Skocz do zawartości

Boston Celtics kontra Milwaukee Bucks runda 2 na wschodzie


ptak

Jak to się skończy  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak to się skończy

    • Celtics-Bucks 4-0
      0
    • Celtics-Bucks 4-1
      6
    • Celtics-Bucks 4-2
      17
    • Celtics-Bucks 4-3
      10
    • Celtics-Bucks 3-4
      5
    • Celtics-Bucks 2-4
      13
    • Celtics-Bucks 1-4
      1
    • Celtics-Bucks 0-4
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mam trochę wolnego czasu a znam wynik to założę temat. Z wiadomych względów stawiam na Celtics, liczę, że obrona, w tym przypadku Smart ograniczy Greka a reszta drużyny zrobi swoje. Nie stawiam na 4-0 bo Bucks to nie Nets, ale wynik będzie 4-1 albo 4-3. Jeżeli Boston ma wygrać w Milwaukee to w meczu nr 2 lub 3 i wtedy nie będzie potrzeby powrotu. Bo mam nadzieję, że u siebie to ogarną wszystko. Powinno być ciekawie.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Kolega @ptak mnie wyręczył tym razem.
 

Już chciałem dać Tatum vs Giannis bo to są najlepsi zawodnicy serii. 

Czy KM zagra od G 1 ? Duże osłabienie graczy Bucks

Podejrzewam, że Grek będzie krył Tatuma więc może nie być łatwo i wtedy Smart musi włączyć się do ataku. Wraca Williams więc spore wzmocnienie dla Bostonu. Żywię nadzieje, że więcej minut będzie dla Paytona w tej serii bo to nie jest typ gracza aby go teraz przyspawać do ławki. Drugi z Williams nie powinien wychodzić w s5 bo to mu nie służy, wtedy jakiś stremowany jest natomiast z ławki elegancko daje radę. 
 

Oby włodarze Bucks nie wpadli na pomysł aby podmienić Matthwesa na Mathwesa. Wprawdzie ten drugi bez jednej litery T w nazwisku, ale pewnie co niektórzy mogli by się nie skapnąć ; ]

Giannis jest przeceniany w D, a na pewno w obronie na obwodzie, takze Tatum raczej nie ma się czego obawiać.

 

4:1 Celtics, z Middletonem może 4:2 ale wątpię. Celtics są za mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Bucka w 7. Nets nie mieli na Tatuma sensownego obrońcy. Nawet jeśli Janek lepiej radzi sobie pod koszem niż na obwodzie, to jeśli ograniczy go z tych 45% na kilka mniej, to Celtowie mają już spory problem. Plus jest taki że Grek jeszcze nie musiał wrzucać 5 biegu w tym RS i PO. 

Mega emocjonująca seria się szykuje, zobaczymy jak Boston poradzi sobie z drużyną która gra po obu stronach parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kucharius1 napisał:

Stawiam na Bucka w 7. Nets nie mieli na Tatuma sensownego obrońcy. Nawet jeśli Janek lepiej radzi sobie pod koszem niż na obwodzie, to jeśli ograniczy go z tych 45% na kilka mniej, to Celtowie mają już spory problem. Plus jest taki że Grek jeszcze nie musiał wrzucać 5 biegu w tym RS i PO. 

Mega emocjonująca seria się szykuje, zobaczymy jak Boston poradzi sobie z drużyną która gra po obu stronach parkietu.

Hmm, a te Giannisa 30-12-5 w RS to który to był bieg dopiero? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ptak napisał:

Nie wiem skąd narracja, że Bucks są zdecydowanym faworytem, że Celtics zobaczą co to prawdziwa obrona itp. wiem że RS nie jest wyznacznikiem, ale jakoś dominacji Bucks nie zaobserwowałem.

Plus jeśli Celtics zamkneli tak Duranta, to co zrobią z Giannisem. Zapakują pomalowane Horfordem i Williamsem, na obwodzie maja kim go bronic. Imo szykuje się baaaardzo trudna seria dla Giannisa, ten jego nowy Jumper zostanie zweryfikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Hmm, a te Giannisa 30-12-5 w RS to który to był bieg dopiero? :) 

Chodziło mi też o to że grał małe minuty w RS(co jest niewiarygodne wręcz, jak patrzymy na te statystyki),wiemy że może wyjść o jeszcze jeden poziom intensywności, jak w ostatnich finałach na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi się 4-0 dla celtics i obnażenie Giannisa. wprawdzie tak słabo jak KD nie zagra, bo w bucks trener jest lepszy, więc nie pozwoli D bostonu być tak efektywnej, ale oczekuję zejścia na ziemię greckiego boga po dość fuksiarskim runie w 2021.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Nie no k**** , bez takich.

oczywiści, że tak

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Huh. Co w Niej było fuksiarskiego?

Piękna kampania Greka.

każdy fan berła lbj tak powie, że to był fart

idąć tym tokiem to goat to Curry, który ma nieporónywalny z innymi graczami wpływ na zespół. 

A Luka Doncic już przerósłJamesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

marzy mi się 4-0 dla celtics i obnażenie Giannisa. wprawdzie tak słabo jak KD nie zagra, bo w bucks trener jest lepszy, więc nie pozwoli D bostonu być tak efektywnej, ale oczekuję zejścia na ziemię greckiego boga po dość fuksiarskim runie w 2021.

Na prawdę?

Czemu sobie zasłużył?

Wydaje mi się że Giannis jest 2 półki nad wszystkimi obecnie

Nie ma zatrzymywania Giannisa 

To będzie ciężka seria ale Giannis będzie rozpierdalał, nie ma obrony na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics z mega kasztanowatych w D Nets trafiają na bardzo konkretnych w tym względzie Bucks. Stąd stawiam, że ta seria to będzie niezłe błoto. Zapchane pomalowane i koniec końców rozstrzygnie się o punkty z kontry i trójki. O zwycięstwach w poszczególnych spotkaniach pewnie też zdecydują rolesi (jakiś Connaughton walnie nagle 5 trójek w 4 kwarcie czy coś w tym stylu). 

Przed rozpoczęciem PO przewidywałem, że Bucks idą po b2b, ale Celtics są teraz w mega gazie i to na nich stawiam w tej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.