uważam sie za przystojnego wręcz przeciwnie uważam ze jestem dość brzydki ale nie zauważyłem zadnego bardziej atrakcyjnego ode mnie faceta będącego z Filipinką. Wiec kręciłem bekę z żony, ze naprawdę ma farta ze na mnie trafiła :D

ps. Wiem jaka zaraz bedzie riposta, wiec uprzedze ze Ja akurat serio trafiłem perełkę bo jak poznałem swoja żonę to miałem 200€ oszczędności, a na dziś dzień żyjemy sobie z mojej pensji a jej pensje wspolnie oszczędzamy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

ps. Wiem jaka zaraz bedzie riposta, wiec uprzedze ze Ja akurat serio trafiłem perełkę bo jak poznałem swoja żonę to miałem 200€ oszczędności, a na dziś dzień żyjemy sobie z mojej pensji a jej pensje wspolnie oszczędzamy. 

Czyli Ty za wszystko płacisz, a ona swoje oszczędza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Właśnie wróciłem z Filipin gdzie przez 6 tygodni widziałem tylko samych brzydkich dziadów z naprawdę rakietami Filipinkami. Ogolnie przez 6 tygodni nie zauważyłem żadnej pary gdzie laska była naprawdę ładna i była w parze z lokalsem :D 

Kłopot jest taki, że czasem te rakiety mają rakiety. Nie tylko w Tajlandii, ale w Filipinach (chyba już nie można pisać "na") właśnie też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Może poleć do biedniejszego kraju? Właśnie wróciłem z Filipin gdzie przez 6 tygodni widziałem tylko samych brzydkich dziadów z naprawdę rakietami Filipinkami. Ogolnie przez 6 tygodni nie zauważyłem żadnej pary gdzie laska była naprawdę ładna i była w parze z lokalsem :D 

Tam jak laska jest ładna to buja sie z białymi mega brzydkimi grubymi rudymi angolami w wieku 30-40 albo z typowymi dziadami co ledwo chodzą już :D nawet jesli uwierzyć ze połowa z tych związków to prawdziwa miłość to 
 

Nie uważam sie za przystojnego wręcz przeciwnie uważam ze jestem dość brzydki ale nie zauważyłem zadnego bardziej atrakcyjnego ode mnie faceta będącego z Filipinką. Wiec kręciłem bekę z żony, ze naprawdę ma farta ze na mnie trafiła :D

ps. Wiem jaka zaraz bedzie riposta, wiec uprzedze ze Ja akurat serio trafiłem perełkę bo jak poznałem swoja żonę to miałem 200€ oszczędności, a na dziś dzień żyjemy sobie z mojej pensji a jej pensje wspolnie oszczędzamy. 

Roland ode mnie z roboty ma 3 lata do emerytury i co drugi dzień opowiada, ze wyjedzie na Filipiny i będzie żył z młodą laską. Ma już wszystko obcykane: ile za mieszkanie, jedzenie itp. Mówi, że tam mega tanio i będzie żył z emerytury jak król.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

No to pewnie naczytał się na internecie tych mitów jakoby laski obciągały białym na lewo i prawo a prawda jest taka, że duża ilość z nich to prostytutki, które biorą za usługę nie mało. Dodatkowo jeszcze zdarzają się ladyboye. 
 

Owszem są dziewczyny normalne i biały ma lekki handicap, ale nie jest tak kolorowo jak co niektórzy sobie wyobrażają. 

XD

może najpierw pojedź gdzieś sam zanim się wypowiesz, bo raczej to ty sie naczytałeś pierdół w internecie. 

5 minut temu, P_M napisał:

I tak jest do przodu w stosunku do Ciebie;) 

W jakim sensie ? Po prostu jej pensja by nie starczyła :D (ale wmawiajcie sobie tam co chcecie :o )

 

 

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Roland ode mnie z roboty ma 3 lata do emerytury i co drugi dzień opowiada, ze wyjedzie na Filipiny i będzie żył z młodą laską. Ma już wszystko obcykane: ile za mieszkanie, jedzenie itp. Mówi, że tam mega tanio i będzie żył z emerytury jak król.

No bo tak jest. Takich Rolandow jest tam w c***. I mnie to osobiście irytuje, bo zdaje sobie sprawę ze pewnie i mnie i żonę tak tam postrzegają lokalni ludzie nie raz, skoro wiadomo jak to wygląda w większości przypadków takich mieszanych par. 
 

Nawet tutaj jak widać pojawiają się jakieś kiepskie docinki, choć napisałem ze mamy wspólne pieniądze, jak pewnie większość tu obecnych ludzi w swoich parach. 

3 godziny temu, P_M napisał:

Czyli Ty za wszystko płacisz, a ona swoje oszczędza xD

No, w sumie możnaby tak to ująć albo powiedzieć rownież ze to ona mi zasponsorowała ten 6 tygodniowy wyjazd xD 

Wiec serio perełka jak już mówiłem ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

W jakim sensie ? Po prostu jej pensja by nie starczyła :D (ale wmawiajcie sobie tam co chcecie :o 

No w takim, że ona żyje na wyższym poziomie niż byłoby ją stać plus oszczędności które zostają wygenerowane i tak przy ewentualnym rozstaniu zostaną dzielone na pół;) więc jest realnie do przodu, bo nie dość, że żyje lepiej, to jeszcze ma polisę ubezpieczeniową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.