Skocz do zawartości

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią, Rada zdecydowała się na krok mający na celu uczcić pamięć śp. Elda. Krokiem tym jest wprowadzenie do naszych rozgrywek, przyznawanej corocznie głosami wszystkich GMów:

Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda.

tenor.thumb.gif.cef1a918703202d514ed5b06

Nagroda przyznawana będzie co roku po sezonie zasadniczym, tak samo jak wszystkie nagrody w RL NBA. Przez 5 dni (do 01.05 włącznie), w tym temacie, każdy GM ma możliwość zgłoszenia czyjejś kandydatury na GM'a Roku. Jedynymi wyznacznikami są:
1. Nie można zgłaszać swojej kandydatury.
2. Można zgłosić tylko jednego kandydata.
3. Nie zgłaszamy kandydatów, którzy zostali już zgłoszeni!
4. Można (ale nie trzeba) dodać argumenty za swoim zgłoszeniem.

Po 5 dniach pojawi się ankieta, w której każdy GM, przez 10 dni (do 11.05) będzie mógł oddać 1 głos. I ponownie:
1. Nie można głosować na siebie.
2. Można w komentarzu dodać argumenty za swoim głosem.

Zaczynamy!

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym jednak chętnie posłuchał argumentacji, dlaczego Eld i Tecu :)

Ciągłość i trafne wybory myśli GM. Trafione decyzje na potężnym overkillu. Świetna ucieczka z bardzo toksycznego kontraktu. Trzymanie core składu zgranego. I te mini wybory które z rotacji 9–12 gracza są dalej doskonale. Plus skromność której wielu z nas w tym goatom brakuje. Brak pyskówek. Klasa światowa. 

A najważniejszy argument. Spojrz @MarcusCamby w excel 

Kultura GM jest tak szanowana ze jednonogiego Klaya GM wprowadził do składu nie wykłócając się zbytnio. 

Ale ten argument to do all time HOF 

Równocześnie do złotych malin zgłaszam kandydatury dwóch byłych GM Minny i @człowiek...morza

Niech coś wygrają ;) 

Samodzielnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym jednak chętnie posłuchał argumentacji, dlaczego Eld i Tecu :)

Sama nazwa Nagrody już zobowiązuje. Ogólnie za całokształt Elda działalności w BeGM nie rozgraniczając na kwestie organizacyjno - sportowe. Możesz pisać co chcesz, ale raczej wszyscy w głowie mamy, że zwyczajnie honorowa - pierwsza Nagroda dla GMa należy się właśnie jemu.

 A jak chcesz typowo merytorycznej - to proszę bardzo - sam poprosiłeś o to: Nawet w tak trudnych dla siebie chwilach Eld nie zaniedbał kwestii organizacyjnych w ukochanym przez siebie klubie.. - dbając o jego zdaniem odpowiednie wzmocnienia. Eld miał zawsze w Thunder bardzo głęboki skład (abstrah ując od jego siły). Wg Twojego rozumienia kultury organizacji - nie szczędził $$$$$ na kontrakty dla swoich graczy. Umożliwił Tobie tez sprowadzenie Twojego franchise playera Marvina Bagleya. 

jak dla mnie tu nie ma o czym dyskutować przy pierwszej nagrodzie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem kandydaturę @mac ponieważ odchodząc z klubu zostawił go w dobrej kondycji oraz posiada dużą wiedzę co teraz udowadnia w fantasy. No i do tego stroni od trash talkingu ( nawet tego kulturalnego do, którego nic nie mam ) czyli idealnie wpisuje się w punkty wymienione przez @ignazz  

Od razu uprzedzę pytania. Nie nominowałem  @Qcin_69 gdyż jak wiecie ostatnio jest mniej aktywny niż @mac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Ja zgłosiłem kandydaturę @mac ponieważ odchodząc z klubu zostawił go w dobrej kondycji oraz posiada dużą wiedzę co teraz udowadnia w fantasy. No i do tego stroni od trash talkingu ( nawet tego kulturalnego do, którego nic nie mam ) czyli idealnie wpisuje się w punkty wymienione przez @ignazz  

Od razu uprzedzę pytania. Nie nominowałem  @Qcin_69 gdyż jak wiecie ostatnio jest mniej aktywny niż @mac 

Mimo wszystko do nagrody dla najlepszego gm-a powinniśmy nominować jakiegoś gm-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja argumentacja będzie się trochę różniła od poprzednich bo brałem pod uwagę to w czym Eld był najlepszy - w organizacji. Eld zawsze był bardzo pracowity a także poświęcał dużo czasu by usprawnić i urozmaicić beGM. Zeszłoroczny Live na którym zdradzał kolejność po zakończonym RS jest tego najlepszym przykładem. 

Także nominuję @january, założyciela beGM. Jest to nominacja bardziej za całokształt twórczości niż za obecny sezon ale uznałem że w pierwszej edycji zasługuje on na wyróżnienie za dotychczasowy wieloletni wkład w funkcjonowanie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Zgłaszam kandydaturę @Principe

Może o trymestr za późno, ale bardzo ładne przejście z tankera na poważny zespół. 

Gdyby nie kontuzja Allena, obstawiam, że byliby w play in.

Parskłem śmiechem. Chcesz dać nagrodę gm-a roku druzynie która skonczyla na dwunastym miejscu w konferencji, szanujmy się. Czemu chcesz promować przeciętność nagrodami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Mój kandydat już został zgłoszony. @MarcusCamby jakby nagroda była rok temu to by dostał @cvbe

Za poprzedni sezon @MMM2121, za ten @cvbe

Do kandydatów można jeszcze w sumie wrzucić @january. Warunki może miał łatwe, ale głośny trade po Stefka, 60W i najlepszy bilans w lidze mimo wszystko trzeba docenić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.