Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

kirk dzis w s5. albo chca zeby chlopak sie jeszcze pokazal i podbil swoja wartosc albo bulls szukaja zlotego srodka:)

te majster, Kirk w pierwszej piątce już z półtora miesiąca lata, więc odpręż swoje zwoje nie dorabiaj badboysowych teoryjek.

fanbulls tych wymyślnych propsów jest tyle że chyba wszyscy prócz Rose w nich uczestniczyli. (ba o oddaniu rose też juz gdzieś czytałem). Proponuje nie podniecać się i męsko przyjąć co przyniesie los :D

 

W wolnych chwilach mozna sobie przykładowo mecz z Knicks cyknąc gdzie Rose zrobił z dupy jesien średniowiecza Jeffrisowi i Duhonowi. Mozna też Jordanowi życzenia urodzinowe wysłać (Stara dupa z niego swoją drogą juz ).

no a po 18 II można zerknąć w roster i zobaczyć co tam chłopaki nakombinowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kirk oficjalnie jest juz od 1,5 miesiaca na liscie transferowej?:)

za rzadk oich ogladam.

skoro zaczeli nim grac w s5 to musza byc 2 powody:

1.podbijaja cene, chca zeby sie pokazal i na prawde chca sie go pozbyc

2.wcale nie chca sie go pozbyc i beda grali 2 comboguardami bo to przynosi efekty i wg nich to ich gdzies zaprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to sie wpisuje w ten drugi, ktory wymienilem.

co nie zmienia faktu, ze jezeli bulls chca w wakacja zapolowac na wade'a i bosha to musieliby pozbyc sie i kirka i salmonsa.

 

z 2 strony ciezko zeby wszystko postawili na 1 karte i pewnie dopoki nie beda mieli pewnosci, ze zejda z tych kontraktow ruchu nie zrobia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki,

te 20 godzin które są przed nami pośrednio zdecydują w którym miejscu bedziemy przez dłuuuuugie lata.

wiem, że trade bykow zawsze polagało na wielkim suprise ale ta nieaktywnosc rumorowa kirka troche niepokoi, co narazie pojawia sie tylko w plotkach ze ma isc do houston, a co jesli walsh nas uprzedzi.

mam nadzieje ze Forman ma zajebisty plan B co do kirka....

bo z thomas raczej pojdzie bez wiekszych problemow, po co wymiana tyrusa?, ano pewnie po to że bulls mierzą wysoko w lato i chca uzupelnic skład draft playerami, a nie spylajac TT nie mamy picków (prócz naszego) .

 

i tak na marginesie:

czy to co daja bulls to naprawde mniej niz to co oferuja NYK (za t-maca)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze udalo sie utrzymac posadke dla Del Negro, moze pod Averym (FA marzenie) troche lepiej by mu poszlo.

Jak Bulls chca sciagnac jakiegos superstara plus moze jeszzcze jakiegos niezlego goscia majac takiego c***owego trenera? Sam Rose nie przyciagnie zadnej gwiazdy, musi byc jeszcze odpowiednie otoczenie ktore nastawi sie na walke o najwyzsze cele i wie jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc nikt nie wezmie kirka bo nikt nie jest taki glupi zeby wziasc taki kontrakt:/ pieknie po prostu

a kazdy tylko marzy o allstar na lato ... ktory to juz raz tak kazdy marzy?

oczywiscie ze z Rose'em i Noah takie Chicago to łakomy kąsek:/a zwlaszcza z takim trenerem

a pozatym jak teraz pozbedziemy sie paru dobrych graczy za kogos daremnego to mozemy spasc w lidze i nie zakwalifikowac sie do playoff a tu znow spada atrakcyjnosc nie prawdaż?

nigdy nie lubialem gatk w polowie sezonu a lecie ale w tym roku to juz przesada

i tak pewnie wladze Bykow to spieprza z wymianami i spieprza w okienku transferowym po sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanbulls, ale co ci chodzi?

Jest nieźle, wyczyścili cap jak chcieli i pozyskane ludki do tragicznych też nie należą. Jeszcze pick pierwszorundowy od Bobków wyciągnęli :wink:

 

qrde Wira wiem ja to rozumie ale jestem troche rozgoryczony tym wszystkim bo tak naprawde to boje sie ze my nici w lato nie osiagniemy bo moze faktycznie nie mamy czym przyciagnac Bosha lub Wade'a a moze sie myle?

zawsze jest tyle "zachodu" wokół Chicago a potem z tego nic nie wychodzi

smuci mnie to ze juz kolejny rok w moim zyciu w polowie sezonu musze odpuscic z nadziejami an dobry wynik?i to ze zostalo mi tylko obserwowanie rozwoju Rose'a?

pamietam jakie nadzieje pokladalem w Jay Williams'ie ahh a tu pech i od tego czasu i tak nic nie zrobili

co jakis czas czyscimy kontrakty i robimy miejsce na gwiazdy i ciagle sie nie udaje skusic kogos no chbya ze sie myle to mnie ogarnij;)

 

 

minęła 21.00 czyli oficjalnie juz koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od kiedy oddanie Salmonsa czy Thomasa równa się z odpuszczaniem sezonu?

Jak dla mnie to w tym sezonie to nie byli gracze który w jakiś sposób decydowali o wynikach. Spokojnie, najważniejsze trio siedzie na razie w chicago i pokażą jeszcze w tym sezonie sporo dobrej koszykówki.

a o zbliżający się offseasons bedzie się martwił w leci. Kasa na max kontrakt dla potencjalnego FA jest więc to było największe halo wśród kibiców więc to załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze faktycznie nie mamy czym przyciagnac Bosha lub Wade'a a moze sie myle?

zawsze jest tyle "zachodu" wokół Chicago a potem z tego nic nie wychodzi

ROSE-DENG-NOAH + dwa wybory w pierwszej rundzie draftu, mało? :lol:

Deng'a bym liczyl jesli nie gralby w kratke ciagle, Noah ponoc problemy z tą noga moga być uciążliwe i niewiadomo czy nie będzie musial przejść operacji ponieważ już wcześniej gral z takim bólem na uniwersytecie przeszlo mu i znow wróciło(wyczytałem to na amerykanskim forum Byków)

 

ale niech bedzie ta trójka plus draft to ile dajesz procent na przyjscie gwiazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co obetną mu ta nogę czy jak? przecież kiedyś tam sam wróci a jak te bóle miał na uniwerku i przeszły i pojawiają sie raz na 3-4 sezonu to jakiegoś dramatu tutaj nie rób tym bardziej że ponoć ma wrócić.

Odnosnie Denga ludzie postrzegaja go przez wyjebany w kosmos kontrakt a Deng ostatni miesiąc gra zajebisty basket punktuje jak idealna druga opcja, pewna defensywa, deska, raptem 25 lat, Jaka kratka? tylko ten kontrakt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.