Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

Why? jaki jest błąd w wykorzystaniu per100 w porównywaniu graczy z różnych dekad?

Napisałem już: Doncic w tym sezonie w playoffach robi sobie 46-15-10 per 100 posiadań, Bird w magicznym '86 (top5-top10 peaków ever IMHO) - 30-11-9, jeden do jeden ma to zerową wartość porównawczą zestawienie jednych i drugich cyferek.

4 minuty temu, P_M napisał:

No, ale chwila, albo spełnione jest kryterium zdrowotne i gracz może być brany pod uwagę w zabawie z impactem, który widzimy, albo nie...

Embiid sobie opuścił +20% meczów w regularze i dwa razy złapał kontuzję w playoffach: jak założymy ,,zdrowy Embiid w formie'', to trochę bieda, bo robimy z niego lepszego gracza niż był w realu, availability to też skill.

Więc chyba fair liczyć Embiida jako top3 MVP-candidate i so-so playoff performera. Tak samo taki Kyrie miał słaby regular 15/16, więc u mnie ma jeden legit regular i 1,5 legit playoffów, ale każdy sobie ocenia jak chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał:

ale chyba czym innym jest nasz ATF gdzie mamy okreslony warunek w ilosci zagranych spotkan, a czym innym jakies tam glosowania MVP, ktore nie mają zadnych kryteriów ustalonych?

short tip -> my też nie mamy żadnych kryteriów głosowania ustalonych :) jeden będzie patrzył bardziej na to inny na tamto, więc imho przy tak szerokich możliwościach doboru kryteriów (ilu głosujących tyle opinii) to zawsze bardziej zdrowy gracz będzie miał jakąś tam przewagę nad tym mniej zdrowym kolegą o porównywalnym impakcie.

Zresztą zobacz taki Pablo (Coelho) np. ocenia tutaj nasze potyczki atfowie na podstawie tego czy dany gracz wygrał mistrzostwo w danym sezonie, więc teges SPODZIEWAJ SIĘ WSZYSTKIEGO xD

5 minut temu, P_M napisał:

Widocznie lepiej grać 1latki, wtedy takiego problemu nie ma.

wtedy jest cala masa innych problemów (jakieś one-season wondery, fluki itp) :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

jprdl

dość

 

serio skup się na napisaniu opisu pls

Nazywasz Kareema, Hakeema i DRoba noobami porównując ich statystyki do statystyk gościa z serii, w których dostał 1-4 i 0-4 (tu jeszcze bylo wcześniej 4-3 z PTB, a więc jedyny wymierny sukces). 

Faktycznie dość. Julek w sarkazm - dobrze, do Julka z sarkazmem - źle ❤️

Eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Napisałem już: Doncic w tym sezonie w playoffach robi sobie 46-15-10 per 100 posiadań, Bird w magicznym '86 (top5-top10 peaków ever IMHO) - 30-11-9, jeden do jeden ma to zerową wartość porównawczą zestawienie jednych i drugich cyferek.

Mnie tam się podoba to porównanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nazywasz Kareema, Hakeema i DRoba noobami porównując ich statystyki do statystyk gościa z serii, w których dostał 1-4 i 0-4 (tu jeszcze bylo wcześniej 4-3 z PTB, a więc jedyny wymierny sukces). 

Faktycznie dość. Julek w sarkazm - dobrze, do Julka z sarkazmem - źle ❤️

Eot.

Nie żeby coś ale staty pozostałych centrów w dużej mierze nie były z sezonów mistrzowskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Nazywasz Kareema, Hakeema i DRoba noobami porównując ich statystyki do statystyk gościa z serii, w których dostał 1-4 i 0-4 (tu jeszcze bylo wcześniej 4-3 z PTB, a więc jedyny wymierny sukces). 

Faktycznie dość. Julek w sarkazm - dobrze, do Julka z sarkazmem - źle ❤️

Eot.

ale wiesz że w wybranych dwulatkach Kareem i DRob też odpadali w pierwszych rundach, czy nie zadałeś sobie trudu żeby sprawdzić?

a Hakeem jechał na plecach Horry'ego (Hakeem bez Horry'ego ma 0 misiów, Horry bez Hakeema 5, więc to żadna ryzykowna teza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale wiesz że w wybranych dwulatkach Kareem i DRob też odpadali w pierwszych rundach, czy nie zadałeś sobie trudu żeby sprawdzić?

Ale Hakeem coś tam wygrał, a też jest noobem.

A że pozostali odpadali w 1st rnd, to dziwny wybór sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Embiid sobie opuścił +20% meczów w regularze i dwa razy złapał kontuzję w playoffach: jak założymy ,,zdrowy Embiid w formie'', to trochę bieda, bo robimy z niego lepszego gracza niż był w realu, availability to też skill.

Więc chyba fair liczyć Embiida jako top3 MVP-candidate i so-so playoff performera. Tak samo taki Kyrie miał słaby regular 15/16, więc u mnie ma jeden legit regular i 1,5 legit playoffów, ale każdy sobie ocenia jak chce. 

 

10 minut temu, julekstep napisał:

short tip -> my też nie mamy żadnych kryteriów głosowania ustalonych :) jeden będzie patrzył bardziej na to inny na tamto, więc imho przy tak szerokich możliwościach doboru kryteriów (ilu głosujących tyle opinii) to zawsze bardziej zdrowy gracz będzie miał jakąś tam przewagę nad tym mniej zdrowym kolegą o porównywalnym impakcie.

Zresztą zobacz taki Pablo (Coelho) np. ocenia tutaj nasze potyczki atfowie na podstawie tego czy dany gracz wygrał mistrzostwo w danym sezonie, więc teges SPODZIEWAJ SIĘ WSZYSTKIEGO xD

 

10 minut temu, julekstep napisał:

wtedy jest cala masa innych problemów (jakieś one-season wondery, fluki itp) :P 

Przekonaliście mnie, że moje przekonanie odnośnie możliwości obiektywnego patrzenie nawet na zdrowie zawodnika jest niemożliwe, a wydawało mi się inaczej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Przekonaliście mnie, że moje przekonanie odnośnie możliwości obiektywnego patrzenie nawet na zdrowie zawodnika jest niemożliwe, a wydawało mi się inaczej;)

*Twoje subiektywne przekonanie o możliwości obiektywnego patrzenia :P

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale Hakeem coś tam wygrał, a też jest noobem.

A że pozostali odpadali w 1st rnd, to dziwny wybór sezonów.

no dziwnie wybrali

mogli brać tego DRoba z 03 i Kareema 88 jak misie pyknęli 😕

 

by przynajmniej Stockton miał z kim o wnukach rozmawiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

To śmiało mogłeś brać Iversona :)

 

A Iverson był b2b MVP, czy chociażby najlepszym graczem ligi albo chociaż top5 ligi w którymkolwiek momencie?

Godzinę temu, BMF napisał:

36-14-4-4 per 100 posiadań na 61 TS% to współcześnie ot co świetny playoff run - w '80 to było drugie miejsce w PPG, drugie w REB, pierwsze miejsce w blokach, trzecie w TS%, czyli all-round rozpierdol.

Czyje staty?

31 minut temu, julekstep napisał:

no dziwnie wybrali

 

No dla mnie Pablo będzie nisko stał z powodu centra: Mourning raz odpadł w 1, a raz w drugiej rundzie na słabiutkim wschodzie.

A mógł wziąć takiego Bynuma 09-10 z b2b i mieć dużo lepszą drużynę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:
 

No dla mnie Pablo będzie nisko stał z powodu centra: Mourning raz odpadł w 1, a raz w drugiej rundzie na słabiutkim wschodzie.

A mógł wziąć takiego Bynuma 09-10 z b2b i mieć dużo lepszą drużynę 

Mourning dużo lepszy - już lepiej może Howard Dwight 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

No. Chociażby Kobe był lepszy od niego. Shaq był lepszy od niego. Grant był lepszy od niego. Fox był lepszy od niego i jeszcze Fisher był lepszy od niego.

 

Stosujesz zabieg erystyczny, jak przejaskrawienie tego co napisałem, w celu osmieszenia.

Ponadto wyciągasz fałszywe wnioski, gdyż nigdy nie napisałem, że sukces drużynowy to jedyny wyznacznik (aczkolwiek jest imo w miarę istotny). Napisałem jedynie, że to śmieszne pisać o kimś, że jest Goatem na podstawie stawów z serii 0-4, 1-4.

26 minut temu, RappaR napisał:
 

A Iverson był b2b MVP, czy chociażby najlepszym graczem ligi albo chociaż top5 ligi w którymkolwiek momencie?

Czyje staty?

No dla mnie Pablo będzie nisko stał z powodu centra: Mourning raz odpadł w 1, a raz w drugiej rundzie na słabiutkim wschodzie.

A mógł wziąć takiego Bynuma 09-10 z b2b i mieć dużo lepszą drużynę 

Naprawdę czytaj ze zrozumieniem. 

Zacytuj, gdzie napisałem, że sukces druzynowy to jedyny faktor.

Bo to wygląda tak, że zbudowales sobie całkiem sporego chochola. W sumie to łatwe, sarkazm jeszcze łatwiejszy, tylko, że to słaby sposób prowadzenia dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

dostarczyles takie prefabrykanty ze nic tylko z nich budowac

 

a opisu dalej nie ma

Jak napiszę to będzie.

k****, napisałem, że pisanie, że inni centrzy to nooby, a Jok to goat, na podstawie statów z serii 0-4, 1-4 jest lekko niepoważne, a wy wkładacie w moje usta stwierdzenie Horry > Hakeem, czy Fisher > Iverson. 

Mi szkoda na to czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Jak napiszę to będzie.

k****, napisałem, że pisanie, że inni centrzy to nooby, a Jok to goat, na podstawie statów z serii 0-4, 1-4 jest lekko niepoważne, a wy wkładacie w moje usta stwierdzenie Horry > Hakeem, czy Fisher > Iverson. 

Mi szkoda na to czasu. 

napisz po prostu ze jestes niekonsekwentnym hejterem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.