Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

graty dla Mavs - Idealnie trafili z forma na słońca. Albo tez to My niestety nie dojechaliśmy do tegorocznych play offów. Nie wiem czemu ale dla mnie coś pękło w tej drużynie już rok temu w g5  (w finale) - kiedy to po pierwszej kwarcie wygrywamy 20 punktami u siebie a do przerwy jest coś w okolicach remisu - finalnie przegrany mecz 5 jak i 6. Wiem ze oczywiście zagraliśmy najlepszy regular i pobiliśmy rekord W organizacji ale na najważniejsze mecze zabrakło paliwa i świeżej krwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

Nie wiem czemu ale dla mnie coś pękło w tej drużynie już rok temu w g5  (w finale) - kiedy to po pierwszej kwarcie wygrywamy 20 punktami u siebie a do przerwy jest coś w okolicach remisu - finalnie przegrany mecz 5 jak i 6. 

Dobrze napisane. Też pamiętam ten moment. Mentalnie Suns w kluczowych momentach bardzo rozczarowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

@Tecu miał rację co do ciebie.

W sensie że co? 

Że lubię jak sa emocje w elimination games? Rozumiem że ty wolisz oglądać blowouty. Spoko każdy lubi co innego 

Żadnej z ekip nie życzyłem porażki w serii. Bo na tym etapie praktycznie każdą drużynę lubię mniej lub bardziej. Po cichu tylko chciałem tytułu dla Krzyśka bo to może być jego ostatni skok na puchar 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Suns. Mam nadzieję że ich liderzy dojrzeją mentalnie do takich momentów. Bridges, Aytona, DBook to o was mowa. CP3 ma już swoje lata, i jeśli był atakowany w ataku i defensywie to po ludzku, paliwa w baku nie starczało. Młodzi nie powinni zostawiać losów meczu na barkach weterana. 

Suns to super ekipa do oglądania,dlatego oby nie rozbijali tej paki z wyjątkowym trenerem. Można by tylko poświęcić deep za więcej starpowera, choć jeśli młode gwiazdy dojrzeją, i to nie byłoby potrzebne.

Co do starpower...

Luka po prostu od początku wjechał po swoje i nie mogli go powstrzymać. Choć reszta starterów trochę ceglila tuż po starcie, to on po pomógł im na spokojnie wrócić do gry. To jest ten komfort. Suns całkowicie odwrotnie. Gdy przewaga szybko urosła do 10 pkt, cały plan poszedł w p.... Nastąpiło przyspieszania rzutów i nerwowość, która od liderów przeszła na wszystkich.

Spencer jak ja Cię kocham w clutch. Tym razem pokazał nam to od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, agresywnychomik napisał:

 

Miejmy nadzieje ze rekord w eliminatnion bedzie mial lepszy.

nie chciałbym aby Luka szedł w ślady LeBrona.

uwielbiam trochę romantyzmu i fajnie byłoby aby Doncić bił rekordy w jednym klubie jak Dirk a nie skurwił się jak LeBron.

w dodatku chłopak ma 22 lata i już ma decision making oraz bball iq wyższe od LeBrona, te oddanie piłki swoim teammates czyli Brunsonowi oraz Dinłidi epickie a pamiętamy jak już trochę zaczął w poprzednich okresach forsować grę piłką

Doncić z supportem LeBrona wciągnąłbym Magic z Hedo nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

nie chciałbym aby Luka szedł w ślady LeBrona.

uwielbiam trochę romantyzmu i fajnie byłoby aby Doncić bił rekordy w jednym klubie jak Dirk a nie skurwił się jak LeBron.

w dodatku chłopak ma 22 lata i już ma decision making oraz bball iq wyższe od LeBrona, te oddanie piłki swoim teammates czyli Brunsonowi oraz Dinłidi epickie a pamiętamy jak już trochę zaczął w poprzednich okresach forsować grę piłką

Doncić z supportem LeBrona wciągnąłbym Magic z Hedo nosem

Czy to już obsesja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.10.2021 o 10:20, Qooniu napisał:

Suns wygrywają dostają na pizdę  lakers się napie.dalają w przerwie. karakan kompromituje się kolejny raz, od 3 kwarty w game7 40pkt różnicy, Luka wyjaśniający napinacza

comment_6i6xqzmBq0sKPOxu0PbbAFqF5MutrKLU.jpg

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze podziękować kibicom Suns, aktywność tutaj to była dodatkowa podkrętka do serii. Szczerze to była piękna rywalizacja, z trash talkiem, dobrymi występami i zwycięstwem underdoga. Strasznie wyrównana się zrobiła NBA w ostatnich latach, i oby tak było jak najdłużej.

2 minuty temu, mac napisał:

Na czym polega Jego wyjątkowość?

Bardzo mi się podobało jak prowadził drużynę, jak w RS dzielili się piłką, bronili. Było widać świetne, przetrenowanie schematy. Po prostu dobrze mi się to zawsze oglądało i dlatego go cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.