Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

pomyslcie ze ponoc Byki daly propozycje Denga i Noah za Bosha dzisiaj...fest teraz to przeczytalem, jesli to byla prawda a nie jakas bzdurna plota to Dinozaury to jacys idioci chyba:/dostac takich 2 graczy za Bosh'a ktory i tak ich opusci po sezonie

 

 

Jendras mmmm fajnie to brzmi a jeszcze lepiej obraz gry Rose-Wade maras

 

 

aha niby oficjalnie 21 koniec wymian ale pewnie uslyszymy o paru jeszcze do 2 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 21:05.

Już nic się nie stanie, kirk staje się naszą startującą +30 minutową pierwszą/drugą opcją offensywną z obwodu. Oj vinny, zamknij kirka na hali i daj kilka piłek bo jeszcze dużo cegiełek z jego strony poleci w stronę obręczy.

zażenowanie? nie, tak miało być, taki mamy zarząd, plan minimum to wszystko na co ich stać, Salmonsa wymienili bo tak trzeba było, Thomas sprawiał problemy więc go udupili, Jak bardzo ucierpi obrona w pomalowanym - nie wiem. Ale fajne jest to że teraz, jest masa minut dla Gibsona. Jego rozwój to jeden z głównych priorytetów, Ogólnie wiele nie straciliśmy na deskach, Miller-Noah-Gibson i Warrick trochę odstaje, wiadomo nie ta D co TT, ale może dać więcej w offensywie. Zastanawia mnie jak sprawa będzie wyglądać przy tej normalnej rotacji, kto za Denga?, w miarę każdy ma jakiś tam backup a on JJ. Murray+kirk to fajne duo, robiące wszystko co trzeba, do tego rose, obwód stracił więcej niż decha ale brak żelaznego plastra na 3, wiem zaraz Wirakocza zacznie mi tłumaczyć że przy wysokim składzie na 3 będzie Hakkim a w niskim Brown/Murray ale mimo wszystko, panowie mimo wszystko...

 

No i sprawa kasy numerków itp itd,

Od razu gaszę wszelki entuzjazm i czytając różne źródła jest to future pick czyli w 2011, w tym Charlotte nie miała żadnego bo oddała go już do minesoty, więc nasz haczyk na FA (czyt. 80% Johnson, 15% Wade 5%Bosh) wygląda tak że trio Deng-Noah-Rose do tego Gibson i nasz pick który można zawsze zjebać (patrz JJ).

Salary wygląda tak że:

Po sezonie mamy 31.86 mln do zapłacenia Rose, Deng,Noah,Gibson,Kirk,Johnson do tego Pick 1,5 mln to jest

20,64 mln do wydania- ewentualny 2rd pick to 20. Czyli liczmy 8 graczy i 20 mln do wydania, więc na gwiazdę idzie (jeśli Wade/Bosh- 16.6 jeśli JJ więcej) czyli na uzupełnienie składu nieco ponad 3 mln, 3 mln na 4 graczy, oczywiście nie piszę jak to by było zajebiście bez kontraktu "12" bo to nie ma sensu.

I właśnie, nie wiem do kogo skierować to pytanie, wiec kieruje je do wszystkich, czy Byki w lato mają jakieś dodatkowe opcję.? (np czy MLE nam przechodzi,? przecież nawet nie jest ruszone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni oddać też Denga za spadające kontrakty, nie chce wam mówić jak wyglądałby sytuacja Bulls gdyby oddali Kirka, Denga a c*** i Rose mogliby oddac tez, 6 melonów. a potem w lecie drzwi szeroko otwarte i podpisują wszystkich Wade Lebron Bosh. Przecież to takie proste. Trzeba tylko mieć wolny cap. CI gracze sami będą sie pchali.

8) Dzwonic będą czy miejsce jest dla nich.

Bulls zrobili to co do nich należało chcieli mieć miejsce na max kontrakt i mają. Zrobili to nie oddając żadnego gracza z pierwszej piątki. Piątki która od czasu wskoczenia tego podłego ceglarza Hinricha za super snajpera Salmonsa zrobiła sobie Bilans 17-9. Oddali Johna który kompletnie nawalił w tym sezonie oraz gracza który nie wiem gdzie ale bankowo nie w BUlls był jakimś stoperem w pomalowanym. Co więcej grał chyba jeden z najgorszych sezonów po tej kontuzji. Kompletny brak "windy" w nogach, przecież Tyrus tylko raz słownie raz zebrał więcej niż 10 piłek w meczu. Nie blokował jak kiedyś co był wręcz jego znakiem firmowym, często pasywny w defensywie, nie wspomnę tutaj o jego grze w ataku. Zresztą sporo mozna zarzucić też Del Negro, że od początku sezonu olał Thomasa stawiając na Gibsona, co wobec zaistniałej sytuacji z trejdem okazało się dośc pozytywnym wyjściem. Nie wiem więc gdzie tam ta defesnywa Thomasa tak sie odbije ale raczej nie w pomalowanym. W sumie Bulls dostają taką kopię Ty, w postaci Warricka który równiez lubi sobie cykac jumperki i walnąć efektowną paczkę. Murray to w pewnym stopniu zabezpieczenie na obwodzie za salmonsa. Ja tam naprawde widzę całkiem niezły pomysł. Nie odpuszczac obecnego sezonu gdy Zespoł złapał rytm i są wyniki a przy okazji na ławce rezerwowych zrobic miejsce w Salary na max kontrakt.

Całkiem przyzwoite. Bulls nie byli w sytuacji Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty to zawsze sie do czegos dopierdolisz,

kasa na maxa jest ale na uzupelnienie skladu juz nie, bez kontraktu kirka byloby tej kasy w huj i troche i mozna byloby sobie dobrac armie malych kirkow a tak to ok, jest kasa na maxa i 3mln na uzupelnienie.

 

a, zapomnialbym

kogo wolalbys w OBECNEJ sytuacji w Bulls Kirka czy Bena Gordona,

 

...ale odpowiedz juz chyba znamy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze papa Tyrus, fajnie było, ale gówno sie rozwinąłeś

po drugie wsadzcie sobie te dywagacje o Kirku w te swoje zarośniete 4 litery, bo kur*a znacie pojecie s'n't lub trade w lipcu bądź nawet w draft night?

dziecinadę urządzacie i tyle.

A to Kirk niszczył w przeszłości swoją defensywą najlepszych grajków przeciwnika, nie jakiś obsrany, gówno potrafiący poza rzucaniem i wkozłowywaniem sobie piłki w nogę Ben Gordon grający gówno w kratkę

 

 

Tak WOLĘ KIRKA NIZ 10CIU GORDONÓW I GÓWNO MNIE OBCHODZI CO WY O TYM SĄDZICIE!!!

 

Nie ma Tyrusa, nie ma Salmonsa a Ci płacza i płaczą, co to ku**a jest? Lakers? Shut the fuck up

Sie zdenerwowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji to nie wiem jak można wspomina nazwisko Gordona i umiejscowiac go w BUlls i miec tupet bu go wspominac gdy kolo odwala typowe "dostałem kontrakt i pi****le". Przecież facet nawet punktowac już coś nie może.

A mycek się pyta kogo wolę. Pewnie Gordona z jego długasnym kontaktem i mizerią jaką odwala po dostaniu fatalnego kontraktu. Swoją drogą jakoś od bodaj 2 miechów nikt to nie pisał "hlip hlip brak mi bena" "Rose z Benem miał łatwiej" gdzie ci piewcy ofensywnego talentu bena? Pół sezonu w pizodns i juz sie pojawiało jego nazwisko w plotach transferowych. i ja mam żałowac ze manegment bulls wypiął na niego dupę? dobre.

Zresztą Józef ładniej to ujął zwracając się do myckowej zarośniętej dupy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji to nie wiem jak można wspomina nazwisko Gordona i umiejscowiac go w BUlls i miec tupet bu go wspominac gdy kolo odwala typowe "dostałem kontrakt i pi****le". Przecież facet nawet punktowac już coś nie może.

A mycek się pyta kogo wolę. Pewnie Gordona z jego długasnym kontaktem i mizerią jaką odwala po dostaniu fatalnego kontraktu. Swoją drogą jakoś od bodaj 2 miechów nikt to nie pisał "hlip hlip brak mi bena" "Rose z Benem miał łatwiej" gdzie ci piewcy ofensywnego talentu bena? Pół sezonu w pizodns i juz sie pojawiało jego nazwisko w plotach transferowych. i ja mam żałowac ze manegment bulls wypiął na niego dupę? dobre.

Zresztą Józef ładniej to ujął zwracając się do myckowej zarośniętej dupy 8)

A ja wciaz bede zadowolony z Gordona jak Rip poleci. Poczatek sezonu na poziomie serii z Celtics moim zdaniem to nie przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie przypadek to u niego norma. Zagra jeszcze pewnie nie jeden taki miesiąc czy dwa w rozgrywkach kiedy bedzie sie nim tu jarał by potem grac przez nastepny okres kompletny piasek. No ale skoro czekasz na jego prime i uważasz że rip powoduje że Ben cegli. Twoja sprawa.

ps. a jak tam U gordona z tym polepszaniem/ulepszaniem gry partnerów? mają łatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczki, Krk jest fajny, gościa lubię i w ogóle, a Ben jest troche overpaid, ale...

 

Wygląda w Pistons lipnie, bo Pistons nic nie graja. Maja obsadzony obwód w zawodnikow, ktorzy mogliby starwoać w 2 zespołach, a pod koszem ich najlepszym grajkiem jest Big Ben, ktory podobno mial się juz skonczyc, no to o czym my w ogole rozmawiamy.

 

Jestem pewien, ze w odpowienio zbalansowanym zespole, potrafiącym ustawic Benkowi zasłony i zagrać dobry inside-outside wszyscy sraliby po majtach na mysl o kryciu go. Jest swietnym strzelcem, potrafi rzucać w koncówkach, a słabych obroncow na pozycjach 1-2 jest w lidze od zaje.... takze nie wiem, czemu wytykacie to tylko jemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohohohhoho a narzekaliśmy na słaby ataka Byków a tu prosze od jakiegos czasu nieźle ten atak wygląda a dzisiejszy mecz był tego potwierdzeniem

najlepsze bylo jedno świetnie granie piłką przez cały zespół na takie cos można patrzeć ciągle

i o to wlasnie chodzi jak mi to kiedys za bajtla mowil trener : panowie pilka jest szybsza niz wy wiec q..a ja podawajcie hehe:)

cieszy powrót Noah oby wiecej minut pomalu dostawal śmieszy ten nieudany dunk hehe;)

a teraz cos glupiego hehe

moze trzeba porownac Kirk'a do Małysza hehe nikt w niego juz niewierzyl(no prawie znajda sie tacy ktorzy go zawsze uwielbiali)a on buum zlapal forme i ladnie pogrywa i pomyslec ze tez zwątpilem;)

Gibson no comment na plus:)

a Warrick i Murray graja dobre zawody oby ciagle a nie tylko pare meczy i koniec jak to bylo kiedys z Jalen Rose'em i Best'em przyszli zagrali dobre 3 mecze a potem opadli z leksza

 

tu macie linka do meczu pozdro

http://letitbit.net/download/7845.74c10 ... _.mp4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanbulls to, że atak będzie lepiej funkcjonował było chyba oczywiste. NIe spodziewałeś się chyba, że bedą cały sezon zdobywać po 80 puntów w meczu. Dojście do formy Rose'a korekty w wyjściowym składzie i atak funkcjonuje dośc dobrze chodz te mała ilośc trójek trochę boli. Swoją drogą ceglarz Kirk pobił rekord klubowy Gordona w ilości celnych rzutów zza łuku. 772 już bodaj ma. Bena zatrzymał się na 770. Nice.

Ja chciałem zwrócić uwagę nie na atak, ale na to jak Bulls bronią jak nie pozwalają na łatwe punkty w ataku. Ludzię jarają się defenywwą Thunder i robota Brooksa a Tacy Bulls pozwalają przeciwnikom na rzucanie z gry na poziomie ścisłej czołówki ligi (Cavs Bulls i Thunder). To jest klucz plus deska. Chicago broni. A wstawienie Kirka obok Derricka defensywnie to strzał w dziesiątek, to jest troche powrót do sezonów gdy na obwodzie grała razem para Duhon - Kirk. Tak samo teraz Rose moze skupić sie na ataku gdy Hinrich w obronie bierze na siebie Nashów Westbrooków Pauli itd. to się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szczerze mówiąc (nie wiem czy nie zrobiłęm źle) nie przecytałem wszystkich 26 stron tego tematu. Wypowiem się jednak o Chicago Bulls krótko. Mają silny skład, mimo iz brak tam jakichkolwiek mocnych gwiazd. Noah to nie gwiazda, a Hinrich jest już nieco przygaśnięty.Tyrus Thomas gre jeszcze jeszcze ale może się niedługo "przeterminować", a Deng gra raz dobrze, raz beznadziejnie.Z Salmonsem podobnie. Spójrzcie dokładnie na ich sytuację finansową i na skład. Po czasie stwierdzicie, że nie grają źle, a mogłoby się wydawać na początku sezonu że wraz z Sacramento Kings (kiedy nei znaliśmy możliwości Evansa) będą czarną owcą. /No przynajmniej ja tak podejrzewałem/ i się myliłem. Grają dość dobrze i jestem pewien że jeszcze nas zaskoczą w Play-offach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szczerze mówiąc (nie wiem czy nie zrobiłęm źle) nie przecytałem wszystkich 26 stron tego tematu. Wypowiem się jednak o Chicago Bulls krótko. Mają silny skład, mimo iz brak tam jakichkolwiek mocnych gwiazd. Noah to nie gwiazda, a Hinrich jest już nieco przygaśnięty.Tyrus Thomas gre jeszcze jeszcze ale może się niedługo "przeterminować", a Deng gra raz dobrze, raz beznadziejnie.Z Salmonsem podobnie. Spójrzcie dokładnie na ich sytuację finansową i na skład. Po czasie stwierdzicie, że nie grają źle, a mogłoby się wydawać na początku sezonu że wraz z Sacramento Kings (kiedy nei znaliśmy możliwości Evansa) będą czarną owcą. /No przynajmniej ja tak podejrzewałem/ i się myliłem. Grają dość dobrze i jestem pewien że jeszcze nas zaskoczą w Play-offach!

Hmm a myślałem, że Salmons i Thomas są już poza Chicago... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię to w kontekście początku sezonu, napisałem to chyba :)

 

Jak na mój prosty mózg z tzw Polski B nie rozumiem kompletnie nic z Twoich wypocin, sorki. Mówisz w czasie teraźniejszym o grze Salmonsa i Tyrusa i w następnym poście piszesz, że chodziło o początek sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.